Rüyada elma görmenin dini yorumu 41

 Elma rüya tabiri; rüyada elma görmek , nasıl olursa olsun her konuda şansınızın iyi olacağına işarettir.

Rüyada ağaçta elma görmek, yakında müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Masada elma görmek, sosyal itibarınızın giderek artacağının kanıtıdır. Rüyada elma yemek, planlarınızın başarılı olacağına işarettir.

Rüyada elmalı turta ya da çörek yemek

Katılacağınız bir yarışmada derece alacağınıza işarettir. Rüyada elma almak, kazançlı bir işe para yatıracağınıza işarettir. Rüyada ağaçtan elma düştüğünü görmek, birçok fırsata sahip olacağınıza ve bunlardan nasıl yararlanacağınızı bileceğinize işarettir.

Rüyada baharda açan elma ağaçları görmek , hiçbir şeyden ya da hiç kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir.

Rüyada elma ağacının altında dinlendiğini görmek, sevgilinizle mutlu bir evliliğiniz olacağına ve her zaman mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada elma ısırmak

kazanç, fayda ve çıkar anlamına gelir. Rüyada elma toplamak, asil ve cömert bir kişiden yardım alacağınıza işarettir. Rüyada elma koklamak hem erkekler hem de kadınlar için evliliğe işarettir.

Rüyada elma fidanı dikmek, yetime bakmak anlamına gelir. Rüyada masada elma görmek , çevrenizin genişleyeceğine ve çevrenizden saygı göreceğinize işarettir.

Elma rüya tabiri; elma, barışın, bolluğun ve paranın bir işaretidir. Rüyada elma görmek , her işte şansınızın yanınızda olduğuna işarettir. Elma ağacının altında dinlenmek, sevgilinizle mutlu bir evliliğe işaret eder.

Rüyada elma yemek, planlarınızdan olumlu sonuçlar alacağınıza işarettir. Rüyada elmalı bir şeyler yemek, bir yarışmada ilk üçe gireceğine işarettir.

Rüyada elma satın almak

karlı bir işe yatırım yapacağınızın haberidir.

Rüyada ağaçtan elma düştüğünü görmek, güzel fırsatlarla karşılaşacağınıza işarettir. Ağaçta elma görmek, yakında iyi haberler alacağınız anlamına gelir. Elma yeşil, çiğ ya da çürük ise hayallerinizin gerçekleşmeyeceğinin işaretidir.

Elma, barışın, bolluğun, paranın ve şansın bir işaretidir. Ancak elma çürükse ya da tam olgunlaşmamışsa, planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz demektir. Elma güzelse talih çok iyidir, kötüyse talih kötüdür. Rüyada elma ağacı görmek aynı zamanda hayırlı, hayırlı bir akraba anlamına da gelir.

Rüyada yeşil elma görmek

bir çocuğun işaretidir; kırmızı elma bir yaşlıdan yardım anlamına gelir. Elmanın rengi beyaz ise ticaretten elde edilen karı gösterir; sarı hastalık ve zayıflık belirtisidir.

Rüyada elmanın ikiye bölünmüş olduğunu görmek, iki ortak ya da karı koca arasında ayrılığa işarettir. Ağacınızdan kırmızı bir elma koparıp yediğinizi görmek, bir kızınız olacağını gösterir.

Rüyada size ekşi elma verildiğini görmek, düşmanlık belirtisidir; Tatlı bir elma verildiğini görmek arkadaşlığa işaret eder.

Rüyada elma görmek ve yemek (tatlı olması şartıyla)

her zaman tüm yorumcular tarafından iyilik ve kazanç için yorumlanmıştır.

Başka bir rivayete göre: Rüyada elma görmek, çocuk için alamettir. Elma bir kişinin arzu ettiği şeydir ve terim bu yöndedir. Örneğin rüya sahibi tüccar ise gördüğü elma ticareti ve kazancı, ziraatçı ise tarımı olarak tanımlanır.

Elma rüya tabiri; Bazı tercümanlar tatlı elmanın yasal kazancı, ekşi elmanın yasa dışı kazancı demişler. Elma ağacı, insana yakın mümin bir kimsedir. Bu nedenle, bir kimse elma ağacı diktiğini görürse, bir yetim yetiştirecektir.

Rüyada elma kopardığını görmek övülen, şerefli ve aziz bir kimseden yardım ve paraya işarettir. Elmaların sayısı, paranın da numaralandırılacağının bir işaretidir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski