Rüyada Çeşme Kırmak ve Çeşmeden Su Akması Neye Çıkar

 Rüyada çeşme görmek; Rüyada etrafına suyu uyumlu bir şekilde yayan ve etrafı yeşilliklerle kaplı bir çeşme görmek güzel ve varlıklı bir kadına işarettir. Susuz bir çeşme, yoksul bir kadını gösterir. Çeşmeden küçük su sıçramalarına, küçük üzüntülere; Çok su ile ıslanırsa, ıstırap ve kedere işaret eder.

Rüyada çeşmenin kırıldığını görmek , umduğunuz bir işin biteceğine işarettir.

Rüyada çeşmelerin su fışkırtmadığını ve eskidiğini görmek , bir projeden isteksizce vazgeçeceğinize işarettir.

Rüyada birçok çeşmeden aynı anda su fışkırdığını görmek , onları bayram havasında seyrettiğinize şahit olmak , kendi çabanızla sizi mutlu edecek bazı durumlara ulaşacağınıza işarettir.

Başka bir rivayete göre:

Rüyada çeşme görmek, günah işlemekten sakınan bir şeye işaret eder. Bazen çeşme güzel bir kadını gösterir. Çeşmede su varsa o kadın zengindir.

Rüyada çeşmenin etrafında ev ve nehir varsa, o kadın malı, hizmetçileri ve çocukları olan bir kadındır. Bazen çeşme, sahibinin evinden ihtiyaçlarını karşılayabilecek durumda olan birine ya da rüya sahibinin torununa ve çocuğuna işaret eder. Çeşmede su yoksa o kadın fakir, tembel, işe yaramaz ve çocuksuzdur.

Rüyada bir evin bahçesindeki çeşmelerden üzerinize su serpilmiş çiçekler görmek , çocuklarınızın iyi bir okulda eğitim gördüklerine ve bunlarla övünebileceklerine işarettir. Rüyada çeşmeden ıslandığınızı görmek , birçok kişinin dualarını hayırla kabul ettiğine işarettir.

Rüyada bahçede çeşme görmek, dilediğiniz bir mülkü edineceğinize ve bu mülkten çokça riyakarlık yapacağınıza işarettir.

Rüyada Kırık Çeşme Görmek

Yapılan işten çabuk sıkılmaya meyilli olduğunuzu ve bu nedenle çalışma hayatınızın düzene giremediğini gösterir. Bu şekilde davranmaya devam ettiğiniz sürece önümüzdeki yıllarda kariyer konusunda doğru dürüst adım atamayacaksınız demektir.

Bu rüya, aynı anda çok fazla işle uğraşmanız sonucunda odaklanmakta zorlanacağınıza işarettir. Ve konsantrasyonunuz bozulduğu için istediğiniz sonuçları alamayacaksınız.

Rüyada Çeşme Kırmak

Bu, sürekli olarak yaşananları sorgulayarak ve mantıksız olan her şeye karşı çıkarak insanların iletişim kurmaktan hoşlanmadığı, alaycı bir kimliğiniz olduğu anlamına gelir.

Biraz bilginiz olmadığı ya da otorite konusunda zorluk çektiğiniz için kendinizi yanlış ifade ettiğinizi gösterir. Onun eleştirilerinin boş altını yüzünden kötü bir durumdasın demektir.
Rüyada çeşme Görmek
Rüyada kırık çeşme görmek
Rüyada sokak çeşmesi görmek
Rüyada çeşme tamir etmek
Rüyada bozuk çeşme Görmek
Rüyada çeşme havuzu görmek
Rüyada çeşme yaptırmak
Rüyada köy çeşmesi görmek

Post a Comment

Daha yeni Daha eski