Rüyada Buruşuk Yeşil ve Kuru Fasulye Görmek

 Fasulye rüya anlamı; rüyada fasulye görmek şansa yorumlanır. Rüyada fasulye yediğinizi görmek, ilginize uygun bir haber alacaksınız. Yeşil fasulye yediğinizi görmek, büyük bir nimet ya da değerli bir hediye alacağınıza işarettir.

Rüyada fasulye kurur ve buruşursa, hüsrana uğrarsınız. Rüyada bir bahçeden fasulye topladığınızı, şansınızın açıldığını görmek; Bir mağazadan fasulye aldığınızı görmek, bir arkadaşınızın sizi kıskandığının bir işaretidir.

Rüyada barbunya görmek, talihin açıklığı; Olgunlaşmamış yeşil fasulye hayatınızın uzunluğunu gösterir.

Bir başka rivayete göre de fasulye rüyasının anlamı üzüntü ve kederdir. Fasulyenin kuru ve yaşı aynı şekilde tanımlanır. Riskli bir işe girmeden önce dikkatlice düşünün. Hastalık demektir.

Rüyada Buruşuk ve Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulyenin buruşup kuruduğunu görmek iyi değildir. Genel olarak yaptığınız işlerden dolayı kısa sürede hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve zor zamanlar geçireceğinize işarettir. Aynı zamanda yakın çevrenizden göreceğiniz bir zarara ya da üzüleceğiniz bir olave ya işarettir.

Yeşil fasulyeler

Rüyada yeşil fasulye görmek olumludur. Yeşil fasulye kısa sürede yaşanacak bolluğu ve bereketi ifade eder. Aynı zamanda iyi bir servet getiriyor. Rüyada yeşil fasulye gören kişi bekar ise, yakın zamanda iyi bir partnerle karşılaşacağına işarettir. Maddi anlamda rahatlayacağınıza ve güzel bir gün geçireceğinize işarettir.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Rüyada kuru fasulye yemek güzel anlatılır. Rüyayı gören kişi yaptığı işlerden sonra istekleri doğrultusunda güzel haberler alarak mutlu olacaktır. Aynı zamanda uzun zamandır duymadığı bir kişiden alacağı haberle büyük bir mutluluk yaşayabilir.

Rüyada Yeşil Fasulye Yemek

Rüyada yeşil fasulye yemek, işlerinizin yolunda gideceğine ve çok yakın bir gelecekte olumlu gelişmeler yaşayacağınıza işarettir. Bu, sevdiğiniz insanlardan çok istediğiniz bir hediye alacağınız anlamına gelir. Bu bakımdan rüyada yeşil fasulye yemek büyük bir sürprize işarettir. Rüyayı gören kişi bu rüyanın sonunda büyük bir sürpriz yaşayacaktır.

Yeşil Fasulye Toplama

Rüyada bahçeden fasulye topladığını görmek, kısa süre içinde yaşayacağınız talihli bir olaya işarettir. Bu, şansınızın açılacağı ve son zamanlarda çok olumlu şeyler yapacağınız anlamına gelir. Rüyanda ne kadar çok yeşil fasulye toplarsan, şansın ve şansın o kadar yüksek olur.

Olgunlaşmamış Yeşil Fasulye

Fasulye rüya anlamı; rüyada olgunlaşmamış fasulye görmek, genel olarak insan hayatına işaret eder. Rüyada açmış olduğunuz fasulyenin olgunlaşmamış ve boş olduğunu görmek, hayatınızın bitmesine daha çok zaman olduğuna işarettir. Aynı zamanda uzun ve sağlıklı bir yaşam anlamına gelir.

Kuru Fasulye Satın Almak

Rüyada bir mağazada kuru fasulye satın almak çok dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Yakın dediğin bir arkadaşının seni fena halde kıskandığına işarettir. Bu durumda dikkatli olmalı ve çevrenizdeki herkese güvenmemelisiniz. Rüyada kuru fasulye satın almak, yakın çevrenizden göreceğiniz zararlara işaret eder.

Barbunya

Rüyada barbunya görmek, üzüntü ve kederi çağrıştırır. Ancak bazı rüya yorumcuları tarafından tam tersine olumlu olarak yorumlanır. Şansın açıklığının, iyi finansal günlerin ve rahat zamanların bir işaretidir.

Diğer yorumculara göre barbunya, yaşayacağınız ciddi bir hastalığa ya da yakında alacağınız üzücü ve kötü bir habere işaret eder.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski