Rüyada Dükkan Görmek Nasıl Yorumlanıyor? 8514

 Bir dükkan rüyada görmek; rüyada dükkân görmek kişinin malı, eşi ve çocukları, güzel bir görünüme sahip mutlu bir hayat ve bekar evliliğe işarettir.

Bir dükkanda oturmayı rüyada görmekiyidir; dükkanlar ve süpermarketler, bir kişinin geçim kaynağının ya da evleneceği eşinin bir göstergesidir.

 

Rüyada dükkân görmek ya da dükkanda bulunmak güzel bir haber alacağınıza işarettir. Dükkan güzelse, güzel olasılıklara işaret eder.

Rüyada görülen dükkân kişinin eşi, çocuğu, canı, malı ve konumudur. Bu nedenle dükkânının yıkıldığını gören kimse karısını boşamakta ya da çocuğunu terk etmektedir. Çocuğu hasta olursa ölür. Yoksa malını kaybeder.

Bir dükkan rüyada görmek; Dükkanının güzel koktuğunu, yeni ya da güzel koktuğunu gören, bekar ise temiz bir kadınla evlenir. Yoksa çocuğu olacak. Hasta hastalığından kurtulursa ve ömrü uzunsa. Bazen rüya görenin değeri artar, konumu ve etkisi genişler.

Rüyada dükkan görmek bazen anne ve baba için bir işarettir. Bazen rüya sahibinin bilgisine, paylaşımına ve sesine işarettir. Rüyada dükkanda görülen fazlalık, eksiklik, değişiklik gibi durumlar dükkanın gösterdiği kişilere aittir. Bir dükkânda oturduğunu gören herkes ondan ebediyen yararlanır.

Rüyada dükkânının yıkıldığını gören kimsenin annesi, babası ya da eşi hasta olursa ölür. Aralarında hasta bir kimse yoksa, o kişinin işi güç ve mübadelede durgunlaşır. Dükkan kişinin geçim kaynağı ve evleneceği eşidir. Onu dükkânını süpürürken gören, dükkânında bir bozukluğa sahip olacaktır. Dükkânın kapısını kırdığını görse yine aynı deyim oldu.

Bir dükkan rüyada görmek; Rüyada dükkânların kapılarının kapalı olduğunu görmek, işlerin durmasına ve ticarette engellerin oluşmasına işarettir. Dükkânların kapılarının kapalı olduğu görülürse, sahiplerinin vefatına, isim ve itibarlarına işarettir. Kapıları açık görmek, ticaret kapılarının dükkan sahiplerine açılmasıdır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski