Rüyada Çivi Görmek

 Rüyada çivi görmek, rüyayı gören kişinin acılı ve dokunaklı olaylar yaşayacağına işarettir. Rüyayı gören kişi için çok hassas bir dönemin geldiği anlamına gelir. Duyguların birbirine karışıp yoğunlaşacağı bir yıl olacağı söyleniyor. Rüyayı gören kişinin uzun süre alışamayacağı olaylar olacağına ve bu olayların uzun süre etkisinde kalacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi, uzun bir süre bu zor duruma alışmak için çaba sarf etmek zorunda kalacak ve sonunda başaracaktır. Çünkü yaşayacağı olaylar, şükür ki ölüme yol açacak olaylar değil, bir süre katlanılması gereken olaylardır.

Rüyada Tırnak Görmek

Rüya sahibinin ferahlık ve esenlik bulacağı günlere kavuşacağına yorumlanır. Sonunda kötü ve karanlık günlerin sona ermesi, hayalperestin mutluluğa ulaşması anlamına gelir.

Rüyada Çivi Görmek[/caption]

Rüyada Tırnak Batmak

Rüyayı gören kişinin zor bir dönemden geçeceğine, içine çekileceğine, boşluğa düşeceğine ve maneviyatının çökeceğine delalet eder. Kişi bu durumla yüzleşmek zorunda kalacak ve sonunda içinde yaşadığı durumu kabullenecektir.

Rüyada Tırnak Yutmak

Rüya sahibi biraz daha uğraşarak çözebileceği bir sorunu büyüterek kendisi için endişelenmekten ve yıpratmaktan yorulur. Ancak bu aşılmaz bir sorun değildir.

Rüyada Çivi Toplamak

Şeytanın rüya göreni baştan çıkardığı ve bu nedenle yanlış bir iş yaptığı söylenir. Rüyayı gören kişinin kaba bir ifadeyle karşısındaki insanları aptal yerine koyduğuna, ancak kendisinin aptal yerine düşmesine sebep olacak bir hata yaptığına delalettir.

Rüyada Çivi Çıkarmak

Rüyada çivi çıkarmak , kişinin manevi duygularının yükseleceğine ve kendisini doğru yola vereceğine delalettir. Bu dönem rüya gören için daha çok zikir ve secde ile geçer. Rüyayı gören kişi kendini manevi duygulara kaptıracak ve büyük bir huzur yaşayacaktır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski