Ecem Atalay Biyografi, Gerçekler ve Hayat Hikayesi Sevgilisi Boyu Burcu

 

Ecem Atalay Eğitim

Nitelik: Lise Mezunu

Ecem Atalay Galeri

 

Ecem Atalay Kariyer

Meslek: Oyuncu

Bilinen: Gençliğim Eyvah (2020)

Maaş: İnceleniyor

Net Değer: Yaklaşık 1 Milyon ABD Doları

Akrabalar

Baba: Bilinmiyor

Anne: Bilinmiyor

Kardeş(ler): Bilinmiyor

Kız kardeş(ler): Bilinmiyor

Medeni Durum: Bekar

Kocası/Erkek Arkadaşı: Bilinmiyor

Ecem Atalay Favorileri

Hobiler: TV şovları izlemek

En Sevdiği Yemek: Burger

Favori Hedef: Londra

En Sevdiği Renk: Kırmızı

Boy, Kilo ve Fiziksel İstatistikler

BOY UZUNLUĞU:5 fit 5 inç (1,65 m)

AĞIRLIK:55 kg (121 lb)

VÜCUT ÖLÇÜLERİ:Bilinmeyen

VÜCUT TİPİ:İnce

SAÇ RENGİ:kahverengi

GÖZ RENGİ:Mavi

Türkiye'den gelen ve birçok harika performans sergilemesiyle tanınan Türk sinemasında çalışan oldukça harika, güzel oyuncu Ecem Atalay. Hayranlarından ve eleştirmenlerinden olumlu eleştiriler aldığı birçok televizyon dizisinde rol aldı. Genelde 4N1K (2018), Sol Yanım (2020) ve Gençliğim Eyvah (2020) gibi yapımlarla popüler olsa da, izlenmeye değer daha birçok yapım. Kuşkusuz, artık Pakistan'da da ünlü olan Türk programları gerçekten izlenmeye değer. Pekala, bugün, mükemmel iş performanslarıyla milyonlarca kalp kazanan muhteşem kız hakkında daha fazla bilgi edinmek için harika bir fırsat. Öyleyse, muhtemelen bilmediğiniz bu bilinmeyenlere bir göz atalım.!

[caption id="attachment_695" align="alignnone" width="679"]  Ecem Atalay Biyografi, Gerçekler ve Hayat Hikayesi Sevgilisi Boyu Burcu[/caption]

Ecem Atalay Hakkında Bilmediğiniz 8 Şey

1- Beyinli Güzellik

Türk güzeli Ecem Atalay, 1999 doğumlu, Beykent Koleji'nden mezun olmuş ve daha sonra Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişimi Bölümü'nden mezun olmuş genç bir oyuncudur.

2- İlk Kamera Deneyimi

Burada ilk kamera deneyimini Dijital esaret filmi ile yaşayan Ecem Atalay'ın daha sonra liseli kız olarak rol aldığı '4N1K- Yeni Azbetlar' adlı gençlik dizisinde yer aldığını öğrenince şaşıracaksınız.

3- Instagram Hayran Takibi

Genç oyuncu Ecem Atalay, sosyal medya hesaplarında aktif ancak özellikle 20 Haziran 2020 tarihi itibariyle hesabında 36.700 takipçisi bulunan Instagram'ı kullanıyor.

4- Bilinen

Ecem Atalay, '4N1K- Yeni Azbetlar' adlı gençlik dizisinde canlandırdığı Liseli kızı rolüyle büyük başarılara imza atarak, hayranları ve eleştirmenlerinden büyük beğeni topladıktan sonra ünlendi. bu harika!

5- Bir Popüler Gençlik Dizisi Daha

Ecem Atalay, Eyvah rolünü oynadığı 'Gençliğim' adlı bir başka gençlik dizisinde de rol aldı. Dizi ATV ekranlarında yayınlandı. Dizide yıldız karaktere Leyla hayat veriyor.

6- Aktris olma rüyada görmek

Oyuncu olma rüyada görmek kuran Ecem Atalay, oyunculuk mesleğine duyduğu yoğun ilgi ve tutkunun ardından hiç vakit kaybetmemiş ve eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk öğrenerek mesleğe adım atmıştır.

7- Hevesli Okuyucu

Hevesli bir okuyucu olan Ecem Atalay kitap okumayı çok seviyor. Daha ne? Kurgudan kurgusal olmayana kadar her türde iyi bir kitap koleksiyonuna sahip ve ne zaman rahatlasa okumayı seviyor.

8- Yüzmeyi Sever

Atalay, yüzmenin sadece rahatlatıcı bir his vermekle kalmayıp, gün boyu zinde ve enerjik kalmanıza yardımcı olan bir tüm vücut çalışması olduğuna inandığı için yüzmeyi çok seviyor. Bu yüzden yeterli zamanı olduğunda yüzmeyi tercih ediyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski