Akrep Burcu Özellikleri 666

 

Akrep Kadınının Özellikleri

Akrep kadını çekici, kararlı, hırslı, zeki ve sezgisel doğasıyla dikkat çekiyor. Hoş bir mizacı var, alçakgönüllü ve yumuşak başlı görünse de aynı zamanda gururlu ve kibirlidir.

Akrep kadınının mizacında kıskançlık vardır. Kendisinden üstün olan ya da sahip olmadığı her şeyi kıskanıyor olur. Arkadaşlıkları onun için çok önemlidir. Etrafında her zaman güçlü arkadaşları vardır, yalanlardan nefret eder. Yalan söylediğini hissettiği anda o ortamdan uzaklaşmayı tercih eder. Dürüsttür ve dürüstlüğe çok önem verir.

Gururlu Akrep kadını doğru bildiğinden taviz vermez.

Cesurdur ve tutunduğu şeyi kırana kadar çabalamaya devam eder. Hiçbir şekilde başarısızlığı kabul etmez. En olumsuz yanı ise şüpheci olmasıdır. Herkese tuhaf bir şüphecilikle yaklaşıyor.Karşı tarafa kolay kolay güvenmiyor. Mantığıyla hareket etse de içten içe çok duygusaldır.

Akrep kadını iyiyi de kötüyü de unutmaz. İntikam duygusu iyi gelişmiştir. Etrafındaki kötü niyetli insanlar hakkında gerçekten sessiz kalmayı tercih etmiyor.

Doğal çekicilikleri ile karşı cinsi cezbederler. Bir ilişkide öncelikle sevgi ve saygıya önem verir. Partneri hakkında çok kıskanç ve aşırı derecede sahiplenicidir. Erkek saygılı, sevgi dolu ve tutkuluysa Akrep kadını kocasını mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Sahiplenme duygusu çok gelişmiştir.

Bir Akrep kadını, aşkla sevdiği bir erkekle ömür boyu mutlu olur. İlişkilerinde sorumluluk sahibidir. Genellikle bir ilişkide çocuk istemez, ancak çocuğu olursa mükemmel sorumluluk sahibi bir anne olacaktır.

Akrep Erkeğinin Özellikleri

İstekli, kararlı, duygusal ve duyarlı yapıları ile dikkat çekerler. Neşeli ve hareketli görünmesine rağmen karamsar bir ruh hali vardır. Hayatın zevklerine son derece düşkündür. Özellikle yiyeceklere, alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı savunmasızdır.

Akrep adamları herkese ve her şeye karşı şüphecidir. Kolay kolay kimseye güvenmez. Paraya çok önem verir. Çünkü maddi anlamda kazanılan gücün güven verdiğini düşünür.

Eleştirmeyi seven akrep erkekleri eleştirilmekten hoşlanmazlar. Bu basit ve güvenilirdir. Arkadaşlarına çok önem verir ve özverilidir.

Akrep erkeğinin bakışları oldukça etkilidir ve karşı tarafa duygu ve düşüncelerini rahatlıkla ifade eder. Çevresindeki insanların kişilikleri ile ilgili tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir.

Karşılıklı ilişkilerinde çok kıskançtır ve karısına aşırı derecede sahip çıkar. Karısıyla gurur duymak istiyor. Evlenmeye karar verdiğinde tutkulu, tutkulu, kendini adamış ve kocasının tüm isteklerini yerine getirmeye çalışan uysal bir eş olacaktır. Bir Akrep erkeği, çocuklarına iyi bir eş ve sevgi dolu ve iyi bir baba olacaktır.

Genel Özellikler

Akrep'in Olumlu Özellikleri

Sırdaş. Duygularını belli etmez. Doğru arkadaş. Büyüleyici. Kuvvetli. Seks sembolü. Çalışkan. Belirlenen. Unutmaz. Güçlü sezgi. Güçlü duygular. Yüksek hayal gücü. Anlamak. Dikkatli. Yüksek analiz gücüne sahiptirler. Aşk. Pişmanlık.

Negatif Özellikler Akrep

kinci. şüpheci. Kıskanç. hassas. dik kafalı. Sessiz. Akrep gibi zehirlidir. alaycı. benmerkezci. Tutkulu.

Yönetici gezegen: Plüton-Mars
Element: Su
Öne çıkan özellik: Sabit
Şanslı sayılar: 2, 4
Gün: Çarşamba
Şanslı taş: Topaz
Renk: Koyu kırmızı, şarap, patlıcan moru
Tarot kartı: Ölüm
Hayvan: Akrepler ve diğer yeraltı yaratıkları
Bitki: Akasya, krizantem, açelya
Değerli taş: Turkuaz, yılan taşı
Değerli metal: Plütonyum

Akrep Kariyeri

Güçlü iradesi, gerçeklerin peşinden pes etmeden ilerlemesi, analitik ve derin düşünme yapısı ile iş hayatında önemli bir yere sahiptirler. Akrep burcunun organizasyonda olması her zaman büyük avantajdır. Genellikle sakin, yardımsever ve kendi halinde görünen Akrep, aslında çok hırslı ve hedeflerine bağlı.

Hedefine doğrudan ulaşmayı tercih eden Akrep, hem analitik yeteneğinin hem de sezgisinin yardımıyla kimsenin düşünmediği ya da fark etmediği boyutları hesaba katar. Akrep burcunun iş hayatındaki en büyük dezavantajı şüpheci olmasıdır. Güvenmekte zorlanan Akrep, çoğu zaman yetki vermekte zorlandığı için kendini aşan yüklerin altına girebilir.

Yönetmeyi, hükmetmeyi, sorunları kökten çözmeyi ve yaratıcılığını uygun şekilde kullanmayı seven Akrep, zaman zaman öfkesini kontrol etmekte zorlanabilir.

Sadakat ve kalıcılığı tercih eden Akrep'in memnun olduğu ve geleceği gördüğü zaman aynı işte uzun süreler çalışması mümkündür.

Kaybetmeyi sevmese de kendini yenileme ve tazeleme gücü yüksek olan Akrep, yaşadığı her türlü kötü deneyimden sonra, kendi küllerinden doğan Promete gibi yeniden ayağa kalkar ve işleri devralır Akrep'in ofisi genellikle loştur, yeterli mobilya Bir ya da iki hatıra ile döşenmiş bir yer. Özel değeri olan bir yer yerine kendine konsantre olabileceği bir ortam yaratmak istiyor .

Akrep, dayanıklılık gerektiren her alanda kendine has yetenekleriyle başarıya ulaşır. Şüphecilik ve derin araştırma gerektiren meslekler özellikle Akrep için uygundur. Denizcilik, özellikle deniz kaptanlığı, Akrep'in seveceği meslekler arasındadır. Ayrıca psikoloji ve hipnoz gibi ruh sağlığı ile ilgili konular da Akrep tarafından meslek olarak benimsenebilir.

Akrep Parası

İstikrarlı ve kalıcı bir burç olan Akrep, bilerek kilitlendiğinde asla geri dönmez. Mali konularla ilgili burçlardan biridir. Özellikle büyük ölçekli maddi konularda analitik beceri ve sezgilerinin yardımıyla olumlu adımlar atar ve başarılı olur. Kendine acımayan ve zorluklara dayanmayı bir erdem olarak kabul eden Akrep, hiçbir şeye sahip olmadığı için maddi konularda hayatın rahatlığını bekleme lüksüne de sahip değildir.

Amacına ulaşana kadar zorluklara katlanmaktan korkmayan ve korkmayan Akrep aslında güzel şeyleri sever.

İyi bir eve , sağlam ve güvenli bir arabaya sahip olmak ve iyi giyinmek onun hayati hedefleri arasındadır. Ama Akrep asla alışverişe gitmez ve ya gösteriş için ve ya sadece moda için bir yere gitmez. Ödediği parayı almak istiyor.

Satın aldığı bir şey için çok para ödeyebilir, ancak bunun tek nedeni aldığı şeyin kalitesine inanmasıdır. Bu nedenle akıllıca para harcayan Akrep, istikrarlı bir finansal portre çizer. Yatırımları, analitik yeteneklerine ve stratejilerinin arkasını görme yeteneğine yansır. Asla tek bir yatırım aracına bel bağlamayan Akrep, temkinli olması için parasını artırmak için farklı araçlar kullanmayı alışkanlık haline getirir.

Zodyaktaki ortak finansal kaynakları da sembolize eden Akrep burcu üyeleri, hayatlarındaki maddi kaynakları birlikte oldukları kişininkilerle birleştirerek yeniden üretmeyi uygun bulurlar.

Akrep Aşkı

Karşılaştıkları ilk andan itibaren kişiyi dayanılmaz bir şekilde etki alanına alırlar. Akrep çok çekici ve gizemli bir yapıya sahiptir. Aslında yüzeyde görünen sadece karşı tarafın görmek istediği şeydir. Doğrudan ve hatta biraz zorlayıcı görünebilir, ancak altı oldukça kırılgan ve hassastır. Akrep insanı aşkı çok ciddiye alır ve birlikte olduğu kişinin kendisini sevmesini ve takdir etmesini bekler.

Akrep ortaklıklarının başında daha kısa süreli ve çok derin olmayan bağlantılar kurmayı tercih eder. Çünkü Akrep incinme korkusuyla insanları ondan uzak tutmayı tercih eden bir özelliktir. Akrep uzun süreli bir ilişki içindeyse, partnerine maddi ve duygusal güvenlik sağlamak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Akrep için ilk buluşmalarında birlikte denize gitmek, sosyal bir aktivite seçmek ve ya insanların bir araya geldiği yerleri seçmek olumlu bir adım olur.

Akrep, kendisini dinleyen ve anlamaya çalışan insanları sever. Karşıdaki kişinin kendisine dikkat etmesini ister. Aslında Akrep insanı ile tartışmaya girmek çok zor olsa da karşıdaki kişiye karşı saygısız ya da duyarsız davranırlarsa kolaylıkla saldırganlaşabilirler. Ayrıca hükmedilmekten ve garantili bir eş olarak görülmekten nefret eder.

Hayatını birlikte geçirmeyi seçtiği kişiye karşı çok kıskanç ve koruyucu bir tavır sergiledikleri asla unutulmamalıdır. Hayatı boyunca sevgisini verebilecek, gönlü zengin, aradığı güvenliği sağlayabilecek bir eş arar. Karşısındakinin duygu ve düşüncelerini her zaman önemser ve ihtiyaçlarını karşılamak için enerji harcamaktan çekinmez.

Akrep'in Cinsel Hayatı

Mıknatıs benzeri bir çekiciliğe sahip olan Akrep, Zodyak'ta cinsellikle özdeşleştirilir. Tüm kaynakların ortak kullanımından sorumlu oldukları için ana kaynaklardan biri olan bedenin paylaşımını sembolize eder. Dışarıdan anlaşılmasa da son derece duygusaldırlar. Duygusal olarak aktif bir yaşam sonucunda aktif bir cinsel yaşamın kapılarını kolaylıkla açar. Kendi yerçekimlerinin farkında olduklarında, bunu istedikleri insanları elde etmek için kullanmaktan çekinmezler.

Bir Akrep için aşk, cinsel paylaşım olmadan platonik düzeyde yaşanamaz. Çok derin düşünen ve yaşayan bir insan olan Akrep, sevdiği kişiyle her şeyini paylaşmak ve onun her anını bilmek ister. Cinsel gücü çok yüksek olduğu için genellikle karşı taraftan bu beklentiye sahiptir. Tutkularını ve tutkularını dizginlemek çok zordur. Cinselliğini her an, her yerde yaşayabilir.

Su elementlerinden biri olan Akrep burcunun fantezi dünyası son derece yoğundur.

Fantezilerini partneriyle kolayca paylaşır ve uygulamaya koyar. Afrodizyak kullanmak, kimsenin aklına gelmeyecek uyarıcılar yaratmak, Akrep'in cinsel yaşamının doğal bir parçasıdır. Araştırmacı bir yapıya sahip olduğu için karşı cinsin anatomik yapısını da en az kendi vücudu kadar bilir ve buna göre davranır. Bu da Akrep'in dayanılmaz cinsel çekiciliğini vazgeçilmez kılıyor. Genelde cinsellikte baskın olmayı seven bir tarzı var.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski