Defne Samyeli Biyografi, Gerçekler ve Hayat Hikayesi

Defne Samyeli, Türk dizi oyuncusu, köşe yazarı, şarkıcı ve televizyon temsilcisidir. 49 yaş Bu güzel bayan 17 doğmuştur inci İstanbul, Türkiye'de Mart 1972'de. Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan Samyeli, daha sonra Kanal D'nin ana haber bülteninde gazetecilik ve haber muhabirliği kariyerine adım attı. Ayrıca Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. Kariyerine 1991 yılında başladı ve bugüne kadar aktif. Kariyer hayatında harikalar yarattığına ve en büyük oyunculuk yeteneğiyle milyonlarca insanı eğlendirdiğine hiç şüphe yok. Ve onun kişisel ve profesyonel hayatı hakkında pek çok insanın bilmediği pek çok şey var. Bu yüzden, burada onun hakkında bilmek için daha az gerçekleri derledik. Bir göz atalım!


  Defne Samyeli Biyografi, Gerçekler ve Hayat Hikayesi

Defne Samyeli Hakkında Bilmediğiniz 8 Şey

1- Fiziksel Görünüm

Samyeli, doğal olarak geliştirilmiş özelliklerle kutsanmıştır, bu yüzden her zaman yeşil görünür. O uzun, yani 5 fit 8 inç. Doğal olarak siyah saçları var. Göz rengi kahverengidir.

2- Kişisel Yaşam

İstanbul amirali Haluk ile Otel yöneticisi Sendegül'ün ilk çocuğudur. Zengin doğdu lakin kendi başına ve çabalarıyla ikna edici bir kariyere sahip ve bu çok ilham verici. Ayrıca kendisine baktığı 2 çocuğa güzel bir anne.

3- Güzellik Yarışması

1991 yılında Türkiye güzellik yarışmasına katıldı. Üçüncü sırada yer aldı. Bu, şapkasındaki başka bir tüy ve o zamandan beri güzellik yarışması yarışmasının bir parçası olarak görülmeye başlandı.

4- Eş

Defne Samyeli, 1995 yılında hoşlandığı Eren Talu ile evlendi. ve 2 güzel kız çocuğu doğurdu lakin ne yazık ki bu ilişki onun için pek iyi olmadı. 2011 yılında boşandı.

5- Hedef

Seyahat etmeyi sever ve seyahat söz konusu olduğunda enerji doludur. En sevdiği yer Paris ve Oslo. Oyuncu, doğal güzelliğin keskin bir aşığı ve seyahat ederken daha fazlasını keşfetmeyi seviyor.

6- Hobiler

Defne, mesleğiyle ilgili çok entelektüel ve sosyal olduğu için İnternette Sörf yapmayı seviyor. Ayrıca alışverişi çok sever ve kendini çok iyi taşır.

7- Favori Renk

Giydiği her renk ve tasarımda sofistike görünüyor lakin iş favorisi olunca Siyah ve Sarı favori renkleri oluyor.

8- Ünlü Şovlar

Kanal D'deki haber bülteni ile tanınan sanatçı, performansı ve sunumuyla da 2 uluslararası ödül aldı. Ancak oyunculuğu ve şarkı söylemesiyle de tanınır. Aralarında ATV'de yayınlanan Defne Her sey Bambaska da var. Defne Samyeli ile Flas Haber (Kanal D). Ayrıca Son Arzum (tek) ve Ağla Ağla (tek) şarkılarını da seslendirdi.

Defne Samyeli Kariyer

Meslek: Oyuncu, Sunucu

Bilinen: TV sunucusu,

Maaş: İnceleniyor

Net Değer: Yaklaşık 1 Milyon ABD Doları

Akrabalar

Babası: Haluk Samyeli

Annesi: Sendegül Samyeli

Erkek kardeş(ler): Sühan Samyeli

Kız kardeş(ler): Yok

Medeni Durum: Boşanmış

Kocası/Erkek Arkadaşı: Eren Talu (ö. 1995–2011)

çocuklar: 2

Kız(lar): Deren Talu. Derin Talu

Defne Samyeli Favorileri

Hobiler: İnternette Sörf

Favori Destinasyon: Paris, Oslo

En Sevdiği Renk: Siyah, Sarı

Boy, Kilo ve Fiziksel İstatistikler

BOY UZUNLUĞU:5 fit 8 inç (1,72 m)

AĞIRLIK:60 kg (132 lb)

VÜCUT ÖLÇÜLERİ:34-26-34 inç

SUTYEN BOYUTU/GÖĞÜS:34B

BEL:26 inç

KALÇALAR:34 inç

VÜCUT TİPİ:İnce

KIYAFET BEDENİ:6 ABD

SAÇ RENGİ:Siyah

GÖZ RENGİ:kahverengi

Post a Comment

Daha yeni Daha eski