Rüyada Doğal Afet ve Yangın Görmek

 Geleceğinizde ne olduğunu bilmeme korkusu, felaket rüyası görmenizin nedeni olur. Belirli afetler, uyanık yaşamınızın kaygı, şüphe ya da kontrol eksikliği yaşadığınız alana işaret eder.

Kaza

Rüyada bir kaza geçirdiğini görmek, bilinçaltında kendini cezalandırdığın bastırılmış suçluluk duygusuna gösterir. Belki de yaptığın bir şeyden gurur duymuyorsun. Alternatif olarak, kaza yaptığınız bir hatayı ya da hatayı sembolize eder. Kaza rüyaları aynı zamanda gerçek, fiziksel bir kaza geçirme korkularınızı da temsil eder. Direksiyonun başına geçme konusunda gergin olursunuz. Ya da rüya sizi bir kaza konusunda uyarmaya çalışıyor.

Rüyada araba kazası görmek, duygusal durumunuzu sembolize eder. Derin endişeler ve korkular barındırıyor olursunuz. Kendinizi çok mu zorluyorsunuz? Belki de felakete çarpmadan önce yavaşlamanız gerekir. Eylemlerinizi yeniden düşünmeniz ya da yeniden planlamanız ve kendinizi daha iyi bir yola koymanız gerekir.

Rüyada sevilen birinin bir kazada öldüğünü görmek, kendi Benliğinizdeki bir şeyin artık işlevsel olmadığını ve "ölü" olduğunu gösterir. Aynı zamanda o kişiyle olan kendi ilişkinizin de simgesidir. Belki de bu ilişkiden vazgeçmelisin. Rüyada bir araba kazasında öldüğünü görmek ve aslında sevdiklerinizin tepkilerini görmek, pervasız hareketlerinizin çevrenizdekileri etkilediğine işarettir. Bu rüya bir uyandırma çağrısıdır.

kıyamet

Kıyameti rüyada görmek, içinizde meydana gelen duygusal ve dramatik bir değişime işaret eder. Rüya ayrıca bir tür yaşam tarzının sonunu ve diğerinin başlangıcını gösterir.

Ar oğul

Rüyada kundakçılık görmek, yıkıcı olma potansiyeline sahip ifade edilmemiş öfkeyi temsil eder. Öfkenizi içeride tutmak yerine ifade etmek en iyisidir.

Tehlike

Rüyada tehlikede olduğunu görmek, hayatınızın bazı yönlerinde daha dikkatli olmanız gerektiğini gösterir. Alternatif olarak, olumsuz ve karamsar tavrınız, gelecekle ilgili depresyona girmenize neden oluyor.

Rüyada tehlikeden kaçtığını görmek, iş ve sosyal çevrenizde yüksek mevki ve şerefli bir yere yükseleceğinize işarettir.

Yıkım

Rüyada kitle imhası görmek, hayatınızda meydana gelen bir kaos olduğunu gösterir. İşler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Belki de yaptığın seçimler kendine zarar veriyor.

Felaket

Bir felakette olduğunuzu rüyada görmek, kişisel endişelerinizi ve değişim korkularınızı temsil eder. Gelecekte sizi neyin beklediğini bilmemekten korkuyorsunuz.

boğulma

Rüyada boğulduğunu görmek, duygular tarafından boğulmuş hissettiğinizi gösterir. Bastırılmış sorunlar sizi rahatsız etmek için geri gelebilir. Bilinçaltı düşüncelerinizi keşfetmeye çalışırken çok hızlı ilerliyor olursunuz. Daha dikkatli ve yavaş ilerlemelisiniz. Boğularak ölürseniz, o zaman duygusal bir yeniden doğuş anlamına gelir. Boğulmaktan kurtulursanız, uyanan bir ilişki ya da durumun sonunda kargaşadan kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada boğulan birini görmek, kontrolünüz dışında bir şeye çok derinden dahil olmaya başladığınızı gösterir. Alternatif olarak, kendi kimliğinizde bir kayıp hissini temsil eder. Artık kim olduğunuzu ayırt edemiyorsunuz.

Rüyada boğulan birini kurtarmak, boğulan kişinin sembolize ettiği belirli duygu ve özellikleri başarıyla kabul ettiğinizi gösterir. Kurtarmayı başaramazsanız, korkudan uyuştuğunuz anlamına gelir. Uyanık yaşamınızda korkunun eylemlerinizi belirlemesine izin verdiğiniz bir durumu düşünün.

**İşlemdeki Anlamı Görün: " Banyodaki Köpekler "

Deprem

Rüyada deprem görmek, istikrarınızı ve temelinizi tehdit eden büyük bir "sarsıntı" yaşadığınızı gösterir. Rüya, güvensizlik, korku ve çaresizlik duygunuzu vurgular. Hayatında "hata" hissettiğin bir şey var mı?

Depremden korunma bulursanız, bu zorlukların üstesinden geleceksiniz. Deprem sırasında mahsur kalırsanız ya da yaralanırsanız, hayatınızda bir çeşit kayba uğrarsınız. İncil'e göre depremler Tanrı'nın öfkesini ve gücünü simgeler.

Yangın

Rüyada ateş görmek, rüyanızın içeriğine bağlı olarak yıkımı, tutkuyu, arzuyu, aydınlanmayı, arınmayı, dönüşümü, aydınlanmayı ya da öfkeyi sembolize eder. Ateşten korkmuyorsanız ve kontrol altındaysa ya da tek bir alanda tutuluyorsa, o zaman kendi içsel ateşinizin ve içsel dönüşümünüzün sembolüdür. Eski bir şey geçiyor ve hayatınıza yeni bir şey giriyor. Düşünceleriniz ve görüşleriniz değişiyor. Eğer ateş sizi ve bir başkasını sarıyorsa, o kişiye olan bağınızı ifade eder. İkiniz önemli bir şey paylaşıyorsunuz. Rüya, "ateşli" biri için bir metafor olur. Ayrıca sürüşünüzü, motivasyonunuzu ve yaratıcı enerjinizi temsil eder. Alternatif olarak, rüya sizi bazı tehlikeli ya da riskli faaliyetler konusunda uyarıyor olur. "Ateşle oynuyorsun".

Rüyada ateşte yandığını görmek, öfkenizin kontrolden çıktığını gösterir. Bir sorun ya da durum sizi içten içe yakıyor.

Rüyada evin yandığını görmek, bazı dönüşümlerden geçmeniz gerektiğini gösterir. Ailenizin evinin yandığını tekrarlayan rüyalar görüyorsanız, o zaman hala değişime hazır olmadığınızı ya da değişime karşı savaştığınızı gösterir. Alternatif olarak, çevrenizdekilerin tutkusunu ve sevgisini vurgular.

Rüyada yangın söndürdüğünü görmek, hayatınızdaki engelleri çok çalışarak ve emek vererek aşacağınıza işarettir. Bir şeyi, hatta kendinizi ateşe veriyorsanız, büyük bir sıkıntı içinde olduğunuzu gösterir. Çaresizliğin eşiğindesiniz ve kendinizin bir şeyini ya da bir yönünü yok etmek istiyorsunuz.

Ellerinizle ateş başlatabileceğinizi görmek, bastırmaya çalıştığınız öfkeyi temsil eder. Kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz ve aşırı tepki verme eğilimindesiniz.

Ateşi bükebildiğinizi görmek, öfkenizi kontrol etme yeteneğinize işarettir.

**İşlemdeki Anlamı Görün: " Ateş Hattı " ve " Ateş Kokusu "

Sel basmak

Rüyada selde olduğunuzu görmek, bazı cinsel arzularınızı serbest bırakma ihtiyacınızı temsil eder. Sel şiddetliyse, duygusal sorunları ve gerilimleri temsil eder. Bastırılmış duygularınız sizi eziyor. Uyanma hayatınızın neresinde strese ve gerginliğe neden olduğuna dair ipuçları için selin nerede olduğunu düşünün. Alternatif olarak rüya, talepleriniz ve güçlü fikriniz ile başkalarını ezdiğinizi gösterir. Yine başka bir yorum, her şeyi silip yeni bir başlangıç ​​yapma arzunuz olur.

Rüyada hafif bir sel görmek , belirli bir konudaki endişelerinizin kısa sürede ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada evinin sular altında kaldığını görmek, duygularınız tarafından boğulduğunuzu gösterir. Evleri su altında görmek, kendi duygularınızla çok rahat olduğunuz anlamına gelir. Alternatif olarak, rüya konut durumunuzun bir yansıması olur. Belki de ipoteğinizde "sualtı"sınız.

kasırga

Rüyada kasırga görmek, hayatınızda meydana gelen ani beklenmedik değişikliklere işarettir. Bazı yıkıcı ve güçlü duygular yaşıyor olursunuz.

Rüyada bir kasırgaya kapıldığınızı görmek, hem zihinsel hem de duygusal güçlerinizin içinizde biriktiğini ve kendilerini tanıttığını gösterir. Kelimenin tam anlamıyla duygularınız tarafından tüketilmiş olursunuz. Alternatif olarak, rüya yapmak istemediğiniz bir şeye doğru baskı altında olduğunuzu ve iradeniz dışında itildiğinizi gösterir.

Yağ sızması

Rüyada petrol sızıntısı görmek, duygusal bir kargaşa içinde olduğunuzu gösterir. Kişisel ilişkilerinizde sorunlar ve sıkıntılar yaşıyorsunuz.

Salgın

Bir salgın olduğunu rüyada görmek, olumsuzluğun davranışlarınızı yönetmesine izin verdiğinizi gösterir. Küskünlük duyguları sizi ele geçiriyor.

Kıyamet sonrası

Kıyamet sonrası olduğunuzu rüyada görmek, mevcut hayatınızda yaşadığınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Alternatif olarak, rüya kendiniz için savaşmanız gerektiği anlamına gelir. Başkalarına güvenmek yerine daha bağımsız ve becerikli olmanız gerekir.

düden

Rüyada düden görmek, bazı ilişkilerde duygusal olarak nerede durduğunuzdan emin olmadığınız anlamına gelir. Kendinizi dengesiz hissediyorsunuz. Alternatif olarak, rüya titrek temelinizi sembolize eder.

Kasırga

Rüyada hortum görmek , bazı duygusal patlamalar ve/veya öfke sorunları yaşadığınıza işarettir. Etrafınızdakilere küsmüşsünüz. Hayatınızda potansiyel olarak yıkıcı olabilecek bir durum ya da ilişki var mı?

Bir kasırga içinde olduğunuzu rüyada görmek, kendinizi bunalmış ve kontrolden çıkmış hissettiğiniz anlamına gelir. Hayatında çok fazla şey oluyor. Rüyada kasırgadan yara almadan çıktığınızı gördüyseniz, bu zor zamanların geçici olduğuna ve bundan daha güçlü ve mutlu çıkacağınıza işarettir.

Rüyada birden fazla hortum görmek, çevrenizdeki şiddetli patlamalara ve ruh hali değişimlerine eğilimli insanları temsil eder. Ayrıca değişken bir durumu ya da ilişkiyi sembolize eder.

**İşlemdeki Anlamı Görün: " Tornado "

Tsunami

Rüyada tsunami görmek, bastırılmış bir duygu ve ya yüzeye yükselen bilinçaltı malzeme tarafından bunaldığınız anlamına gelir. Uyanık bir durumda biraz mutsuzluk ve duygusal dengesizlik yaşıyorsunuz.

Tayfun

Rüyada tayfun görmek, hayatınızda meydana gelen ani beklenmedik değişikliklere işarettir. Bazı yıkıcı ve güçlü duygular yaşıyor olursunuz.

Bir tayfunun içinde sürüklendiğinizi rüyada görmek, hem zihinsel hem de duygusal güçlerinizin içinizde biriktiğini ve kendilerini tanıttığını gösterir. Duygularınız tarafından tüketiliyorsunuz. Alternatif olarak, rüya yapmak istemediğiniz bir şeye doğru baskı altında olduğunuzu ve iradeniz dışında itildiğinizi gösterir.

Kasırga

Rüyada bir kasırga yolunda olduğunuzu görmek, ileride kayıplara, kaosa ve skandala yol açabilecek büyük değişimlere işarettir. Alternatif olarak rüya, isteksizce bastırılmış düşüncelerinizle yüzleşmeye çekildiğiniz anlamına gelir.

Orman yangını

Rüyada orman yangını görmek , dönüşümün ve yenilenmenin ancak bazı zorluklarla mümkün olduğuna işarettir. Alternatif olarak, öfkenizin kontrolden çıktığını gösterir; çevrenizdekileri etkiliyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski