Rüyada Dolap Gardırop Almak Düzenlemek 7622

 Rüyada gardırop görmek, mutluluğa, başarıya ve güzel günlere işaret eder. Bu rüya yeni kararlar almaya, faydalı adımlar atmaya ve barış içinde yaşamaya gösterir. Rüya sahibinin hayata gülümseyeceğine ve işlerinin yolunda gideceğine gösterir. Rüya sahibinin iyi huylu, sadık ve layık kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada Gardırop Almak

Rüyada gardırop satın almak, rüya görenin uzun süre düşündükten sonra isteyerek aldığı, her türlü riski göze alarak, avantaj ve dezavantajlarını karşılaştırarak aldığı bir karardan sonra pişmanlık duyacağına ve sıkıntı duyacağını gösterir.

Rüyada Gardırop Düzenlemek

Rüyada gardırop düzenlemek , rüyayı gören kişinin uzun ve güzel bir yola çıkacağına işarettir. Bu yoldan büyük talih ve başarıyla dönecektir. Hem ticarete hem de ziyarete, kâr etmeye ve rahat etmeye işaret eder.

Rüyada Dolabı Boşaltmak

Rüyada gardırop boşaltmak kişinin rüyaya göre yeni bir ortama kavuşacağına işarettir. Rüya sahibinin iyi kalpli insanlarla bir araya geleceğine, onlarla ticaret konusunda faydalı seminerler düzenleyeceğine, birbirlerinin bilgi ve birikimlerinden yararlanacağını gösterir.

Rüyada Boş Dolap Görmek

Rüyada boş gardırop görmek , rüyayı gören kişinin yaşadığı yerleri güzelleştirmek, büyütmek ve değiştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına işarettir. Bu değişim rüya sahibine çok iyi gelecek ve enerjisi yükselecektir.

Rüyada Dağınık Dolap Görmek

Rüyada dağınık dolap görmek , kişinin çok meşgul olacağı bir döneme gireceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin işten başını kaldıramayacağına, uykusuz, yorgun ve kötü günler geçireceğine gösterir. Bu yoğunluk nedeniyle rüya görenin yeterince dinlenemeyeceği anlamına gelir. Böylece hastalanıp yatağa düşecek ve bu arada işleri daha çok birikecek.

Başka bir yoruma göre,

rüyada gardırop görmek rüyayı gören eşinin işinin duracağına işarettir. Ancak gardırobun kapısı açıksa durgunluk uzun sürmeyecek demektir. Ayrıca işlerin yakında daha iyi olacağını gösterir.

Dolaptan kıyafetlerini çıkarıp giyindiğini görmek rüyayı gören kişinin eşinin sorununun ortadan kalkacağına ve durumunun düzeleceğine işarettir. Elbiseyi dolaba koyuyorsanız sıkıntılardan kurtulacaksınız demektir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski