Beren Saat Boyu Kilosu Sevgilisi Burcu Biyografisi

Beren Saat (d. 26 Şubat 1984), Ankara'da büyümüş bir Türk dizi oyuncusudur. Mesleğe başladığından beri oyunculuğuyla büyük beğeni topladı ve çeşitli ödüller aldı. TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi'nde okudu ve oyunculuk için yola çıkmadan önce Başkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ne gitti. Oyunculuk Türkiye'nin Yıldızları ile ilgilenmeye başladı ve Türk yönetici Tomris Giritlioğlu tarafından bulundu, bu da kariyerine hızlı bir destek verdi.


Saat, 2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var adlı dizide küçük bir rolle oyunculuğa adım attı. Daha sonra Aşka Sürgün'deki ilk gerçek rolü için Tomris Giritlioğlu tarafından ayarlandı. ATV'nin siyasi programı Hatırla Sevgili'de Yasemin Ünsal adında alıngan bir çocuk kızı olarak rol aldı ve Kanal D'nin romantik dizisi Aşk-ı Memnu'da kazandığı vefasız bir eş olan Bihter Yöreoğlu Ziyagil rolüyle dünya çapında yankı buldu. iki Altın Kelebek Ödülü de dahil olmak üzere çeşitli ödüller.

Televizyondaki diğer önemli rolleri arasında Fatmagül'ün Suçu Ne adlı TV dizisindeki bir saldırı kurbanı ve Amerikan TV dizisi İntikam'ın yeniden çevrimi olan İntikam dizisindeki Derin Çelik/Yağmur Özden adlı bir adalet savaşçısı yer alıyor. Güz Sancısı filmiyle başlayan sinema kariyeri, Gecenin Kanatları, Rhino Season ve Benim Dünyam ile devam etti.

Birkaç filmde dublaj sanatçısı olarak yer aldı. Radikal gazetesinin yayınladığı “2010 Damgasını Vuranlar” listesinde Yılın Kadın Oyuncusu seçildi. Oyunculuk kariyerine rağmen Saat, hayır faaliyetleriyle dikkat çekiyor. Beren Saat, Kenan Doğulu ile Şubat 2012'de çıkmaya başladı. Saat ve Doğulu, 23 Şubat 2014'te İstanbul'da bir araya geldi ve 29 Temmuz 2014'te Los Angeles, California'da nişanlandılar.


      

Kısa Bilgiler

BİLİNENAşk-ı Memnu (TV Dizisi)

TAKMA AD:Beren Saat

AD SOYAD:Beren Saat

MESLEK:Oyuncu, Seslendirme Sanatçısı, Hayırsever

MİLLİYET:Türk

YAŞ:37 yaşında (2021'de)

DOĞUM TARİHİ:26 Şubat 1984

DOĞUM YERİ:Ankara Türkiye

BURÇ:balık Burcu

2010 yılında yüksek kazançlı hareket olan Toy Story 3'ün Türkiye uyarlamasında Barbie'nin sesi olarak seslendirdi. 2010 yılının ortalarında çeşitli reklam ve reklamlarda rol aldığı Patos isimli cips etiketinin özüne dönüştü. reklamlar. Bu noktadan sonra Patos chip satışları %45 arttı.

O yılın Aralık ayında, Trendus.com tarafından hazırlanan ve yapılandırılan bir programda, kapağında Pamuk Prenses topluluğu ile lösemi yaşayan genç bir bayan olarak ortaya çıktı. Bu hurma defterlerinin verilmesinden elde edilen para ise “Lösemili Çocuklara İyilik ve Eğitim Vakfı”na bağışlandı. Beren Saat daha sonra Avrupa Birliği ve Afganistan Sağlık Bakanlığı'nın Afganistan'da kadınların katı emeği için hazırladığı bir görevi destekleyen bir video için kamera karşısına geçti.

Beran Saat ve Yaşam Tarzı Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Bağlantıda Kalın.

Hande Erçel ve Yaşam Tarzı hakkında da bilgi almak isteyebilirsiniz .

Beren Saat hakkında özel ➡ gerçeklere göz atın .

Beren Saat Hakkında Hiç Bilmediğiniz Gerçekler!
Beren Saat , her bölümü 90.000 aldığı söylenen Muhteşem Yüzyıl: Kösem'in ana karakterini oynadı.
Beren Saat, 2008'den 2014'e kadar Türkiye'nin en çok kazanan TV oyuncusuydu.
Aşk-ı Memnu dizisi Mısır'da inanılmaz bir üne kavuştu ve bir televizyon kanalı Beren Saat'in hayatını anlatan bir belgesel çekti. Gösterinin her yerde popülerlik kazanmasının ardından Saat, Orta Doğu ve Avrupa'da olağanüstü bir şekilde küresel ölçekte kusursuz kaliteye yükseldi. 24 Haziran 2010'da Bihter'in vefatını vurgulayan son bölüm yayınlandı ve bir sonraki yıl karakterin ölümünü anma töreninde bireyler onun mahallesini üzen mesajlar paylaştı.
Türkiye'nin Yıldızları jürisinden Hamdi Alkan ile görüşüldü ve Beren Saat hakkında temel bilgiler verildi.
2010'un sonlarına doğru Medya İzleme Merkezi, yaptığı araştırma sonucunda Saat'in yılın en çok tanınan dizi oyuncuları ve en çok konuşulan dizi oyuncuları arasında öne çıktığını açıkladı.
Beren Saat, Radikal gazetesinin yayınladığı '2010 Damgasını Vuranlar' listesinde Yılın Kadın Oyuncusu seçildi.
Güz Sancısı, yönetmenliğini Tomris Giritlioğlu'nun yaptığı bir dönem filmi olan ilk element film karşılaşmasıydı.
Fatmagül'ün Suçu Ne'nin en çok konuşulan bölümlerinden biri de reyting rekorları kıran ilk sahnedeki duygusal saldırı sahnesiydi. Gösteri genel olarak halk tarafından memnuniyetle karşılandı ve devam eden yılların çizgi gösterileri arasında yerini aldı. Saat, daha önce saldırı sahnesini oynayan birkaç arkadaşıyla birlikte bu rol için zihinsel yardım aldı.
TV programı daha sonra cinsel sahneleri nedeniyle meclisin motivasyonu konuları arasında yer aldı ve düzenlemenin iletilmesini durdurmak için bir haçlı seferi başlatıldı.
Fatmagül'ü tasvir ettikten sonra, bir site web'de bir bilgisayar oyunu dağıttı ve onun üzerinden karakterlerinden birine dönüştü. Oyalamanın ortasında Saat, içinde giysiler, ayakkabılar, peruklar ve benzeri şeyler bulunan bir dolaptan elbiseler alabildi. Yapım sezonunda en çok oynanan rekreasyonlar arasında göze çarpıyordu. Bu dizideki rolüyle En İyi Drama Dizisi Kadın Oyuncu dalında Antalya Televizyon Ödülü'ne layık görüldü.
2011 yılında Rexona markasının ter önleyici maddesine dönüşerek kazandığı 100.000'in tamamını kadın sığınma evi “Mor Çatı”ya bağışladı.
Ekim 2014'te düzenlenen “Göğüs Kanseri Farkındalık Ayı”nda Abdi İpekçi Arena'ya gelerek EuroLeague basketbol rekabetinin ortasında pembe topla sembolik bir zıplama topu oynadı.
2012'de Elle dergisi için t-shirt'leri yüzü formalarında yapılandırdı ve NetWork mağazalarında t-shirt satışından elde edilen gelirin büyük bir kısmı Nar Taneleri Projesi'ne (Nar Tohumları Projesi) verildi. 18 ile 24 yaşları arasında bir yerde olgunlaşmış genç bayanlara eğitim veren bir hayırseverlik projesiydi.
Saat, birçok farklı büyük ismin yanı sıra jest tabanlı iletişim kullanarak işitme engelli gençlere yönelmek için “Gençliğe Hitabe” programına ilgi gösterdi.
Beren Saat Eğitim
Nitelik: İşletme Bölümü Mezunu

Okul: TED Ankara Koleji Lisesi

Kolej: Başkent, Üniversite, Ankara, Türkiye

Beren Saat Galeri

Beren Saat Kariyer
Mesleği: Oyuncu, Seslendirme Sanatçısı, Hayırsever

Bilinen : Aşk-ı Memnu (TV Dizisi)

İlk Dizi/Film:

Aşkımızda Ölüm Var (TV Şovu 2004), Sonbaharın Acıları (2009)
Maaş: Yok

Net Değer: 7 Milyon (2013)

Sıkılmış? Beren Saat'in biyografisini izle

Akrabalar
Babası: Hüseyin Avni Saat

Annesi: Ayla Saat

Kardeş(ler): Cem Saat

Kız kardeş(ler): Yok

Medeni Durumu: Evli

Kocası/Erkek Arkadaşı: Kenan Doğulu (2014-)

Oğul(lar): Yok

Kız çocuk(lar): Yok

Eski Erkek Arkadaşlar:

Yok

Beren Saat'in Favorileri
Hobiler: Yok

En Sevdiği Yemek: Yok

Favori Hedef: Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Favori Renk: Yok

Beren Saat hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Beren Saat nasıl ünlü oldu?

Ufak tefek şovlar yaptıktan sonra Faruk Taber'in yönettiği sevilen dizi Hatırla Sevgili'de Yasemin Ünsal karakterini canlandırdı. Bu dizinin yayını sırasında Beren Saat ülke çapında büyük bir başarı ve ün kazandı.

Hazal, Beren'i düğününe neden davet etmedi?

Hazal'ın düğününde “Yasak Aşk”ın tüm konukları vardı lakin Beren kayıptı. Türk medyası, Beren ve Hazal'ın birbirleriyle hiçbir sosyal ilişkisinin bulunmadığını ve hiçbir şekilde bağlantılı olmadıklarını bildirdi. Beren, 2014'te düzenlenen düğününe Hazal'ı da davet etmezken, 'Yasak Aşk' oyuncularının çoğu değil hepsi oradaydı.

Beren Saat neden sadakatsiz bir eş olarak biliniyor?

ATV'nin siyasi programı Hatırla Sevgili'de Yasemin Ünsal adlı alıngan erkek çocuğu rolüyle oynadı ve sadakatsiz bir eş olan Bihter Yestreoğlu Ziyagil rolüyle dünya çapında popüler oldu.

Beren Netflix dizisi mi yönetiyor?

Beren Saat, Atiye olarak da bilinen Netflix dizisi The Gift'in başrolündedir. Fantastik dram, ağırlıklı olarak Beren Saat'in başrolünde olması nedeniyle seyirciyi kendine çekti.

Beren Saat evliliğini neden bitirdi?

Beren Saat, bu yılın başlarında kocası Kenan Doğulu'dan ayrılmıştı. Kocası ilişkilerini kurtarmak için çok uğraştı lakin Beren boşanmak istedi. Türk medyası Kenan'ın Beren'i Aslı İşler adlı başka bir oyuncuyla aldattığını bildirdi. Ayrılmalarının nedeni buydu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski