Elbise ve Giyimle İlgili Rüya Tabirlerinin Tümü Bir Arada

 Nasıl algılandığınız ya da başkalarının önünde sergileyeceğiniz davranış, rüyanızda sahip olduğunuz kıyafet türlerine de yansıyabilir. Rüyalardaki kıyafetler, uyanık yaşamınızın bir alanındaki durumunuzu ya da durumunuzu da temsil eder.


Apron

Rüyada önlük görmek, sizin ya da bir başkasının ailevi bir görev üzerinde çalışmak için bir taahhütte bulunduğunu gösterir. Bir projeyi beslemeye çalışıyorsun. Alternatif olarak, bir önlük koruma ve gizliliği simgelemektedir.

Rüyada önlük giymek, boyun eğen bir konumda olduğunuzu gösterir. Başkalarının size ne yapacağınızı söylemesine izin veriyorsunuz.   

Bebek giysileri

Rüyada bebek kıyafetleri görmek , kendinizi daha ince bir şekilde ifade ettiğinize işarettir. Alternatif olarak, bebek kıyafetleri eski düşünce tarzınızı ya da eski alışkanlıklarınızı temsil eder.    

Bale ayakkabıları

Rüyada bale ayakkabısı görmek ya da giymek , belirli bir soruna ya da duruma dikkat, özen ve kararlılıkla yaklaşmanız gerektiğine işarettir. Bale ayakkabısı giymek aynı zamanda dengeli ve düz kafalı olduğunuz anlamına da gelebilir.    

Bandana

Rüyada bandana görmek ya da takmak , konuya ya da soruna daha objektif bakmanız gerektiğine işarettir. Seçeneklerinizi daha dikkatli düşünmeniz gerekiyor.     

Mayo

Rüyada mayo giydiğini görmek, maruz kaldığınızı ya da duygusal olarak savunmasız olduğunuzu gösterir. Mayo içinde nasıl hissettiğinizi düşünün. Eğer rahatsanız, o zaman kolay, rahat ve boş bir yaşam anlamına gelir. Kendinizi rahatsız hissediyorsanız, bu bir özgüven eksikliğini temsil eder. Uygun olmayan bir durumda mayo giyiyorsanız, rüyada çıplak görünmekle aynı anlama gelir.     

Bornoz

Rüyada bornoz görmek ya da giymek, kişisel ihtiyaçlarınızı ya da mahremiyet sorunlarınızı temsil eder. Aynı zamanda cinsel/mahrem durumlarla ve bunlarla yüzleşme ve bunlarla başa çıkma yeteneğinizle de ilgilidir.    

Bluz

Rüyada bluz giymek ya da satın almak duygularınızı ifade etmeye çalıştığınıza işarettir. Daha fazla anlam için bluzun rengini göz önünde bulundurun. Ayrıca duygusal durumunuzla ilgili ek ipuçları için bluzun kesimine ve tarzına da dikkat edin.    

Korse

Rüyada korse giymek, duygularınıza hakim olduğunuzu ve kendinizi tam olarak ifade edemediğinizi gösterir.    

kaput

Rüyada bone görmek ya da giymek , korunaklı ideallerinizi ve eski moda inançlarınızı temsil eder. Yakın görüşlülüğünüz vizyonunuzu ve planlarınızı kısıtlıyor.    

Sutyen

Rüyada sütyen taktığını görmek, destek ve koruma anlamına gelir. Belki de moralinizi yükseltmeniz gerekiyor. Alternatif olarak, besleyici yönünüzü ve annelik duygularınızı temsil eder.

Rüyada sütyen takmadığını görmek, disipline ve kontrole sahip olmadığınız anlamına gelir. Alternatif olarak, cinsel doğanızı yansıtabilir.    

Kurşun geçirmez yelek

Rüyada kurşun geçirmez yelek giymek , kendinizi duygusal incinmekten aşırı koruyan biri olduğunuzu gösterir. Kişisel bir ilişkiden tekrar incinmek istemezsin.    

burka

Rüyada burka giydiğini görmek, kendini cinsel olarak bastırılmış hissettiğini gösterir. Kendinizi tam olarak ifade edemediğinizi ve kim olduğunuzu hissedemediğinizi hissediyorsunuz.

Burka giyen birini görmek, sizden bir şeylerin uzak tutulduğunu gösterir. Bir konu ya da konu hakkında karanlıktasınız.    

kap

Rüyada şapka görmek kayıt dışılığa ve rahatlığa gösterir. Ayrıca, başkalarına karşı daha hoşgörülü olmanız gerektiğini de gösterir.     

Kap Ve Önlük

Rüyada kep ve cübbe giymek, hayatınızda bir üst seviyeye geçmekte olduğunuzu gösterir. Bir sonraki aşamaya geçmeye hazırsınız. 

Rüyada kep ve cübbe giyen birini görmek, başarılarınızı ve başarılarınızı sembolize eder.    

Tavuk Takım

Rüyada tavuk kostümü giydiğini görmek, bilinçaltınızın size tavuk dediğine işarettir. Kendinize güveniniz eksik.    

Cincher

Rüyada bel kemeri ya da bel antrenörü giymek , uyum sağlamaya çalıştığınıza işarettir. Başkalarının ideallerine uymak için kendinizin özelliklerini değiştiriyorsunuz. 

Giyim

Giysilerinizi rüyada görmek, genel benliğinizin ve nasıl algılandığınızın simgesidir. Başkalarının önünde yaptığınız eylemin göstergesidir. Giysiler aynı zamanda hayattaki durumunuzun ve durumunuzun bir göstergesidir. Bu nedenle, size yakışmayan ya da normalde giymeyeceğiniz bir kıyafet giymeniz, bir önlük giydiğinizi ve başkalarını aldatmaya çalıştığınızı gösterir. Hayatınızdaki bir şey "uygun değil". Bu, ikiyüzlülüğün ve olmadığınız biri olmanın bir sembolü olur. Alternatif olarak, dünyaya gizli bir parçanızı ifşa ettiğiniz anlamına da gelebilir.

Rüyada kıyafetlerinizin kirli olduğunu ve onları temizlemeye çalıştığınızı görmek, karakterinizle ilgili bir şeyleri değiştirmeye çalıştığınıza işarettir. Eski alışkanlıklarınızı ve eski düşünme biçimlerinizi değiştirmeniz gerekebilir.

Rüyada yepyeni kıyafetler giydiğini görmek, yeni tavırlar ve yeni bir kişiliğe işarettir. Kendinizi ifade etmenin farklı bir yolunu buluyorsunuz. Fiyat etiketleri hala giysilere iliştirilmişse, bu yeni tutuma uyum sağlamak için çok uğraştığınızı gösterir. Belki de gerçekte kim olduğunuz değildir ve tam olarak uyum sağlayamıyorsunuzdur.

Rüyada sürekli kıyafet değiştirmekte olduğunuzu görmek, değişim ihtiyacını ve yeni bir duruma ve ya role uyum sağlama ihtiyacınızı temsil eder. Yeni bir öz imaj oluşturmanız gerekiyor.

Rüyada kıyafetlerinizin çok dar olduğunu görmek, kendinizi bir şekilde kısıtlanmış hissettiğinize işarettir. Bir ilişkide kısıtlanmış hissedebilir ya da işte geri kalabilirsiniz. 

Rüyada kıyafetlerinizin çok bol ya da bol olduğunu görmek, kendinizi yetersiz hissettiğiniz anlamına gelir. Ayrıca düşük benlik saygısından muzdarip olursunuz. Bir bakıma dünyadan saklanmaya çalışıyorsun.

 Bir duruma uygun olmayan kıyafetler giyiyorsanız, elinizdeki görev için hazırlıksızsınız demektir. 

Rüyada elbisenizin yırtıldığını ya da yırtıldığını görmek, düşünce ya da düşünce sürecinizde bazı kusurlar olduğuna işarettir. Mantığınız mantıklı değil. Akıl yürütmenizi değiştirmeniz ve daha güçlü bir argüman oluşturmanız gerekir. 

Rüyada kıyafet almak ya da alışveriş yapmak , değişen rolünüze uyum sağlamaya çalışmak ya da "uygun olmak" ile ilgili endişelerinizi temsil eder. 

Dolaptaki tüm kıyafetlerinizin beyaz olduğunu hayal etmek, hafiflemeniz gerektiğini gösterir. Son zamanlarda biraz depresif hissediyor olursunuz. Belki bir kriz geçiriyorsunuzdur. Hareket zamanı geldi. ve tutumunuzu değiştirin. İçsel duygularınızı daha iyi kavramanız gerekir. 

Rüyada sadece siyah elbise giydiğini görmek, ortama uyum sağlama arzunuza işaret eder. Gölge kişiliğinizi temsil ediyor ve bilinçaltı düşüncelerinizi ifade ediyor olursunuz. Uyanık hayatınızda normalde siyah giysiler giyerseniz, rüya sadece kendinizin bir yansıması olur.  

Rüyada kıyafetlerinizin içinin dışının yıprandığını görmek, konformist olmayan tavrınızı temsil eder. Başkalarının söylediklerine karşı çıkmayı seviyorsun. Rüyada kıyafetlerini ters çevirmek, kendini bir şeye karşı korumaya çalıştığına işarettir. Yaralanmak istemezsin. 

Sizin dışınızda herkesin aynı kıyafetleri giydiğini rüyada görmek, bazı durumlarda kendinizi bir yabancı gibi hissettiğinizi ima eder. Başkalarının size karşı olduğunu ya da bir kalabalığın arasından olumsuz bir şekilde sıyrıldığınızı hissediyorsunuz. Alternatif olarak rüya, ihtilafın sesi olduğunuz ve popüler görüşe karşı çıktığınız anlamına gelir.

Rüyada göl ya da nehirden elbise çektiğinizi görmek, geçmiş günahlardan arınmaya gösterir. Aynı zamanda eski kimliğinizden kurtulduğunuz anlamına da gelebilir.     

kot

Rüyada kot görmek ya da giymek, sağlamlık ve dayanıklılık anlamına gelir. Rüya, hayatınızdaki zor bir döneme dayanma ya da tahammül etme yeteneğinize benzer olur. Alternatif olarak, rüya sizin rahat ve rahat tavrınızı sembolize eder.    

Elbise

Rüyada elbise görmek ya da giymek, bir duruma feminen bir bakış açısına ya da feminen bir bakış açısına işaret eder. Kadınlığınızı özgürce ifade ediyorsunuz. Erkek iseniz ve elbise giydiğinizi rüyada görmek, başkalarının cinselliğinizi sorguladığını gösterir. Ya da kendinizi cinsel olarak güvensiz hissediyorsunuz. 

Beyaz bir elbise giydiğinizi görmek, başkalarına karşı saf ve meleksi görünmek istediğinize işarettir. Belki de "masum" görünmeye çalışıyorsun. Rüyada mor elbise giydiğini görmek, eşinize ya da partnerinize olan bağlılığınıza işaret eder. Elbise başka bir renkse, ek anlam için belirli renge bakın.    

Gece elbisesi

Rüyada gece elbisesi görmek ya da giymek, eğlenceye, sosyal zevklere, zarafete ve kültüre gösterir. Aynı zamanda başkalarına yansıttığınız görüntüyü de temsil eder. Ek önem için elbisenin rengini ve tasarımını düşünün. Elbise çok süslü ya da süslü ise, özenli ve lüks bir yaşam tarzı anlamına gelir. Elbise sade ya da sade ise, sadeleştirilmiş bir yaşam tarzını önerir. Alternatif olarak, bir gece elbisesi giydiğinizi rüyada görmek, bir miktar mutluluk aradığınızı ya da elde etmeye çalıştığınızı gösterir.    

fötr şapka

Rüyada fötr şapka takmak serinliğe işarettir. Stres ve baskının sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Rüyada fötr şapka giyen birini görmek, onlarda belli bir gizem ya da gizem olduğuna işarettir. Belki de gizlemeye çalıştıkları bir şey vardır.    

file çoraplar

Rüyada file çorap görmek ya da giymek, seksilik, şehvet ve albeni sembolize eder. Rüya size daha cesur olmanız gerektiğini söylüyor olur.    

pazen

Rüyada flanel görmek ya da giymek, rahatlığı, rahatlamayı ve sıcaklığı temsil eder. Rüya size hayatınızda rahat bir yerde olduğunuzu söylüyor olur. Ek anlam için pazen öğesinin rengini ya da türünü düşünün.      

kürkler

Rüyada kürk görmek ya da giymek, refah, statü ve lüksü temsil eder. Soğuktan ve ya yoksulluktan korunuyorsun. Diğerlerine göre kürkler zulüm ve işkence anlamına gelebilir. Alternatif olarak, rüya aynı zamanda hayvansal ve içgüdüsel doğanızın simgesi olur.

Gerçek hayatta kürk giymeye karşıysanız, ancak kürk giydiğinizi hayal ediyorsanız, birinin sandığınız kişi olmadığını gösterir. Ya da yaptığınız bir şeyle kendinizden daha az gurur duyuyorsunuz.     

Cam terlik

Rüyada cam terlik görmek ya da giymek, gerçeği ve dönüşümü sembolize eder.     

Jartiyer

Jartiyer giydiğini görmek ya da rüyada görmek, baştan çıkarma ve gıdıklamayı temsil eder. Daha cinsel maceracı olmak istiyorsun.     

Ghillie Suit

Rüyada ghillie takım elbise görmek ya da giymek , arka plana karışmak ve fark edilmemek arzularınızı temsil eder. Belki de birinden saklanmaya çalışıyorsun. Alternatif olarak rüya doğa ile bir olmak istediğinizi gösterir.     

kuşak

Rüyada kemer taktığınızı görmek, fikirlerinizi ve duygularınızı ifade etme konusunda kendinizi kısıtlanmış ve sınırlı hissettiğinizi gösterir. Alternatif olarak rüya başkalarını memnun etmek için acı çekme eğiliminize işaret eder.     

Eldivenler

Rüyada eldiven görmek ya da eldiven giymek, işleri nasıl ele aldığınızı temsil eder. Bir problemin üstesinden geliyorsunuz. "Çocuk eldivenleriyle kullanın" ifadesini ve bazı durumlarda nasıl daha dikkatli olmanız gerektiğini düşünün. Ya da belki aşırı temkinlisiniz. Alternatif olarak, eldiven takmak, yaratıcı yeteneklerinizin hala gizli olduğu anlamına gelebilir. Bu yaratıcı tarafı kabul etmeniz ve ifade etmeniz gerekiyor. 

Rüyada eldiven çıkardığınızı görmek saygıyı simgeler.

Rüyada iş eldiveni giydiğini görmek, ellerinizi kirletebilecek zor bir duruma işaret eder. Sürüş eldiveni takıyorsanız, hayatınızın kontrolünü elinize almanız gerektiği anlamına gelir. Boks eldiveni giyiyorsanız, bu bir tür çatışmaya dahil olduğunuzu gösterir. Hayatınızda zorlandığınız bir şey var mı? Rüyada beyaz eldiven giymek lüks ve zenginlik anlamına gelir.

Eldiveninizi yere fırlattığınızı görmek, sizi rahatsız eden bir konu hakkında birisine meydan okumanız ya da onlara hitap etmeniz gerektiğini gösterir.      

Baret

Rüyada baret görmek ya da baret takmak , fikirlerinizi korumanız gerektiğine işarettir. Birisi işiniz için kredi almaya çalışıyor olur. Alternatif olarak, rüya size dik kafalı olduğunuzu söylüyor olur.     

Şapka

Rüyada şapka görmek ya da şapka takmak , kendinizden bir yönü gizlediğinize ya da bir şeyleri örtbas ettiğinize işarettir. Alternatif olarak, uyanık hayatınızdaki tutumunuzu ya da çeşitli rol ve sorumluluklarınızı temsil eder. 

Rüyada farklı şapkalar taktığını görmek, uyanık hayatında sahip olduğun birçok farklı rolü sembolize eder. Belki de günlük sorumlulukların gereğinden fazla gerildiğini ve aşırı yüklendiğini hissediyorsun.  

Rüyada şapka değiştirdiğini görmek, değişen fikir ve düşüncelerinizi temsil eder.     

Hawaii gömleği

Rüyada Hawaii Gömleği görmek ya da giymek, rahat tavrınızı temsil eder. Aynı zamanda sıcaklığınıza ve ulaşılabilirliğinize de işaret eder. Misafirperver bir tavrınız var.     

kafa bandı

Rüyada saç bandı görmek ya da takmak , bazı bilgileri sakladığınıza işarettir. Açıklayamadığın bir sır var. Alternatif olarak, rüya bazı entelektüel meselelerle ilgilidir. Belki de dikkatlice düşünmeniz gereken bir şey vardır.     

Kask

Rüyada kask görmek korunmaya gösterir. Ayrıca düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yakından korumanız gerektiğini gösterir.     

Yüksek topuklu

Rüyada topuklu ayakkabı giydiğini görmek, kadınlığı ve çekiciliği temsil eder. Kendinden emin ve kendinden emin hissediyorsun. Alternatif olarak, yüksek topuklu ayakkabılar, bir kadın olarak rolünüzde kendinizi kısıtlanmış ve sınırlı hissettiğinizi gösterir. Kendinizi tam ve özgürce ifade edebileceğinizi düşünmüyorsunuz.      

Kapüşonlu svetşört

Rüyada kapşonlu giymek, sıcaklık ve rahatlık anlamına gelir. Alternatif olarak, kapüşonlu giymek bir şeyden ya da birinden saklandığınız anlamına gelir. Bazı konularda gerçek duygularınızı örtbas etmeye çalışıyorsun.     

Hüla Etek

Rüyada hula eteği görmek ya da giymek , daha fazla boş zaman ihtiyacınıza ya da kaçma isteğinize işarettir. Hawaii ile eş anlamlıdır. Belki de bir tatile ihtiyacınız var.     

Ceket

Rüyada ceket görmek ya da giymek, dış dünyaya sunmak ve yansıtmak istediğiniz görüntüyü temsil eder. Alternatif olarak, koruyucu ve savunmacı kişiliğinizi sembolize eder. Duygularınızdan uzaklaşma eğilimindesiniz ve bunun sonucunda kendinizi izole edebilirsiniz. Ek önem için ceketin rengini, görünümünü ve türünü de göz önünde bulundurun.     

Kot

Rüyada kot pantolon giymek, uyanmakta olan Benliğinizin bir yansıması olabilir ve ek bir önemi olmayabilir. Bununla birlikte, kot pantolona özel bir odaklanma varsa, o zaman rüya, bazı durumlara daha rahat bir yaklaşım sergilemeniz gerektiği anlamına gelir. Rüyada tasarımcı kot pantolon giyiyor ya da satın alıyorsa, para ve diğer finansal konularda rahat bir tutum içinde olduğunuzu gösterir.

Kot pantolonunuzun çok dar olduğunu rüyada görmek, ideallerinizin çok yüksek olduğunu gösterir. Alternatif olarak rüya bazı ilişki ya da durumda kısıtlanmış hissediyorum anlamına gelir. Özgürlükten yoksunsun. 

Rüyada yırtık kot pantolon görmek , bir durum ve ya sorun hakkında aşırı isteksiz davrandığınıza işarettir. Rüya ayrıca bazı durumlarda uygunsuz davrandığınızı gösterir.

Rüyada kot pantolon giydiğini görmek, başkalarına uyum sağlamak için çok çalıştığınızı gösterir.     

şakayık

Rüyada jockstrap görmek ya da takmak , bazı cinsel durumlarda kendinizi savunmasız ya da zayıf hissettiğinizi gösterir. Alternatif olarak, rüya gardınızın bir ilişki içinde olduğunu gösteriyor. Kendinizi duygusal olarak incinmeye karşı koruma ihtiyacı hissedersiniz.     

Kimono

Rüyada kimono görmek ya da giymek Japonya'yı sembolize eder. Ülkeyle bir bağınızı ifade ediyorsunuz. Bir kimono ayrıca zarafeti, güzelliği ve uysallığı temsil eder.     

Laboratuvar önlüğü

Rüyada laboratuvar önlüğü görmek ya da giymek, koruyucu doğanızı sembolize eder. Alternatif olarak rüya bir durumu sterilize etme arzunuzu ima eder. Belki de örtbas etmeye çalışıyorsundur.     

Deri

Rüyada deri görmek ya da giymek, sağlamlığı ve sağlamlığı temsil eder. Kalın tenli doğanızı ima eder. Ya da belki de elementlerden korunma arıyorsunuz. Alternatif olarak rüya, içgüdüsel ve hayvani doğanızı ifade eder. Cinsel çağrışımları da olur.     

Bacak ısıtıcıları

Rüyada bacak ısıtıcısı görmek ya da giymek , hayatta doğru yöne doğru gittiğinizi gösterir.     

Tayt

Rüyada tayt giymek , esnek ve değişime açık biri olduğunuza işarettir. Çeşitli durumlara uyum sağlayabilirsiniz.     

ingerie

Rüyada iç çamaşırı giydiğini görmek, cinsel kimliğinizi, beden imajınızı ve özgüveninizi temsil eder. Sonunda, kendinizin daha önce ifade edilmemiş bir yönünü tanıyor ve kabul ediyor olursunuz.

Rüyada iç çamaşırı satın aldığınızı ya da alışveriş yaptığınızı görmek, içinizdeki boşluk hissini telafi ettiğinizi gösterir. Bazı cinsel/duygusal ihtiyaçları karşılamaya çalışıyor olursunuz. Alternatif olarak rüya, imajınızı ve tutumunuzu değiştirmek istediğiniz anlamına gelir. İçeride bir şekilde hissedebilirsiniz, ancak dışarıda başka bir şekilde davranabilirsiniz.     

oincloth

Rüyada peştamal takmak, ham erkek cinselliğini temsil eder.     

eldivenler

Eldiven giydiğini görmek ya da rüyada görmek, olayları çocukça bir şekilde ele aldığınızı gösterir.    

mokasen

Rüyada mokasen görmek ya da giymek tabiata ve onun varlıklarına olan saygınıza işarettir. Ayrıca, bazı durumlarda barışçıl bir şekilde yürümenizi ya da hafif adımlarla ilerlemenizi önerir.    

muff

Bir manşon taktığınızı rüyada görmek, sağlam bir servet temeli anlamına gelir. Alternatif olarak, bir şeyleri anında düşünmeden yapma eğiliminizi yansıtır.     

sabahlık

Rüyada sabahlık görmek ya da takmak, müstehcenliğinizi gösterir. Belki de insanların kim olduğunuzu ve niyetlerinizi tam olarak görebildiğini hissediyorsunuz. Açığa çıkmasından korktuğunuz bir sırrınız var mı? Sembol, bazı durumlardaki ihmaliniz üzerine bir kelime oyunu da olur.    

Gecelik

Rüyada gecelik giydiğini görmek, daha önce rahatsız olduğunuz yönlerinizi kabul ettiğinizi ve ifade ettiğinizi gösterir.     

palto

Rüyada palto giymek , kendinizi hayatın acılarından koruduğunuza işarettir. Bir atasözü duvarı örüyorsun.    

Tulum

Rüyada tulum giydiğini görmek, özensiz tavırlarınızı ve tutarsız düşüncelerinizi temsil eder. Ya da rahat tavırlarınızı gösterir. Alternatif olarak, rüya "genel" resim üzerinde bir kelime oyunu olur. Geniş açıdan bakmak gerekiyor.     

Pijama

Rüyada pijama görmek ya da giymek , rahatlamanız ve biraz dinlenmeniz gerektiğine işarettir. Özellikle, toplum içinde pijama giydiğinizi hayal ettiyseniz, o zaman önünüzde olabilecek önemli bir şeyin farkında olmadığınız anlamına gelir. Etrafınızda olup bitenlere tam olarak dikkat etmeden yaşam boyunca sürükleniyorsunuz.     

Külot

Rüyada külot görmek ya da giymek, kadınsı tutum ve duygularınızı temsil eder. Kadın bakış açısını yansıtır. 

Rüyada külotunu çıkardığını görmek, cinsellik ile ilgili düşüncelerinizi ifade eder. Ayrıca, şeylerin dibine inme ihtiyacınızı da gösterir. Bir durumdan bir çıkış yolu bulmak isteyebilirsiniz.     

iç etek

Bir kombinezon giydiğinizi rüyada görmek, kendinizle ilgili bir şeyi açığa vurma konusundaki isteksizliğinizi temsil eder. Hayatınızın bazı yönleri hakkında mütevazı ya da muhafazakar davranıyorsunuz.     

Platform Ayakkabı

Rüyada platform ayakkabı görmek ya da giymek , dik durmanız ve gurur duymanız gerektiğine işarettir. Hayatta daha yüksek bir statü için çabalıyorsunuz. Alternatif olarak, rüya, siyasi bir konum üzerinde bir "platforma" sahip olma konusunda bir kelime oyunu olur. Yetmişli yıllarla olan ilişkisi nedeniyle, rüya o dönemin rahat ve parti tutumlarına işaret eder.     

Yağmurluk

Rüyada yağmurluk giydiğini görmek, kendini duygularına karşı koruduğunu gösterir. Kötülükle yüzleşemezsin. Alternatif olarak rüyada yağmurluk giymek, karamsar bakış açınıza ve tatsızlığa işaret eder.    

Sandalet

Rüyada sandalet görmek ya da giymek rahatlık ve rahatlığa gösterir. Çevrenizdekiler hakkında bir anlayışa sahipsiniz. Alternatif olarak, rüya, belirli insanların etrafında hafifçe dolaşmanız ya da onları rahatsız etme riskini almanız gerektiğini gösterir. 

Sandaletlerinizin kırıldığını rüyada görmek, bazı durumlara daha yavaş yaklaşmanız gerektiği anlamına gelir. Kendinizi hızlandırmanız gerekiyor. Başka bir çift sandalet bulursanız, farklı bir yöne başlamanız gerektiği anlamına gelir.     

Atkı

Rüyada eşarp görmek, kendini kısıtlamaya gösterir. Duygularınızı ifade etmek yerine fazla kontrol ediyor olursunuz. Alternatif olarak, sesinizin boğuk olduğunu hissedersiniz. 

Rüyada eşarp taktığını görmek, zihninizi vücudunuzdan ayırdığınıza işarettir. Nasıl hissettiğinizden ziyade nasıl düşündüğünüze çok fazla güveniyor olabilirsiniz ve ya tam tersi. Alternatif olarak rüya, kendinize bunun madde üzerinde zihin olduğunu söylemeniz gerektiği anlamına gelir.     

Gömlek

Rüyada gömlek görmek, duygularınıza ya da bazı duygusal durumlarınıza işaret eder. Giydiğiniz gömlek, belirli bir durum hakkındaki tutumunuzu ve bilinç düzeyinizi ortaya çıkarır. Özellikle rüyanızda kolsuz gömlek giyiyorsanız, bir soruna, göreve ya da duruma yaklaşımınızda daha agresif olmanız gerektiğine gösterir. 

Rüyada birine gömlek verdiğini görmek, "gömleği sırtından vermek" için bir metafor olur. Özveri ve cömertliğinizi ifade eder.

Rüyada gömleksiz olduğunuzu ya da gömleğinizi kaybettiğinizi görmek, maddi kaygıya, maddi kayıp ya da riskli bir çabaya işarettir.      

Ayakkabı

Genel olarak ayakkabılar hayata yaklaşımınızı temsil eder. Rüyada ayakkabı giymek, iyi topraklanmış ya da toprağa bağlı olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda inançlarınız hakkındaki inançlarınızı da temsil eder. Ayakkabılarınızı değiştiriyorsanız, değişen rollerinizi ifade eder. Hayata yeni bir yaklaşım getiriyorsunuz. Ayakkabılarınızı unutursanız, o zaman çekingenliklerinizi geride bıraktığınızı gösterir. Bir fikre ya da tutuma uymayı reddediyorsunuz.

Rüyada eskimiş ve yıpranmış ayakkabı görmek , çok çalışarak ve çalışarak başarıya ulaşacağınıza işarettir. Kim olduğun konusunda anlaşmaya vardın. 

Rüyada yeni ayakkabı görmek, başarınıza aşırı güvendiğinize işarettir. Alternatif olarak, size yabancı bir yaşam yolunda olursunuz.

Rüyada ayakkabı bulmak , hayata tutunduğunuz yeri yeniden kazandığınıza işarettir. Yine doğru yola döndün.

Bir vesileyle ya da eldeki aktivite için uygun olmayan ayakkabılar giydiğinizi rüyada görmek, hayattaki ilerlemenizin ve yolunuzun uzun, zor ve zahmetli olacağına işarettir. Ayrıca yanlış yöne gittiğinizi de gösterir. Belki de hedeflerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekiyor. Ayakkabılarınızın uymadığını ya da sıkıştığını ve acıdığını hayal ediyorsanız, hedeflerinizi sorguladığınız anlamına gelir. Gittiğiniz yolun yönünden şüphe ediyorsunuz.

Ayakkabı giymediğinizi görmek, özgüveninizin düşük olduğunu ve kendinize olan güveninizin azaldığını gösterir. Kendi kimliğinizle ilgili sorunlarla uğraşıyorsunuz. Aynı zamanda yoksulluğu, hareket kabiliyetinin olmamasını ya da yanlış anlaşılmayı da temsil eder. Alternatif olarak, ayakkabı giymediğinizi rüyada görmek, eğlenceli tavırlarınızı ve rahat, kaygısız ruh halinizi temsil eder. Bir durum hakkında sağlam bir kavrayışa ve iyi bir anlayışa sahipsiniz. Ayakkabılarınızı kaybettiğinizi hayal ettiyseniz, kimliğinizi aradığınızı ve kendinizi bulduğunuzu gösterir.

Rüyada bebek ayakkabısı görmek saflık, masumiyet, kırılganlık, hassasiyet ve aşk arzusunu simgeler. Eğer bir bebek sahibi olmayı planlıyorsanız ya da zaten bir bebek sahibi olmayı planlıyorsanız, bu, bebeğin sizi topraklayacağını ve ya cezalandırdığını gösterir. Ne de olsa, bir bebekle, kendinizi çoğu zaman evde kök salmış ve dışarı çıkamaz halde buluyorsunuz.    

Şort

Rüyada şort giydiğini görmek, daha açık olmaya ve içsel kişiliğinizi biraz daha açığa çıkarmaya hazır olduğunuzu gösterir. Alternatif olarak, şort görüntüsü gençliğinize ve eğlenceli tavrınıza atıfta bulunur. Rüya, kendinizi kısa sattığınız bir metafor da olur.     

Kayak maskesi

Rüyada kar maskesi görmek ya da kar maskesi takmak, sakladığınız karanlık bir sırra işarettir. Alternatif olarak, bir durumda anonimlik arzunuzu ifade eder.

Birini kar maskesi içinde görmek, kişiliğinizin gölge yönünü temsil eder.     

Etek

Rüyada etek giydiğini görmek, ilettiğiniz ya da gönderdiğiniz sinyalleri ve gizli mesajları temsil eder. Aynı zamanda kadınlığı ve cinsellik duygunuzu sembolize eder. Rüya aynı zamanda üzerinde "sürpriz" yaptığınız ve doğrudan yüzleşmediğiniz bir konuda bir metafor olur.

Bir erkekseniz ve etek giydiğinizi hayal ediyorsanız, kişiliğinizin duygusal yönlerini kabul etmeniz gerektiğini gösterir.     

Terlik

Rüyada terlik görmek ya da giymek , kendinizi halsiz ve/veya güvensiz hissettiğinize işarettir. Bazı durumlarda güçlü bir dayanağınız olmadığını hissediyorsunuz. Alternatif olarak, terlik giymek ev ortamını, rahatlığı, rahatlığı ve/veya rahatlamayı temsil eder. Bu rüya sembolü, rahatlamanız gerektiği anlamına gelebilir. Ya da çok fazla gevşeyip tembellik ediyorsunuz.     

Spor ayakkabı

Rüyada spor ayakkabı görmek ya da giymek , hayata kolay ve küçük engellerle yaklaştığınıza işarettir. Aynı zamanda kendinizden ve kim olduğunuzdan rahatlığı ve memnuniyeti ifade eder. Alternatif olarak, rüya aktif bir yaşam sürdüğünüzü ve her zaman hareket halinde olduğunuzu gösterir.     

kar kıyafeti

Rüyada kar kıyafeti giydiğini görmek, kendinizi olumsuzluklardan korumaya çalıştığınız anlamına gelir. Kendinizi daha fazla duygusal incinmeden koruyorsunuz. Alternatif olarak rüya, fiziksel sınırlamalarınızı ve sınırlarınızı vurgular.     

Çorap

Rüyada çorap giydiğini görmek sıcaklık ve rahatlık anlamına gelir. Alternatif olarak rüyada çorap görmek, başkalarının isteklerine boyun eğme eğiliminde olduğunuza işarettir. Düşüncelerinizde esnek ve anlayışlısınız. 

Rüyada tek çorap görmek, birine vurmak ya da dövülmek üzerine yapılan bir kelime oyunudur. Ya da belki de rüya, bazı şaşırtıcı bilgiler ya da haberlerle vurulduğunuz anlamına gelir.     

stiletto

Rüyada stiletto görmek ya da giymek, kadın cinselliğine ve egemenliğine gösterir.     

çorap

Rüyada çorap giymek, anlayışınızı temsil eder. Çevrenizdekiler tarafından iyi bir temele sahipsiniz ve destekleniyorsunuz. Çoraplar yırtılmışsa ya da kaçmışsa, özgüven eksikliği ve kendine güvenin azaldığı anlamına gelir. Rüya aynı zamanda "takip etmek" kelimesinin bir kelime oyunu olur. Birine ya da bir şeye çok fazla dikkat mi veriyorsun?

Birinin çorap giydiğini görmek, bazı cinsel durumlarla ilgilidir.     

Boğaz Ceketi

Rüyada boğaz yeleği görmek ya da giymek , hayatınızın bazı alanlarında kendinizi kısıtlanmış ya da kısıtlanmış hissettiğinize işarettir. Çaresiz hissediyorsun.     

Uygun olmak

Rüyada takım elbise giydiğini görmek, yetenekleriniz ve becerileriniz için tanınmak ve tanınmak istediğinizi gösterir. Gücünüzün fark edilmeden gitmesini istemezsiniz.    

Jartiyer

Rüyada jartiyer görmek ya da giymek , bazı durumlarda kendinizi tutmak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza işarettir. Alternatif olarak, rüya asılı bırakılmak üzerine bir kelime oyunu olur.     

Kazak

Rüyada kazak görmek ya da kazak giymek , işten ya da okuldan dinlenmeye ve kaçmaya ihtiyacınız olduğuna işarettir. Rahat bir tavrı ifade eder.     

Kazak

Rüyada kazak görmek ya da giymek, sıcaklığı ve sevgiyi sembolize eder. Aileniz ve ev hayatınız ile güçlü bir bağınız var. Alternatif olarak, bir kazak masumiyeti, olgunlaşmamışlığı ve/veya saf düşünceyi temsil eder. 

Rüyada kazak ördüğünü görmek, yaratıcılığınızı sembolize eder. Ayrıca sabırlı olmanız gerektiğini de gösterir.     

Mayo

Mayo giydiğinizi rüyada görmek, kendinizi maruz kalmış ya da duygusal olarak savunmasız hissettiğinizi gösterir. Mayo içinde nasıl hissettiğinizi düşünün. Mayo içinde rahatsanız, o zaman rahat, rahat ve boş bir yaşam anlamına gelir. Kendinizi rahatsız hissediyorsanız, bu bir özgüven eksikliğini temsil eder. Uygun olmayan bir durumda mayo giyiyorsanız, rüyada çıplak görünmekle aynı anlama gelir .      

sırım

Rüyada tanga görmek ya da tanga giymek, beden imajınızdan ve cinselliğinizden memnuniyeti temsil eder. Alternatif olarak rüya, kendinizin daha önce özel olan bir yönünü ifşa etmeye ya da ifşa etmeye hazır olduğunuzu gösterir. Kendinizi başkalarına açıyorsunuz.

Tanganız pantolonunuzun altından görünüyorsa, bu saygısızlık ya da zevk eksikliği anlamına gelir. Biraz düşüncesizlik yapıyorsun.     

Bağlamak

Rüyada kravat görmek ya da kravat takmak, yükümlülüklerinizi ve ilişkisel bağlarınızı temsil eder. Rüya aynı zamanda bir duruma ya da ilişkiye bağlı hissetmek üzerine bir kelime oyunu olur. Kravat boynunuza gevşekçe oturuyorsa, o zaman ilgilenmeniz gereken bitmemiş bir işiniz olduğunu gösterir. Kravat çok sıkıysa, bir durumda ya da durumda kapana kısılmış ya da boğulmuş hissettiğinizi gösterir.

Bir şeyi bağladığınızı rüyada görmek, ağınızı ve başkalarıyla bağlantınızı temsil eder. Alternatif olarak rüya aile bağlarınızın bir metaforu olur.     

batik

Rüyada kravat boyası görmek ya da giymek, kendinizi iyimser ve harika hissettiğinizi gösterir. Mutlu bir ruh halindesiniz. Aynı zamanda özgür aşkın simgesidir. Belki de rüya yeni bir ilişkiye merhaba demek. Kendini sevmeye açmalısın.     

Silindir Şapka

Rüyada silindir şapka görmek ya da takmak, erkek zarafetine, formaliteye ve/veya gösterişli bir yeteneğe işaret eder. Geçmişin zarafetiyle bağlantı kurmaya çalışıyorsun. Alternatif olarak, bir silindir şapka, zenginlik ve statü arzularınızı ifade eder.     

Pantolonlar

Rüyada pantolon görmek, günaha ya da cinsel cazibeye işaret eder. Alternatif olarak, rüya bazı durumlarda rolünüzü sorguladığınızı gösterir. 

Rüyada pantolonunu yanlış giydiğini görmek, tuhaflığa ve tuhaflığa olan çekim gücünüzü gösterir.     

Tişört

Rüyada tişört görmek ya da giymek , sakinleşmeniz ve rahatlamanız gerektiğini gösterir. Alternatif olarak, özellikle kişisel ilişkilerinizde dürüstlüğünüzü ve gerçekliğinizi temsil eder. T-shirt üzerinde bir tasarım ya da deyim olup olmadığını da düşünün.

Rüyada birinin kalabalığa t-shirt fırlattığını görmek, yavaşlamanız ve anın tadını çıkarmanız gerektiği anlamına gelir.     

Türban

Sarık taktığınızı görmek ya da rüyada görmek, toplumun normal gördüğü şeylerle sınırlanmış hissettiğinizi gösterir.     

Tutu

Rüyada tütü görmek ya da giymek, kadınlığınızı ve ya kadınsı tarafınızla ilgili sorunları sembolize eder. Cinsiyet rolleri ve kabul edilebilir olanlarla mücadele ediyorsunuz. Alternatif olarak, rüya 2 ya da 22 sayısıyla ilgili bir kelime oyunu olur. Uyanma hayatınızdaki sayının önemini düşünün.     

Smokin

Rüyada smokin görmek ya da giymek, kültürü, inceliği ve/veya zarafeti temsil eder. Kültürlü bir tutkuyu ve hayattaki daha güzel şeyler için arzularınızı ifade eder. Alternatif olarak, bir smokin, hayatınızda bir şey ifade etmek istediğinizi gösterir. Kendiniz için bir isim yapmak ve itibarınızı kurmak istiyorsunuz.     

İç çamaşırı

Rüyada iç çamaşırınızın içinde olduğunuzu görmek, size karşı bir saygı kaybı oluşturmuş bir duruma gösterir. Alternatif olarak, kendinizin özel olan bir yönünü sembolize eder. İç çamaşırınızla görünmekten utanıyorsanız, gerçek duygularınızı, tutumlarınızı ve diğer gizli alışkanlıklarınızı/fikirlerinizi ortaya çıkarmakta tereddüt ettiğinizi gösterir. İç çamaşırınızın içinde olmaktan rahatsız değilseniz, daha önce gizlenmiş bir şeyi ortaya çıkarmaya ya da ifşa etmeye hazır olduğunuzu gösterir. 

Rüyada iç çamaşırı giymediğini görmek, sırlarınızın açığa çıkacağı korkusuna işarettir. 

Rüyada birinin iç çamaşırında olduğunu görmek, utanç verici ve anlaşılmaz bir duruma işaret eder. Alternatif olarak rüya, bu kişiyi gerçekte olduğu gibi gördüğünüz anlamına gelir.

Kirli ya da yırtık iç çamaşırı görmek, kendi teninizde rahat olmadığınızı ve yetersizlik hissine sahip olduğunuzu gösterir. Cinselliğiniz konusunda rahatsızsınız ve kendiniz hakkında aşırı eleştirelsiniz.     

üniforma

Rüyada senin ya da birinin üniformalı olduğunu görmek, bir gruba ait olma ya da bir grubun parçası olma ihtiyacınızı ifade eder. Alternatif olarak, rüya başkalarının inançlarına çok fazla uyduğunuzu gösterir. Kendiniz için düşünmeyi ve kendiniz olmayı öğrenin.

Özellikle rüyada hemşire üniforması görmek, temizlik, şefkat ve düzgünlüğe işarettir. Okul üniforması görmek, okulunuz ve sınıf arkadaşlarınızla nasıl özdeşleştiğiniz anlamına gelir. Okulda yaşadığınız bazı konulara dikkat çekebilir. İnsanları garip üniformalar içinde görmek, karışıklık ve kaos anlamına gelir.     

Duvak

Rüyada birinin peçe taktığını görmek, saklamak ya da gizlemek istediğiniz bir şeyi temsil eder. İşler göründüğü gibi olmayabilir. Özellikle erkekseniz ve peçe taktığınızı hayal ediyorsanız, karakterinizin kadınsı yönlerine işaret eder. Belki de kadınsı yönünüzü kabul etmeniz gerekiyor. Alternatif olarak, peçe alçakgönüllülüğü, utangaçlığı ya da masumiyeti sembolize eder.

Kadife

Kadife giydiğinizi rüyada görmek, ayrıcalık ve onur anlamına gelir. Aynı zamanda duygusallığı ve duyguları temsil eder.

Kadife pantolon giydiğinizi rüyada görmek, şehvetli tarafınızı ifade eder.     

Yelek

Rüyada yelek giydiğini görmek, başkalarına karşı duyduğun şefkati temsil eder. Alternatif olarak, rüya bir şeye ya da birine "hak edilmiş" bir kelime oyunu olur.     

Viking Şapkası

Rüyada Viking şapkası görmek ya da takmak , diğerlerinden sıyrılma arzunuza işarettir. Dikkat arıyorsunuz. Alternatif olarak, rüya kabuğunuzdan çıkmak istediğinizi gösterir.     

Düğün elbisesi

Rüyada gelinlik giymek , kişisel ilişkinizi değerlendirdiğinize ve değerlendirdiğinize işarettir.

Siz ya da birileri uygunsuz bir durumda gelinlik giyiyorsa, kendinizi değersiz ya da değersiz hissettiğinizi gösterir.  

Rüyada düğün günü gelinlik aradığınızı görmek, bir durumda rolünüzü bulmak için yorduğunuza işarettir. Sen de uydurma değil korkar. TOP 

Dalgıç Giysisi

Rüyada ıslak elbise görmek ya da giymek , içsel duygularınızı ve duygularınızı yavaş ve güvenli bir şekilde keşfetmeye başladığınızı gösterir. Hassasiyetlerinizi ve duygularınızı kabul etmekte kendinizi rahat hissettiğiniz bir noktadasınız.     

Peruk

Rüyada peruk taktığını görmek, aldatmayı, beceriksizliği, yanlış izlenimleri, gösterişçiliği ve yalanı simgeler. Başkalarının fikirlerini, çalışmalarını ve fikirlerini kendinmiş gibi aktarmaya çalışıyorsun. Kendin için düşünmeye başlamalısın. Alternatif olarak, rüya, "takıldığın" ya da önemsiz bir mesele üzerinde büyük bir anlaşma yaptığın bir metafor olur.

Rüyada peruk kaybettiğinizi görmek, aklınızı tamamen kaybettiğinizi gösterir.     

kanat takımı

Rüyada kanat takımı görmek ya da giymek, yüksek isteklerinizi ve kaygısız tavrınızı temsil eder. Rüzgarın seni nereye eserse oraya götürmesine izin veriyorsun.     

Ahşap ayakkabı

Rüyada tahta ayakkabı görmek, yalnızlığa ve sadakatsizliğe gösterir.     

Post a Comment

Daha yeni Daha eski