Rüyada Araba Görmek Otomobil Parçalarıyla ilgili Rüya Tabirleri Yorumları

 Hayalinizdeki araba, sürücünüzün ve hırsınızın temsilcisidir. Hayalinizdeki arabada olanlar, hayatınızın bir aşamasından diğerine geçme yeteneğinizi yansıtır. Hayalinizdeki arabada nereye giderseniz gidin, hedeflerinizi sembolize eder. Ve arabanızın belirli parçaları hakkında rüya görmek, durumunuz ve bu hedeflere ulaşma yetenekleriniz hakkında ipuçları sağlar.


Gaz pedalı

Rüyada hızlandırıcı görmek , kendi çabanızla hedeflerinize ulaşacağınıza işarettir. Rüya aynı zamanda size yavaşlamanızı söylüyor olur.

Gaz pedalının tıkandığını ya da bozulduğunu görmek, hayatınızın bazı yönlerinde kontrolü kaybettiğinizi gösterir. Belki bir şeyleri aceleye getirmeye çalışıyorsun.   

Kaza

Rüyada bir kaza geçirdiğini görmek, bilinçaltında kendini cezalandırmakta olduğun bastırılmış suçluluk duygusuna gösterir.  Belki de yaptığın bir şeyden gurur duymuyorsun. Alternatif olarak, kaza yaptığınız bir hatayı ya da hatayı sembolize eder. Kaza rüyaları aynı zamanda gerçek, fiziksel bir kaza geçirme korkularınızı da temsil eder. Direksiyonun başına geçme konusunda gergin olursunuz. Ya da rüya sizi bir kaza konusunda uyarmaya çalışıyor.

Rüyada araba kazası görmek, duygusal durumunuzu sembolize eder. Derin kaygılar ve korkular barındırıyor olursunuz. Kendinizi çok mu zorluyorsunuz? Belki de felakete çarpmadan önce yavaşlamanız gerekir. Eylemlerinizi yeniden düşünmeniz ya da yeniden planlamanız ve kendinizi daha iyi bir yola koymanız gerekir. 

Rüyada sevilen birinin bir kazada öldüğünü görmek, kendi Benliğinizdeki bir şeyin artık işlevsel olmadığını ve "ölü" olduğunu gösterir. Aynı zamanda o kişiyle olan kendi ilişkinizin de simgesidir. Belki de bu ilişkiden vazgeçmelisin.  Rüyada bir araba kazasında öldüğünü görmek ve aslında sevdiklerinizin tepkilerini görmek, pervasız hareketlerinizin çevrenizdekileri etkilediğine işarettir. Bu rüya bir uyandırma çağrısıdır.   

Klima

Rüyada klimanın çalışmadığını görmek, rahatlayamadığınızı ve rahat nefes alamadığınızı gösterir. Bir durum hakkında aşırı endişeli olursunuz.

Rüyada klima görmek ya da hissetmek, arınmayı ve rahatlamayı temsil eder. Hararetli bir tartışmadan soğudunuz.   

hava yastığı

Rüyada araçta hava yastığının açıldığını görmek , mevcut yaşam yolunuzun temposuna ayak uydurursanız büyük bir aksilikle karşılaşacağınıza işarettir. Yavaşlamanız ve zaman ayırmanız gerekiyor. Alternatif olarak, hava yastığı ihtiyaç duyduğunuz anda destek sisteminizin simgesidir.  

donma önleyici

Rüyada antifriz görmek ya da kullanmak , duygusal olarak üşüdüğünüzü ve belki de başkalarına daha fazla ısınmanız gerektiğini gösterir.  

Aks

Rüyada aks görmek , hayattaki daha önemli şeylere odaklanmanız gerektiğini gösterir. Odağınızı kaybetmeyin. 

Aksınızın kırık olduğunu görmek, hayatınızda güven, bağımsızlık ve kontrol eksikliğine işaret eder. Hayatta gezinmekte zorluk çekiyorsun. Rüya aynı zamanda savunmasız hissettiğiniz anlamına da gelebilir.  

arka koltuk

Rüyada bir arabanın arka koltuğunda oturduğunuzu görmek, hayatınızın kontrolünün artık sizde olmadığını gösterir. Kendinizi aşırı güçlü, baskın hissedebilir ve ne yapacağınızın söylendiğini hissedebilirsiniz. Hayatının kontrolünü geri almaya başlamalısın. 

Arka koltuğunuzda birinin oturduğunu rüyada görmek, kendi güç ve kontrol konumunuzu vurgular. Başka birinin kaderi ya da kaderi sizin elinizde.    

yanıp sönen

Rüyada flaşör görmek ya da kullanmak, onay ya da onay aradığınıza işarettir. Flaşörler çalışmıyorsa, aldığınız karar ya da aldığınız yön hakkında bazı tereddütler yaşadığınızı gösterir.    

Booster Kabloları

Rüyada güçlendirici kablo görmek ya da kullanmak, hedeflerinize hızlı bir başlangıç ​​yapmanız gerektiğini gösterir. Hayatını boşa harcamayı bırak ve harekete geçmeye başla.    

frenler

Rüyada frene basmak , işinizde ve/veya kişisel işlerinizde yavaşlamanız gerektiğine işarettir. Hızlı şeritte yaşıyorsun ve sakinleşmen gerekiyor. Alternatif olarak, rüya "mola" üzerine bir kelime oyunu olur. Belki bir ara vermen gerekiyor ve ya belki bir ilişkiyi bitirmen gerekiyor.

Frenlerinizin bozulduğunu ya da frenlere ulaşamadığınızı rüyada görmek, hayatınızda istikrarın olmadığının habercisidir. Şimdi risk alma zamanı değil. Hayatınız kontrolden çıktı ve bazı önemli değişiklikler yapmanız gerekiyor. Ayrıca, arabanızdaki frenleri kontrol etmek de kötü bir fikir olmayabilir, çünkü aklınız ince ipuçlarını almış olabilir ve sorunu rüyanızda ortaya koyuyor olur.    

Tampon

Tamponunuzun hasar gördüğünü rüyada görmek, hayatta karşılaşacağınız küçük "tümsekleri" sembolize eder. İşler her zaman beklediğiniz kadar sorunsuz gitmeyecektir.    

Tampon etiket

Rüyada tampon çıkartması görmek , dünyaya iletmeye çalıştığınız bir mesaja işarettir. Fikrinizin duyulmasını istiyorsunuz. Tampon etiketindeki mesajı tam olarak düşünün.    

Ca dillac

Rüyada Cadillac görmek, başarıya yöneldiğinizi gösterir. Hırsın seni hayatta çok uzaklara götürecek.    

Araba

Rüyada araba sürdüğünüzü görmek, hırsınızı, sürüşünüzü ve hayatınızın bir aşamasından diğerine geçme yeteneğinizi gösterir . Araba yolculuğunun ne kadar yumuşak ya da pürüzlü olduğunu düşünün. Arabayı sürüyorsanız, hayatınızın gidişatında aktif bir rol alıyorsunuz demektir. Ancak yolcuysanız pasif bir rol üstleniyorsunuz demektir. Arabanın arka koltuğundaysanız, kendinizi yere bıraktığınızı ve başkalarının kontrolü ele almasına izin verdiğinizi gösterir. Bu, düşük benlik saygısının ya da düşük özgüvenin bir sonucu olur. Genel olarak, bu rüya sembolü, hayatınız üzerindeki bağımlılığınızın ve kontrol derecenizin bir göstergesidir.

Rüyada arabanızı bir su kütlesine sürdüğünü ya da suya yuvarlandığını görmek, duygusal bir yolculuğa çıktığınız anlamına gelir. Rüyada su altında araba görmek , terk edilmiş bir hedeften dolayı pişmanlık ya da üzüntü duygularına işaret eder.

Rüyada arabanızın devrildiğini görmek, önemli bir olayın hedeflerinize ulaşmanızı engellediğini ima eder. Kendi hayatını beklemeye alman gerektiğini hissediyorsun.

Bir arabanın ezildiğini görmek ya da rüyada görmek, uyanık hayatınızda meydana gelen hayal kırıklıklarını temsil eder. Hırs ve hedeflerden yoksunsunuz.

Rüyada arabanızın çalışmadığını görmek, bazı durumlarda kendinizi güçsüz hissettiğinizi gösterir.

Rüyada arabanızı nereye park ettiğinizi unuttuğunuzu ya da bulamadığınızı görmek, uyanık olduğunuz hayatın bir yönünden memnun olmadığınızı ya da mutsuz olduğunuzu gösterir. Hayatınızla gerçekten ne yapmak istediğinizi ya da nereye gitmek istediğinizi bilmiyorsunuz. Rüyada arabanızın çalındığını görmek, kimliğinizden sıyrıldığınızı gösterir. Bu, işinizi kaybetmekle, başarısız bir ilişkiyle ya da kimliğinizde ve bir kişi olarak kim olduğunuzda önemli bir rol oynayan bazı durumlarla ilgili olur. 

Rüyada arabanızın aşırı ısındığını görmek, çok fazla enerji harcadığınızı gösterir. Yavaşlamanız ya da tükenme riskini almanız gerekir. Başa çıkabileceğinizden fazlasını üstleniyorsunuz. Nefes almanın zamanı geldi. 

Rüyada park halinde araba görmek , çabalarınızı ve enerjinizi başka yöne çevirmeniz gerektiğine işarettir. Enerjinizi gereksiz bir çaba içinde gereksiz yere harcıyor olursunuz. Alternatif olarak, park edilmiş bir araba, durup hayattan zevk alma ihtiyacınızı sembolize eder. 

Rüyada bir arabanın neredeyse çarptığını ya da ezildiğini görmek, yaşam tarzınızın, inançlarınızın ya da hedeflerinizin başkalarınınkiyle çatışıyor olabileceğini gösterir. Ayrıca sarsıcı bir deneyimin ya da incinmiş bir gururun simgesi olabilir . Rüyada birisine araba ile çarptığınızı ya da ezdiğinizi gördüyseniz, hayatta ilerlemek için birine zarar verdiğinize işarettir.

Rüyada arabanızın camlarını açamadığınızı görmek, hayatta aldığınız yön ya da seçtiğiniz yol hakkında biraz tereddüt ve çekince gösterdiğinizi gösterir.

Rüyada perili araba görmek, bitmemiş hedefleri temsil eder. Bir yola ve ya yolculuğa çıktınız, lakin asla sona ulaşmadınız. Belki de hayat sizi planladığınız ya da amaçladığınız farklı bir yöne götürmüştü.

Rüyada kimsenin hareket eden bir araba kullanmadığını görmek, hayatınız üzerindeki kontrol seviyenizi yeniden değerlendirmeniz gerektiğini gösterir. Eylemleriniz için sorumluluk almak istemiyorsunuz.

Rüyada araba satın almak , hayatta verdiğiniz bazı önemli kararlara bağlılığınıza işarettir.    

Araba alarmı

Rüyada araba alarmı duymak ya da alarmı çalıştırmak yanlış yola girdiğinize işarettir. Rüya, yönünüzü değiştirmeniz ve rotanızı değiştirmeniz için sizi uyarıyor.    

Akü

Rüyada arabanızın aküsünü görmek, dayanıklılığınızı sembolize eder.

Rüyada arabanızın aküsünün bittiğini görmek, bunaldığınızı ve gereğinden fazla çalıştığınızı gösterir. Yavaşlamanız ve kendinize biraz zaman ayırmanız gerekiyor, yoksa yorgunluktan bayılma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.    

Araba satış bayiliği

Araba galerisinde olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, hayatta nereye gitmek istediğinize dair vermeniz gereken bazı kararlara işarettir. Yaşam yolunuzu bulmaya çalışıyorsun.    

Araba koltuğu

Rüyada bebek oto koltuğu görmek , hayatta bir başkasının yönünü ya da kaderini kontrol ettiğinize işarettir. Alternatif olarak rüya, yaşam yolculuğunuzun başlangıç ​​aşamalarını ifade eder. Önemli bir yola yeni başlıyorsunuz.   

Araba şovu

Rüyada bir araba fuarında olduğunuzu görmek, gerçekte kim olduğunuz olmayabilir, gösterişli bir yaşam tarzına çekildiğinizi gösterir. 

Arabanızı bir araba fuarında gösterdiğinizi rüyada görmek, başarılarınız ve başarılarınızla gurur duyduğunuzu gösterir. Çalışmanız için tanınma arıyorsunuz.   

Karbüratör

Rüyada karbüratör görmek, duygusal, ruhsal ve fiziksel dengeyi temsil eder.    

araba hırsızı

Rüyada arabanın çalındığını görmek, hayatta yönünüzü kaybettiğinizi gösterir. Hayatınızdaki koşulların sizi farklı bir yola soktuğunu hissediyorsunuz.    

Araba yıkama

Rüyada araba yıkamada olduğunuzu görmek, kendi imajınızı temizlemeniz gerektiğini gösterir. Yeni bir başlangıç ​​için hazırsınız.   

Kaza

Rüyada araba kazası geçirdiğinizi görmek, inançlarınızın, yaşam tarzınızın ya da hedeflerinizin başkalarınınkiyle çatıştığını gösterir. Ayrıca şok edici bir durumu ya da acı verici bir deneyimi temsil eder. Alternatif olarak, araba kazaları, tehlikeli ya da dikkatsiz sürüş alışkanlıklarınız hakkında önceden uyarabilir. Özellikle, bir araba size çarparsa, yaşam tarzınızın, inançlarınızın ya da hedeflerinizin başkalarınınkiyle çatışabileceğini gösterir. Aynı zamanda sarsıcı bir deneyimin ya da incinmiş bir gururun simgesi olabilir .

Rüyada uçağın düştüğünü görmek, kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuza işarettir. Bu hedeflerin çökmesi tehlikesiyle karşı karşıyasınız. Alternatif olarak, düşen uçak sizin güven eksikliğinizi, kendi kendini yenen tavrınızı ve kendinizden şüphe duymanızı temsil eder. Bu hedeflere ulaşmak için kendi yeteneğinize inanmıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmada güç kaybı ve belirsizlik de belirtilir.

Rüyanızda çarpmadan önce uyanmak, sizi uyandıran bir çarpışmanın beklentisi olur. Düşmeden yere çarpmadan önce uyanma kavramına benzer.   

Çarpışma Testi Mankeni

Rüyada çarpışma testi mankeni görmek, başkalarının hayatınız üzerinde yaptığı etkilere işarettir.   

Çıkmaz sokak

Rüyada çıkmaza girdiğini görmek, hedeflerinize ulaşma yolunda ani bir sona geldiğinizi gösterir. Hedeflerinize ulaşmak için başka bir yol bulmalısınız çünkü mevcut yol çalışmıyor. Alternatif olarak, rüya size hiçbir yere gitmediğinizi söylüyor olur. Belki de rüya, çıkmaz bir işin ya da çıkmaz bir ilişkinin simgesidir. Seçeneklerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekiyor.   

Sürücü ehliyeti

Rüyada ehliyet görmek, bir kimlik bunalımı ile karşı karşıya olduğunuza işarettir.  

Rüyada ehliyetinizi kaybetmek , hayatta yolunuzu ya da yönünüzü kaybettiğinize işarettir. Belki de hedeflerinize doğru ilerlemek için özerkliği kaybettiniz. Alternatif olarak rüya gerçek Benliğinizi kaybettiğiniz anlamına gelebilir. Olmadığınız biri olmaya çalışıyorsun.   

Sürme

Rüyada araç kullandığınızı görmek, hayatınızın yolculuğuna ve hayattaki yolunuza işaret eder. Rüya, yaşam boyunca nasıl hareket ettiğinizi ve gezindiğinizi anlatıyor. Araba kullanıyorsanız ve önünüzdeki yolu göremiyorsanız, hayatta nereye gittiğinizi ve gerçekten ne yapmak istediğinizi bilmediğinizi gösterir.Kendinle. Yön ve hedeflerden yoksunsunuz. Benzer şekilde, gece araba sürdüğünüzü rüyada görmek, hayatta nereye gittiğinizden emin olmadığınız anlamına gelir. Hedeflerinize giden engellerle karşılaşıyorsunuz. Belki de önünüzde ne olduğunu görmek istemiyorsunuz ya da bazı sorunlarla yüzleşmekten korkuyorsunuz. Gelecek hakkında endişeli hissediyor olursunuz. Sürüş sırasında görüşünüz engellenir ya da engellenirse, hayatınızdaki bir şey hakkında eksik farkındalığınızı sembolize eder. Hayatınızdaki bazı yönleri gözden kaçırıyorsunuz. Alternatif olarak, rüya henüz size bildirilmeyen tehlikeleri ya da sorunları gösterir. Virajlı bir yolda araç kullanıyorsanız, hedeflerinize ulaşmakta ve bununla ilgili değişiklikleri kabul etmekte zorluk çektiğinizi gösterir. Karda araba kullanıyorsanız, o zaman bu, hedeflerinize nasıl yaklaştığınız konusunda ekstra dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. mecazi olarak, dRüyada araba kullanmak, seks hayatınız ve cinsel performansınızla benzerlik göstermektedir. Nasıl sürdüğünüzü ve ne tür bir araba kullandığınızı ve bunun uyanık cinsel yaşamınızla nasıl ilişkili olduğunu düşünün. Veya rüya, "sürücünüz" ya da hırsınızla ilgili bir kelime oyunu olur.

Rüyada başka birinin araba kullandığını görmek, sürücüye olan bağımlılığınızı temsil eder. Hayatınızın kontrolü sizde değil ve kendinizin yerine başkalarının hedeflerini takip etmiyorsunuz. Bir arabanın yolcu tarafından sürüyorsanız, hayatınızın aldığı yolun kontrolünü ele geçirmeye çalıştığınızı gösterir. Kendi kararlarını vermeye başlıyorsun. Sizi yolcu tarafından başka biri sürüyorsa, bu, gücün sizde olduğunu ya da tüm kontrolün sizde olduğunu düşünerek yanlış yönlendirildiğiniz anlamına gelir.

Rüyada taksi ya da otobüs kullandığınızı görmek, sıradan görevlerin ilerleme için çok az fırsat sağladığını gösterir. ben

Rüyada tersten araba kullandığınızı görmek, hedeflerinizde büyük aksilikler yaşadığınıza işarettir. Özellikle, bir su birikintisine tersten girerseniz, bu, duygularınızın sizi kelimenin tam anlamıyla geri tuttuğu anlamına gelir.

Rüyada alkollü araç kullanmak, hayatınızın kontrolden çıktığını gösterir. Bir ilişki ve ya biri size hükmediyor.

Rüyada dağ yolundan çıktığını görmek, hayatta ne kadar yükseğe çıkarsan zirvede kalmanın o kadar zor olduğuna işarettir. Gelişmiş konumunuzun tehlikeli olduğunu hissediyorsunuz. Zirvede kalmak emek ister. Ayrıca başkalarının beklentilerini karşılayamayacağınızı da hissedebilirsiniz. 

Rüyada arka koltukta bir sürücü olduğunuzu görmek, kontrolü bırakmakta sorun yaşadığınız anlamına gelir. Güç sorunlarınız var.    

Sürüş testi

Rüyada direksiyon sınavına girdiğinizi görmek, hedeflerinizin ve isteklerinizin sınava tabi tutulduğunu gösterir. Hayatınızla gerçekten ne yapmak istediğinizi sorguluyor olursunuz. Sürüş testinde başarısız olursanız, hedeflerinize doğru ilerlemek için gerekli araçlara sahip olmadığınızı gösterir. Güven eksikliği yaşıyor olursunuz. Sürüş testini geçerseniz, motivasyonunuzu ve yeteneğinize olan güveninizi temsil eder.   

Motor

Rüyada motor görmek, kalbinizi ve gücünü temsil eder. Motorun durumunu ve nasıl çalıştığını düşünün. Motor çalışmazsa, ilerlemenizi ve hedeflerinizi engelleyen bazı engelleri sembolize eder. 

Rüyada motorunuzun patladığını ya da devre dışı kaldığını görmek ihanete uğradığınıza işarettir. Alternatif olarak, eski alışkanlıklarınız ve eski şeyler yapma yöntemleriniz ilerlemenizi engelliyor.   

çamurluk

Rüyada çamurluğun ezildiğini görmek, birinin karakterinize saldırmaya ve gururunuzu kırmaya çalıştığını gösterir.

Rüyada birinin çamurluğunu ezdiğini görmek, başkalarını daha kabul edici ve daha az eleştirmeniz gerektiğini gösterir.   

Otoban

Rüyada otoyolda olduğunuzu görmek, kendinizi özgür ve özgür hissettiğinizi gösterir. Hedeflerinize ulaşmak için iyi bir yoldasınız. Otoyol yavaş ilerliyorsa ya da engelleniyorsa, bu, hedeflerinize giden yolunuzu engelleyen hayal kırıklıklarına ya da engellere işaret eder.

Otoyolun yapım aşamasında olduğunu ya da yeniden inşa edildiğini rüyada görmek, hedeflerinize ulaşma yolunda bir aksilik yaşadığınızı gösterir. Belki bazı görevlerde yaklaşımınızı yeniden düşünmeniz gerekir.   

Vites

Rüyada arabanızı vitese taktığınızı görmek, hayatınızda yeni bir proje ile ilerlemeye hazır olduğunuzu gösterir. Yeni bir yöne doğru gidiyorsunuz.   

Jant kapakları

Rüyada jant kapağı görmek, devamlılığı ve tekrarı temsil eder. Hayatınız monoton hale geldi. 

Lastiğinizden bir jant kapağının düştüğünü görmek, monotonluktan bir mola vermeniz gerektiğini gösterir. Farklı bir şey denemeye hazırsınız.   

mizah

Rüyada Hummer görmek ya da araba kullanmak, başkalarına çok az saygı duyduğunuzu ya da hiç önemsemediğinizi gösterir. Hayattan daha büyük bir tavrınız var ve bir hak duygusu sergiliyorsunuz. Alternatif olarak, rüya koruma ihtiyacını vurgulayabilir. İhtiyacınız yoksa kaynaklarınızı maksimize etmeyin. Hummer, oral seks arzunuzu temsil eden cinsel bir ima da olur.  

Ateşleme

Rüyada kontağı çevirmek, hedeflerinize doğru ilerlemeye hazır olduğunuzu gösterir. Büyümeye hazırsın. Ateşleme ile ilgili sorunlarınız varsa, bazı proje ya da hedeflere nasıl başlayacağınızla ilgili sorunlar yaşadığınızı gösterir. Alternatif olarak rüya hayatınızda tutuşturmak için gereken bir şey için bir metafor olur.   

Lamborghini

Rüyada Lamborghini görmek ya da araba kullanmak, hayatınızın bazı alanlarında çok hızlı ve agresif hareket ettiğinize işarettir. Hayatı hızlı şeritte yaşıyorsunuz.    

Mercedes Benz

Rüyada Mercedes Benz görmek statü, zenginlik, lüks ve prestij sembolize eder. Rüya ayrıca Mercedes adında biri için bir metafor olur.   

Çamurluklar

Rüyada çamurluk görmek, başkalarını dürtü ve hırslarınızdan korumanız gerektiği anlamına gelir. Hırsınız insanları sizden uzaklaştırıyor.   

Kilometre sayacı

Rüyada kilometre sayacı görmek, hayatınızda ne kadar ilerlediğinize ya da ne kadar az ilerlediğinize işarettir. Belki de rüya size kilometre taşları belirlemenizi ve daha küçük hedeflere ulaşmak için çalışmanızı söylüyor. Ek anlam için kilometre sayacındaki sayıları da göz önünde bulundurun.  

Otopark görevlisi

Rüyada park görevlisi olduğunu görmek, hayatta kendi yönünüzden yoksun olduğunuzu gösterir. Her zaman başkalarının hedeflerine yardımcı oluyorsunuz.   

Otopark

Otoparkta olduğunuzu görmek, yavaşlamanız ve günlük aktivitelerinize zaman ayırmanız gerektiğine işarettir.

Park yeri bulamadığınızı görmek, hayattaki yerinizi bulamadığınızı gösterir. Hala nişinizi arıyor olursunuz. Alternatif olarak, rüya yoğun hayatınızı ve sahip olduğunuz zaman eksikliğini yansıtıyor olur.   

Parkmetre

Rüyada parkmetre görmek , rahat ve kaygısız günlerinizin yakında sona ereceğine işarettir. Zamanınız dolmadan bir hedefe ve hayatınızda ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Alternatif olarak, bir parkmetre, tutumunuzu değiştirmeniz ya da başkalarını rahatsız etme riskini almanız gerektiğini önerir.    

Otopark Yapısı

Bir park yapısında olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, hayatınızın bazı alanlarında daireler çizerek dolaştığınızı gösterir. Yapmak istediğiniz şeyde kaybolmuş hissediyorsunuz. Arabanızı bulamıyorsanız, hedeflerinize giden yolda kendinizden bir parça kaybetmişsiniz demektir. Korktuğun birine ve ya artık tanımadığın birine dönüşüyorsun.   

Otopark bileti

Park cezası aldığınızı görmek, kaybolmuş hissettiğinizi ve hayatınızda ne yapmak istediğinizi bilmediğinizi gösterir. Gitmek istediğiniz yol için yargılandığınızı ve eleştirildiğinizi hissediyorsunuz. Rüya aynı zamanda başarı eksikliğinize ya da hayatınızdaki aksiliklere de benzer olur.   

çukurlar

Rüyada çukur görmek, hedeflerinize ulaşmada karşılaşacağınız zorluklara ve aksiliklere işarettir. Hedeflerinize nasıl yaklaştığınız konusunda bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Rüya ayrıca uyanık hayatınızdaki bazı yönlerde ya da durumlarda işlerin sizin için sorunsuz gitmediğini gösterir.   

Yarış arabası

Rüyada yarış arabası görmek, sert sürüşe ve dik başlı tavırlarınıza gösterir. Aynı zamanda rekabetçi doğanızı ve kazanma ihtiyacınızı da yansıtabilir. Alternatif olarak, ırk "ırk" ve etnik kökenle ilgili sorunlarınız için bir kelime oyunu olur.

Rüyada yarış arabası kullandığınızı görmek, hızlı tempolu yaşam tarzınızı temsil eder. Dikkatsiz davranışlarınız ile sağlığınızı tehlikeye atıyor olursunuz.   

yarış pisti

Rüyada yarış pisti görmek, sizin için hızlı şeritte yaşamayı temsil eder. İzler, hayatta ilerleme arayışınız için bir metafor olur. Alternatif olarak rüya çevrelerde gidiyor demektir. Veya belirli bir düşünme ve bir şeyler yapma yolunuz olduğunu ve bundan sapmak istemediğinizi.   

Radyatör

Rüyada araba radyatörü görmek, serinlemeye işarettir. Fazla çalışmaya başlıyorsun.   

Arka Uçlu

Rüyada arkadan uçtuğunuzu görmek, geçmişten gelen bir şeyin halen mevcut durumunuzu etkilediğine işarettir. İlerlemek için geçmişten ders almanız gerekir.   

Dikiz aynası

Rüyada dikiz aynasından baktığınızı görmek, geçmişe çok fazla takıldığınızı gösterir. Pişmanlıkları, geçmiş acıları ya da "ya olursa" anlamına gelebilir. Öte yandan, rüya size geçmişi ve geride bıraktıklarınızı unutmamanızı söylüyor olur. Gelecekte sizin için önünüzdekiler ile geçmişte geride bıraktıklarınız arasında mutlu bir medyan tutmanız gerekir.   

Yol Öfkesi

Rüyada yolda öfkelenmek, duygularınızın kontrolden çıktığını gösterir. Birinin seni almak için dışarı çıktığını hissediyorsun. Duygularını ifade etmenin daha iyi bir yolunu bulmalısın yoksa sen ve ya birisi incinir.   

Yol işaretleri

Rüyada yol levhası görmek, bilinçaltınızın iletmeye çalıştığı bir takım tavsiye ve mesajları temsil eder. Yol levhası sizi belirli kararlara doğru yönlendirmeye çalışıyor olur. Yol levhasının ne söylediğini ve mesajını günlük yaşamınızın bir yönüne nasıl uygulamanız gerektiğini düşünün.   

*Lütfen Dur İşaretine veya U-Dönüşüne bakın . 

Yol Gezisi

Rüyada bir yolculuğa çıktığını görmek, hayat yolculuğunuza ve hayatta vereceğiniz kararlara işaret eder. Yolculuğunuz sorunsuz geçiyorsa, yaşamdaki olaylar arasında sorunsuz geçiş yaptığınızı gösterir. Yolculuk kaotikse, uyanık hayatınızdaki birçok engeli ve sorunu gösterir. Yolculuğunuzda varış noktanızı ve yaptığınız durakları düşünün.   

birlikte gösterim

Rüyada barikat görmek, iş ya da özel hayatınızdaki engellere işarettir. Hedeflerinize yönelik bazı aksilikler yaşıyorsunuz. Sadece yolunuza çıkan engelleri aşmaya çalışırken daha ısrarcı ve gayretli olmanız gerekiyor.   

Yol Öldürme

Rüyada trafik kazası görmek, kaçınılmaz ölümü temsil eder. Ölüm, bir alışkanlığın, davranışın ya da fikrin sonunu temsil eden sembolik bir ölüm olur. Sadece kaçınılmaz olanı uzattığınız için eski alışkanlıkları bırakmanın ve bu fikirleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Alternatif olarak, yol kazası, geçmişinizde hedeflerinize ulaşmanızı engelleyen bir sorun olduğunu öne sürüyor. 

Rüyada bir hayvanın yolda ölmek üzere olduğunu görmek, hayatınızın bazı yönlerinde kontrolü kaybettiğinizi gösterir. Hayatınızın hangi yönünün kontrolden çıktığına dair ipuçları için vurulan hayvan türünü düşünün.   

Emniyet kemeri

Rüyada emniyet kemeri takmak , duygularınızı kontrol etmek için çalışmanız gerektiğini gösterir. Sakin kalmaya çalışın ve hiçbir durumda dağılmayın. 

Rüyada emniyet kemerini takmakta zorlandığınızı görmek, geleceğinizden endişe duyduğunuzu gösterir.     

hız tümseği

Rüyada hız tümseği görmek ya da üzerinden geçmek , yavaşlamanız gerektiğine işarettir. Bazı ilişkilerde ya da uyanık hayatınızın bazı yönlerinde çok hızlı hareket ediyor olursunuz. Alternatif olarak, hız tümsekleri, hayatınızda karşılaştığınız küçük engelleri temsil eder.   

hız yapmak

Rüyada hız yaptığınızı görmek, bir şeyi tamamlamaya zorlandığınızı ve yönlendirildiğinizi gösterir. Sonuç olarak, insanları uzaklaştırıyor olursunuz. Alternatif olarak, rüya bazı ilişki ya da durumlarda çok hızlı hareket ettiğinizi gösterir. Belki de yavaşlamaya ihtiyacın var.   

Hız Bileti 

Rüyada hız cezası almak , acele ettiğiniz bir karara ya da acele bir ilişkiye girdiğinize işarettir. Yavaşlaman gerek. Alternatif olarak, rüya size hayatın hızlı çizgide olması gereken tek şey olmadığını söylüyor olur.   

hız göstergesi

Rüyada hız göstergesi görmek, hayatınızın hızına benzer. Hayatı hızlı şeritte mi yaşıyorsunuz yoksa salyangoz hızında mı hareket ediyorsunuz? Ek anlam için sayıları göz önünde bulundurun.   

Spor Amaçlı Araç

Gerçek hayatta bir spor arazi aracı kullanmıyorsanız ve bir tane görmeyi ya da sürmeyi hayal ediyorsanız, bu, taşıdığınız bir yük ya da sorumlulukla ilgilidir. Alternatif olarak rüya bazı belirlenmiş yoldan sapmak için iç arzularınızı gösterir. Hayattaki hedefleriniz değişti.   

Spor araba 

Rüyada spor araba görmek , hayatı hızlı şeritte yaşama isteğinize işarettir. Sahip olduklarınızı göstermeyi seviyorsunuz. Rüya ayrıca size çok hızlı hareket ettiğinizi söylüyor olur. Alternatif olarak, bir spor araba zenginlik, güç ve lüksü simgelemektedir.   

istasyon vagonu

Rüyada istasyon vagonu görmek ya da sürmek, ailenize ve yakın çevrenizle ilgili sorunlara işarettir. 

Rüyada steyşın camlarını kapatamadığınızı görmek, ailenizi koruyabilmek ve geçindirebilmekle ilgili endişelerinizi ifade eder. Hayatta aldığınız yön ya da seçtiğiniz yol hakkında biraz tereddüt ve çekince gösteriyorsunuz.   

Direksiyon

Rüyada direksiyon simidi görmek, hayatta aldığınız yön üzerindeki kontrolü temsil eder.   

Dur işareti

Rüyada dur işareti görmek , yaptığınız işi bırakmanız ve ilerlemeden önce durum hakkında yeniden düşünmeniz gerektiğini gösterir. Dikkatli ve dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Alternatif olarak, bir dur işareti, yolunuzdaki engelleri ve zorlukları belirtir.

Rüyada dur işareti yaptığınızı görmek, eyleminizin sonuçlarını düşünmediğinizi gösterir. Ayrıca pervasız alışkanlıklarınıza da atıfta bulunabilir.   

stop lambası

Rüyada trafik ışığı görmek , hedeflerinize ulaşmaktan alıkonulduğunuzu hissettiğinize işarettir. İleriye doğru ilerlemeniz birileri ya da bazı dış güçler tarafından kontrol ediliyor. Başka bir deyişle, kendi hayatınızın kontrolü sizde değildir. Alternatif olarak, rüya başarılı olma ya da geride bırakılma baskısını temsil eder. Trafik yeşilse, seçtiğiniz yolu ya da verdiğiniz kararı izlemeniz için size izin verildiğini gösterir.   

sokak

Rüyada sokak görmek, hayatınızın yolunu simgeler. Sokağın durumu, hayatınızın yönü üzerinde ne kadar kontrole sahip olduğunuzu yansıtır. Rüyanın anlamı için bir anlam ya da tavsiye sunabileceğinden, sokaktaki adı da göz önünde bulundurun.

Rüyada ara sokaklarda görmek ya da seyahat etmek , alternatif bir yaşam tarzı keşfetme ihtiyacına işarettir.   

* Lütfen ayrıca Yol'a bakınız .

Gişe

Rüyada bir gişe görmek ya da geçmek, hayatınızın bir bölümünde sahip olduğunuz bir hak duygusuna işaret eder. Geçiş ücretini ödüyorsanız, sahip olduğunuz şeyler ve erişiminiz olan şeyler için takdir ettiğiniz anlamına gelir. Ücret ödemeden gişeden geçerseniz, bu meydan okuma anlamına gelir.   

Paralı yol

Rüyada paralı bir yolda olduğunuzu görmek, hayatta ilerlemek için ödemeniz gereken bedele işarettir. Bedava yolculuk diye bir şey yok.   

Çekici

Rüyada çekici görmek, yüklerinizi ve sorumluluklarınızı temsil eder. Alternatif olarak, hayatınızın biraz yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir yönünü ifade eder. Sizi "aldıracak" ve doğru yola tekrar girmenize yardımcı olacak birine ihtiyacınız var.

Bir çekici kullandığınızı rüyada görmek, başkalarının size aşırı derecede bağımlı olduğunu hissettiğiniz anlamına gelir. Yüklü ya da bunalmış hissediyorsunuz.    

Trafik

Rüyada trafikte olduğunuzu görmek, hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıklarına işaret eder. İşler istediğiniz kadar sorunsuz gitmiyor. Hayatın neresinde olursanız olun kendinizi sıkışmış hissedersiniz.

Rüyada trafik görmek, günlük hayatın koşuşturmacasına işaret eder. Bazen sadece akışa gidiyormuş gibi hissedersin. İşler çok rutin hale geldi.

Rüyada trafiği yönlendirdiğinizi görmek, başkalarının yolları ya da hedefleri üzerinde güç ve kontrol sahibi olduğunuz anlamına gelir. Rüya, bu kontrolü kullanma konusundaki endişelerinizi vurguluyor olur.   

Trafik konisi

Rüyada trafik konileri görmek, yavaşlamanız gerektiğine işarettir. Hedeflerinize yönelik bazı gecikmeler ya da aksilikler yaşıyor olursunuz. Belki de rüya size farklı bir yaklaşım benimsemeniz gerektiğini söylüyor.   

Trafik ışığı

Rüyada trafik ışığı görmek , hedeflerinize ulaşmaktan alıkonulduğunuzu hissettiğinize işarettir. İleriye doğru ilerlemeniz birileri ya da bazı dış güçler tarafından kontrol ediliyor. Başka bir deyişle, kendi hayatınızın kontrolü sizde değildir. Alternatif olarak, rüya başarılı olma ya da geride bırakılma baskısını temsil eder. Trafik ışığı yeşilse, seçtiğiniz yolu ya da verdiğiniz kararı izlemeniz için size bir onay mührü verildiğini gösterir.   

Aktarma

Rüyada şanzımanı tamir ettiğinizi görmek, hızınızı daha iyi ayarlamanız ve çevrenize ve durumunuza uyum sağlamayı öğrenmeniz gerektiğini gösterir. Belki çok hızlı gidiyorsunuz ve ya yetişemiyorsunuz.   

Dönüş Sinyali Işığı

Rüyada sinyal lambası görmek ya da kullanmak , onay ya da onay aradığınıza işarettir. Sinyal lambası yanmıyorsa, verdiğiniz karar ya da aldığınız yön konusunda bazı tereddütler yaşadığınızı gösterir.   

-Dönüş

Rüyada U dönüşü yapmak, hayatınızın gidişatını değiştirdiğinize işarettir. Yön değiştiriyorsunuz ve tamamen farklı bir yola başlıyorsunuz. Alternatif olarak rüya yanlış bir karar ya da seçim yaptığınız anlamına gelir.

Rüyada u dönüşü yok levhası görmek, yapılanları geri alamayacağınız anlamına gelir. Yaptığın seçimlerin geri dönüşü yok.   

Vale

Rüyada uşak olduğunuzu görmek, yaşamda kendi yönünüzden yoksun olduğunuzu gösterir. Her zaman başkalarının hedeflerine yardımcı oluyorsunuz. 

Rüyada valenin arabanızı park ettiğini görmek, başkalarının hayattaki yönünüzü belirlemesine izin verdiğinizi gösterir. Ya da başkalarının hedeflerini kendi hedeflerinizden önde tutuyorsunuz.    

ön cam

Rüyada ön camdan bakmak, önünüzde olanı ve yaptığınız seçimleri temsil eder. Hedeflerinize tamamen yanlış bir şekilde yaklaştığınızı da gösterir.

Ön camınızın kırıldığını ya da çatladığını rüyada görmek, olaylara karşı çarpık bir bakış açısına ya da bakış açısına sahip olduğunuzu gösterir. Hedeflerinize ulaşma yolunda birçok aksilik yaşıyorsunuz.

Rüyada ön camın buğulandığını görmek, gerçekte nasıl hissettiğinizi gerçekten ifade etmediğinizi gösterir.

Rüyada ön camın kirli olduğunu görmek, hayatın neresinde olduğunuz konusunda kafanızın karıştığını ya da belirsiz olduğunuzu gösterir.   

Cam silecekleri

Rüyada ön cam sileceklerini görmek ya da açmak , bir şeye daha iyi bir bakış açısı aradığınızı gösterir. Açıklamak istediğiniz bir durum var. Rüya ayrıca bazı duygusal kargaşalardan kurtulmak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı da gösterir.   

Post a Comment

Daha yeni Daha eski