Aslan Burcunun Özellikleri 3479

 

Aslan Kadınının Özellikleri

Aslan kadını gururlu, kendine güvenen, dürüst, cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. Bir aslan kadını için dürüstlük son derece önemlidir. Karşı tarafın yalan söylediğini anladığı an soğur ve ondan uzaklaşır.

Aslan kadını rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona bir oyun gibi geliyor. Kadınsılığından çok sempatik tavrı ve keyifli sohbeti ile insanları etkiliyor. Canlı, enerjik ve neşelidirler.

Farklı insanlarla tanışmaktan ve arkadaş olmaktan hoşlanır. Ama arkadaş olduğu insanları dikkatli seçmeye çalışır. Herkese yakın olmayı sevmez. İyi niyet tarafından suistimal edilmekten hoşlanmaz.

Aslan kadını bağımsızlığa düşkündür ve kısıtlanmayı sevmez. Son derece kendinden emin ve gururludur. Çalışmayı sever ve işinde çok iyidir.

Aslan kadını cömert ve aynı zamanda abartılı. Kolay kolay para biriktiremez çünkü süs ve giyime çok para harcar. Her şeyin en iyisini sever.

Evine ve kocasına sadıktırlar. Çocuklarına da çok düşkündür. İçsel komuta duygusu sayesinde çok sert ve disiplinli bir yapı sergileyebilir.

Aslan Erkeğinin Özellikleri

Aslan erkeği ılımlı, zeki, sevecen, romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir ortaktır. Gururlu Aslan adamı iltifatlardan hoşlanır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde, öfkesi patlama şeklinde olur. Kin tutmaz ve öfkesi geçicidir.

Canlı ve neşeli tavırları ile samimi ortamının aranan ve vazgeçilmez insanlarındandır. Rahatına çok düşkündür ve lüksü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyal aktiviteleri sever.

Aslan adamları işlerinde sorumlu ve ayrıntılıdır. Emir almayı ve yönetmeyi sevmez. Çevresini kolayca etkileyebilir ve popüler hale gelir.

Çevresine çok düşkündür ve şefkatli olduğu için akraba ve arkadaşlarıyla ilgilenir. İyi bir dinleyici olan Aslan erkeği pratik çözümler üretme yeteneğine sahiptir.

Aslan adamı, arkadaş canlısı tavırları ve sosyal doğasıyla birçok arkadaş edinir. Romantik. Birini sevdiğinde iyi bir sevgili olur. O sadıktır; evliliğe düşkündür ve kendini evine adamıştır. Çocukları için sevgi dolu ve şefkatli bir baba olur.

İş hayatında çok başarılılar. Cömerttir, ancak herhangi bir kötü duruma karşı temkinlidir ve kurtarmayı sever.

Genel Özellikler

Aslan'ın Olumlu Özellikleri

Gönüllülük. cömertlik. Yaratıcılık. Babalık. Kurban. Üstünlük. Yaratıcılık. Sevinç. İyi organizasyon. Açık fikirli.

Negatif Özellikler Aslan

Yetki. diktatörlük. tiranlık. Tantana. Züppelik. Tolerans göstermemek. Monomani. Çılgınlığı zorla. Kendini beğenmişlik.

Yönetici gezegen: Güneş
Elementi: Ateş
Öne çıkan özellik: Sabit
Şanslı sayılar: 5
Gün: Pazar
Şanslı taş: Elmas
Renk: Sarı, turuncu
Tarot kartı: Kader Çarkı
Hayvan: Aslan, kedi
Bitki: Ayçiçeği, gül, krizantem, orkide
Değerli taş: Kedi gözü, elmas, sarı safir
Değerli metal: Altın

Leo'nun Kariyeri

Güvenli, enerjik, gururlu Aslan, merkezde olmayı ve fark edilmeyi sever. Liderlik özellikleri çok güçlü olduğu için ekip çalışmasında otomatik olarak liderliği alırlar. Risk alma özelliği, iş hayatında zaman zaman tehlikeli durumların ortaya çıkmasının ana nedenidir. Sahnede olma ihtiyacı, çevrelerindeki insanların onları model olarak algılamasının temel nedenidir.

Başarısızlık ve hata yapmak kendilerine uygun olmadığı için çok çalışacaklar, gerekeni yapacaklar ve tüm enerjilerini kullanacaklardır. Adil ve cömert yapıları, birçok iş ilişkisinde hakem rolü oynamalarına neden olur. Güçlü bağlılıkları nedeniyle uzun yıllar aynı şirkette çalışmak isteyebilirler. Yaratıcılığı da güçlü olan Aslan, yaptığı her işi ve başarıyı bir iş olarak algılar.

Leo'nun içinde bulunduğu ya da liderlik ettiği takımın kazanmama lüksü yoktur. Bu yüzden Aslan ile çalışan insanlar, iyi performans göstermezlerse ciddi sorunlar yaşayabilirler. Ya da tam tersine, kazananla birlikte olmak isteyen herkes Aslan ile çalışmak için özel bir çaba harcar. Leo'nun ofisi bir kralın ofisi gibidir. Gösterişli mobilyalar rahatlıktan çok statüko sağlar. Aslan, Koç gibi tüm başarılarını, ödüllerini ve plakalarını sergilemekten zevk alırlar .

Sektör ne olursa olsun, yönetici pozisyonunda en üstte olmak istiyorlar ve gerçekten de bunu başarıyla yapıyorlar. Ama özellikle eğlence sektörü, borsa ve spekülatif alan, sahne sanatları Aslan'ın zevkle ve başarıyla çalıştığı arenalardır.

Aslan Parası

Cömert, lüksü seven, gösterişli Aslan için para biriktirmek neredeyse imkansızdır. Ancak gücü çok seven Leo, parayı bir güç aracı olarak algılar ve standartlarını olabildiğince korumaya çalışır. İhtiyaç sahiplerine ayrım gözetmeksizin yardım etseler de, kendi muhtaç durumda olmaktan nefret ederler.

Bu durumda Leo'nun en yakın akrabalarından bile yardım istemesi neredeyse hayatını kaybetmekle eşdeğerdir. Onurunu ve gücünü her şeyin önünde tutan Leo, risk almayı sever ve bunu doğal görür. Bu nedenle kumar ya da talih oyunları onların finansal durumunu sarsan en büyük dezavantajlar olarak sıralanabilir.

Çocuklarına karşı çok savunmasız olan Leo, maddi olarak sahip oldukları her şeyi kullanarak, canları ne isterse onu yapmaya çalışır. yanlarındaki insanların her zaman ve her koşulda en iyisine layık olduğunu düşündükleri için bu şekilde hareket ederler. Bu, maddi imkânlar olmadığında bile durumu başkalarına hissettirmemekle başlayan bir özelliktir. Bu nedenle, Leo'nun ailesi en son kötü durumları öğrenir ve büyük şoklar yaşar.

Arkadaşlarıyla birlikteyken kimsenin elini cebine sokmasına izin vermeyen Leo, zaman zaman maddi olarak da istismara uğradığını anlamakta geç kalabilir. Saygı görme ve takdir edilme ihtiyacı yoğun olduğu için, kırıldıklarında kendilerini fakir ve güçsüz hissederek sosyal paylaşımdan kaçınacaklardır.

Doğal bir risk aşığı olarak Leo, borsada ve diğer spekülatif alanlarda başarılıdır. Ancak özellikle başarılı adımlardan sonra aşırı risk almaktan çekinmemeleri, kenara çekilmeyi bilmemeleri, uçurumun kenarını görmelerine de neden oluyor. Emlak piyasası ve altın borsası da Leo'nun başarılı olabileceği alanlardır. Bunun dışında değerli taşlara ve minerallere yatırım yapmak Aslan için uygun bir seçim olacaktır.

Leo'nun Aşkı

İltifatları ve takdirleri severler. Aslan burcunu kazanmanın en iyi yolu, onlara üstün yönlerini anlatmaktır. Yüzeyde görünen bu gururlu kişiliğin altında son derece hassas ve kolayca etkilenebilen bir yapı vardır. Böylece Aslan'ın egosunu beslemek, takdir, takdir ve duyguları açıkça ifade etmek birlikteliğin başlamasını kolaylaştırmaya yardımcı olur.

İlk buluşmada Leo'nun güvenini ve beğenisini kazanmak için her şeyin en iyi ve en güzelinden emin olmak gerekir. En iyisine layık olduğunu düşünen Leo, sıradan hiçbir şeyle mutlu olamaz. Leo, entelektüel konularda tartışmalara girebilen zeki, yaratıcı insanlardan etkilenir. Ancak Leo'nun fikirlerini paylaşmayı sevdiği ancak kendi başına kolay kolay vazgeçmediği her zaman hatırlanmalıdır.

Aslan liderlik rolü üstlenmeyi sever. Yoğun ve heyecan verici bir ilişki için ideal bir ortaktır. Sadakati önemsedikleri için kıskanç ve tamamen sahip olmak isteyen bir tavırları da vardır. Gerçek bir Aslan, bir ilişkide kararlıdır, ancak her zaman yeni maceralar aramak için özgürlüğe ihtiyaç duyar.

Aslan cömertliği, yaratıcılığı ve sosyalliği ile karşı cins için çok çekicidir. Ancak ormanların kralı oldukları ve hakim olmak isteyecekleri asla unutulmamalıdır. Gerekli şartlar sağlandığında eşi için her şeyi yapabilen, sevgisini göstermekten çekinmeyen sadık bir eş ile bir ömür mutlu bir hayat yaşamak çok keyiflidir.

Leo'nun Cinsel Hayatı

Sevgi dolu, sıcak ve samimi Aslan, aşk oyunlarının ustasıdır. Sevdiklerine göstermekten ve cinsel isteğini göstermekten çekinmiyor lakin iplerin her zaman kendi elinde olmasını tercih ediyor. Enerjik doğası nedeniyle cinsellik yaşamın temel taşlarından biridir.

Güneş tarafından yönetilen Aslan, aynı zamanda son derece çekici ve karizmatik bir yapıya sahiptir. Aslan'ın sadece partneri için önemli olması yeterli değildir. Bekar olmak ve ilişkiye hakim olmak istiyorlar. Ancak bekledikleri tek eşlilik ve anlayışa genellikle çok eşli davranışlarla yanıt verirler.

Derin duygulara sahip olan Leo, cinsellikte hızlı hareket eder ve ilk adımı atmaktan çekinmez. Özellikle Aslan, diğer tarafın onları reddetme olasılığını asla düşünmez. Ama en ufak bir olumsuz tepki ciddi anlamda kırılmalarına ve kendilerine dönmelerine neden olacaktır. Bir kez teşebbüs ettiklerinde, hayır derlerse bir daha o kişinin yanına yaklaşamazlar.

Aslan, yanlarındaki insanların özel, şanslı ve hatta seçilmiş olduğuna inanır. Dolayısıyla cinsellikte bu “seçilmiş” kişi duyarlı ve düşüncelidir. Birlikte oldukları kişiye verdikleriyle kendi güçlerini, kendi becerilerini ve kendi hoşgörüsüzlüklerini görürler. Yaşamlarının her alanında olduğu gibi cinsel yaşamlarında da birlikte oldukları kişiden itaat beklerler. İsteklerine karşı çıkmak, tüm ruh hallerini ve arzularını kaybetmelerinde önemli bir rol oynar.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski