Rüyada Belge İmzalamak Doldurmak ya da Kaybetmek

 bir gencin rüyada bir senet ya da belgeyi incelemeden imzalaması derin bir üzüntüye işaret eder. Rüyada bir kadın veya genç kızın fatura ve belgeleri gelişigüzel kontrol etmesi ve imzalaması, başına bir şey geleceğine işarettir. Daha düşünceli ve dikkatli hareket etmek kişinin geleceği için faydalıdır.

Rüyada evrakları incelediğinizi görmek, işinizin içinden çıkılmaz bir şekilde karmaşık olduğuna işarettir. Bir belgeyi dikkatlice okuyup imzaladığınızı görmek, eğer memursanız orada terfi ettirileceksiniz, ticaret yapıyorsanız karlı bir anlaşma imzalayacağınıza işarettir.

Rüyada tapuda gördüğünüz yazılar net değilse bir eve taşınacağınıza ve bu evden memnun kalmayacağınıza işarettir. Fatura ya da belge lekeliyse, sizin için bir tuzak hazırlandığının işaretidir.

Belgenin rüya yorumu; Rüyada bazı evrakları incelediğinizi ya da dosyaladığınızı görmek bazı devlet işleri için evrak hazırlamanız gerektiğine işarettir.

Rüyada evraklarınızı bulamadığınızı görmek

yapmak istediğiniz işin sonundan emin olmayacağınızı gösterir.

Rüyada etrafa saçılan evrakları görmek , çok yorucu bir işin içinde olacağınıza işarettir. Bu durumda sakin ve sabırlı davranmanız gerektiğinin bir işaretidir.

Rüyada Belge Doldurmak

Rüyada evrak doldurmak, arkadaşlarınızla yakın bir sohbete işarettir. Her fırsatta ve işten ve ya okuldan kalan zamanınızda bir araya gelip keyifli vakit geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Belge Kaybetmek

Rüyasında evraklarını kaybettiğini gören kişi, bazı eksikliklerini fark edecektir. Rüyayı gören kişi bu kusur ve eksikliklerden dolayı sevdiklerini üzdüğünü anlayacak ve kendini toparlamaya karar verecektir.

Rüyada Belge Hazırlamak

Rüyada evrak hazırlamak, rüya sahibinin birtakım sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Rüyayı gören kişi bu sorunların yarattığı stres, gerginlik ve yoğun baskı nedeniyle en yakın akrabalarına haksızlık edecek ve tüm hırsını onlardan almaya çalışacaktır. Ancak rüya görenin sakinleşmesi ve sevdiklerinin kalbini alması uzun sürmeyecektir.

Rüyada Belge İncelemek

Rüyada evrakları incelerken kendinizi görmek , belirsizlik, kararsızlık, karamsarlık ve huzursuzluk içinde kalacağınıza işarettir. Çok dalgın ve düşünceli günler yaşayacaksınız ve işi nasıl yapacağınızı bilemeyeceksiniz.

Rüyada siyah çanta görmek

Rüyada siyah evrak çantası görmek, rüya sahibinin devlet kapısında ve resmi evraklarda yapması gereken bazı işler olduğuna işarettir.

Kişi gece gündüz Allah'a yalvarır ki, kendisine bu şeylerle ilgili bir müjde gelsin. Hayalperest ayrıca iş olumlu sonuçlanırsa bir özveride bulunmaya niyetlidir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski