Rüya Hatırlama Teknikleri ve Rüyada Olduğunu Anlamanın Yolları 62

Rüya Hatırlama Teknikleri ve Rüyada Olduğunu Anlamanın Yolları nı açıklayacağız. Rüyayı hatırlamanın ve berrak rüya görmenin (bir rüya sırasında rüya gördüğünü fark etmenin) önündeki ana engel, uyanma ve rüya hafızasının daha fazla niyet, uygulama ve odaklanma ile olabilecekleri kadar iyi bağlantılı olmamasıdır. Rüyalarınızı hatırlamak ve kaydetmek için tutarlı bir çaba sarf etmek, uyanık zihninizin rüya deneyiminizle daha yakın bir ittifak kurmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, hepsi rüyalarla yakından bağlantılı olan hayal gücünü, yaratıcı ve sezgisel yetenekleri arttırmanın mükemmel bir yoludur. Bu tek başına güçlü bir teşvik sağlamalıdır.

 Rüya Hatırlama Teknikleri ve Rüyada Olduğunu Anlamanın Yolları[/caption]

1. İSTEMEK ZORUNDASINIZ. Her şeyden önce, çok değerli olmasa da sizin için yararlı olacağını hissetmelisiniz. Bu olmadan, motivasyon yakında ortadan kalkacaktır. Daha da önemlisi, arzu, hayallerinizi hafızaya çeken bir mıknatıs görevi görür.

2. ODAK VE DİKKAT KONUSU. Rüyayı hatırlamanın doğal, doğal bir insan özelliği olduğunu anlayın. Bu nedenle, rüyalarını her gün birbirleriyle paylaşan bazı yerli kültürler gibi küçük çocuklar da genellikle rüyalarla temas halindedir. Rüya hatırlama biraz zihinsel bir kas gibidir, onu ne kadar çok kullanırsanız o kadar güçlenir. Egzersiz yapmadan küçülebilir, ancak tekrar çalışmaya karar verirseniz oradadır. Bu nedenle, hatırlamanız zayıfsa, bunun zamanında geleceğine güvenin ve tek başına güven gerçekten yardımcı olacaktır.

3. YATAK ZAMAN ALIŞTIRMASI: Uyumadan önce önceki (veya daha fazla) gece(ler)deki rüyalarınızı tekrar okuyun. Bu, rüya hafızanızla bağlantı kurmaya başlamanızı sağlar ve aynı zamanda rüyalarınızı yorumlamak ve günün olaylarıyla bağlantı kurmak için bir fırsattır. Ardından, yatarken kendinize sabah ya da gece uyandığınızda rüyalarınızı hatırlamanızı (emir vermek yerine) açıkça isteyin ve bunun basit, doğal bir süreç olduğunu kendinize hatırlatın. Ayrıca, hatırlamayı engelleyebileceğinden, çalar saat kullanmadan ihtiyaç duyduğunuzda kendiliğinden uyanacağınızı kendinize önerin. Bu yöntem pratikte işe yarar, ancak güvenliği sağlamak için başlangıçta alarmınızı önerilen uyanma saatinizden sonra 15 dakikaya kurmak isteyebilirsiniz. Her uyandığınızda, gözlerinizi kapalı tutun (veya zaten açıksa kapatın) ve mümkün olduğunca hareketsiz kalın. Uyandıktan sonra hareket ettiyseniz, önceki vücut pozisyonunuza dönün. Mümkün olduğu kadar çok görüntü, duygu ya da izlenim toplayın, sonra ayağa kalkın ve bunları hemen bir günlüğe kaydedin (ki bunu başucunuzda tutun) ve ya ilk bakışta ne kadar kısa ya da belirsiz görünseler de bir teybe söyleyin. Yazarken (veya konuşurken) ne kadar daha fazlasını hatırlayabildiğinize şaşıracaksınız.

Bir sonraki günün programı biraz daha az uyanıklık olasılığına izin veriyorsa ve biraz daha maceralı bir şey denemek için oyun oynuyorsanız, yatmadan önce bir ya da daha fazla bardak su içmeyi deneyin, böylece vücudunuz sizi otomatik olarak uyandırır. gece - büyük olasılıkla bir rüya döngüsü tamamlandıktan hemen sonra. Bu biraz daha fazla özveri gerektirir, ancak uyanık ve rüya gören zihin durumlarınıza örtüşme için daha fazla fırsat verdiğinden ve dolayısıyla daha iyi rüya hatırlamayı tetiklediğinden getirileri vardır.

4. OYUNCU, SABIRLI ve SÜREKLİ OLUN. Çoğu insan ilk bir ya da iki hafta başarılı olmaya başlasa da, rüyayı hatırlama, tekrar şekle girmesi biraz zaman gerektirebilecek zihinsel bir kastır. Hayallerinizi dört gözle beklerken rahat ve eğlenceli bir tavır takınmaya çalışın ve her şeyin zamanında gelmesine izin verin. Çok fazla çabalamak ya da çok ciddi olmak sınırlayıcı faktörler olur. Rüya hatırlama ve motivasyon, döngüler halinde doğal olarak gelip gitme eğilimindedir ve ayrıca hayatınızda neler olup bittiğine bağlıdır. Hatırlamaya odaklanma döngüsüne başladığınızda, en az birkaç gün buna bağlı kalın, çünkü ardışık gecelerin ek bir etkisi olur.

5. Rüyalara ortak bir ilgi duyan HAFTALIK ÇALIŞMA GRUBU, sürekli motivasyon ve ilham için eşsizdir.

 

 

Rüyayı hatırlamanın ve berrak rüya görmenin (bir rüya sırasında rüya gördüğünü fark etmenin) önündeki ana engel, uyanma ve rüya hafızasının daha fazla niyet, uygulama ve odaklanma ile olabilecekleri kadar iyi bağlantılı olmamasıdır. Rüyalarınızı hatırlamak ve kaydetmek için tutarlı bir çaba sarf etmek, uyanık zihninizin rüya deneyiminizle daha yakın bir ittifak kurmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, hepsi rüyalarla yakından bağlantılı olan hayal gücünü, yaratıcı ve sezgisel yetenekleri arttırmanın mükemmel bir yoludur. Bu tek başına güçlü bir teşvik sağlamalıdır.

  1. İSTEMEK ZORUNDASIN. Her şeyden önce, son derece değerli olmasa da sizin için yararlı olacağını hissetmelisiniz. Bu olmadan, motivasyon yakında kaybolacak. Daha da önemlisi, arzu, hayallerinizi hafızaya çeken bir mıknatıs görevi görür.
  2. ODAK VE DİKKAT KONUSU. Rüyayı hatırlamanın doğal, doğal bir insan özelliği olduğunu anlayın. Bu nedenle, rüyalarını her gün birbirleriyle paylaşan bazı yerli kültürler gibi küçük çocuklar da genellikle rüyalarla temas halindedir. Rüya hatırlama biraz zihinsel bir kas gibidir, onu ne kadar çok kullanırsanız o kadar güçlenir. Egzersiz yapmadan küçülebilir, ancak tekrar çalışmaya karar verirseniz oradadır. Bu nedenle, hatırlamanız zayıfsa, bunun zamanında geleceğine güvenin ve tek başına güven gerçekten yardımcı olacaktır.
  3. YATAK ZAMANI UYGULAMASI: Uyumadan önce, önceki (veya daha fazla) gece(ler)den rüyalarınızı tekrar okuyun. Bu, rüya hafızanızla bağlantı kurmaya başlamanıza izin verir ve aynı zamanda rüyalarınızı yorumlamak ve günün olaylarıyla bağlantı kurmak için bir fırsattır. Ardından, yatarken kendinize sabah ya da gece uyandığınızda rüyalarınızı hatırlamanızı (emir vermek yerine) açıkça isteyin ve bunun basit, doğal bir süreç olduğunu kendinize hatırlatın. Ayrıca çalar saat kullanmadan ihtiyaç duyduğunuzda kendiliğinden uyanacağınızı kendinize önerin., çünkü hatırlamayı engelleyebilir. Bu yöntem pratikte işe yarar, ancak güvenliği sağlamak için başlangıçta alarmınızı önerilen uyanma saatinden sonra 15 dakikaya kurmak isteyebilirsiniz. Her uyandığınızda, gözlerinizi kapalı tutun (veya zaten açıksa kapatın) ve mümkün olduğunca hareketsiz kalın. Uyandıktan sonra hareket ettiyseniz, önceki vücut pozisyonunuza dönün. Mümkün olduğu kadar çok görüntü, duygu ya da izlenim toplayın, sonra ayağa kalkın ve bunları hemen bir günlüğe kaydedin (ki bunu başucunuzda tutun) veya ilk bakışta ne kadar kısa ya da belirsiz görünseler de bir teybe söyleyin. Yazarken (veya konuşurken) ne kadar daha fazlasını hatırlayabildiğinize şaşıracaksınız.
    Bir sonraki günün programı biraz daha az uyanıklık olasılığına izin veriyorsa ve biraz daha maceralı bir şey denemek için oyun oynuyorsanız, yatmadan önce bir ya da daha fazla bardak su içmeyi deneyin, böylece vücudunuz sizi otomatik olarak uyandırır. gece - büyük olasılıkla bir rüya döngüsü tamamlandıktan hemen sonra. Bu biraz daha özveri gerektirir, ancak uyanık ve rüya gören ruh hallerinize örtüşmek için daha fazla fırsat verdiğinden ve dolayısıyla daha iyi rüya hatırlamayı tetiklediğinden getirileri vardır.
  4. OYUNCU, SABIRLI ve SÜREKLİ OLUN Çoğu insan ilk bir ya da iki hafta başarılı olmaya başlasa da, rüyayı hatırlama, tekrar şekle girmesi biraz zaman gerektirebilecek zihinsel bir kastır. Hayallerinizi dört gözle beklerken rahat ve eğlenceli bir tavır takınmaya çalışın ve her şeyin zamanında gelmesine izin verin. Çok fazla çabalamak ya da çok ciddi olmak sınırlayıcı faktörler olur. Rüya hatırlama ve motivasyon, döngüler halinde doğal olarak gelip gitme eğilimindedir ve ayrıca hayatınızda neler olup bittiğine bağlıdır. Hatırlamaya odaklanma döngüsüne başladığınızda, en azından bir süre buna bağlı kalın. birkaç gün, çünkü ardışık gecelerin ek bir etkisi olur.
  5. Bir HAFTALIK ÇALIŞMA GRUBU rüyalarda paylaşılan bir ilgi ile sürekli motivasyon ve ilham için unmatchable.
 Rüya gördüğümü nasıl anlarım, Rüya Hatırlama, Rüya Hatırlama Teknikleri, Rüyada Olduğunu Anlamanın Yolları, rüyada olduğunu anlamnın yolları nelerdir, Rüyayı Hatırlama yöntemleri

Post a Comment

Daha yeni Daha eski