Rüyada Emanet almak ve ya vermek ne manaya gelebilir?

Rüyada birine emanet bırakmak , sırlarınızı ona açıklamaya işarettir. Bu insani bir durumdur. Ancak zaaflarınızdan faydalanacak kişilerle sırlarınızı paylaşmaya özen göstermelisiniz.

Rüyada kişinin kendi eşine emanet etmesi ve eşinin onu saklaması eşinin hamile kalacağına işarettir. Bu kişinin karısı güveni geri verirse hamile kalamaz.

Rüyada sana emanet edilmiş bir can görmek

bu amacı insana, yaratılış amacına uygun bir şekilde yerine getirmeniz gerektiğinin bir işaretidir.

Rüyada emanete ihanet etmek , dininin gereklerini bilmediğinize ve verdiğiniz sözü yerine getirmediğinize işarettir. Rüyada bir emanet üzerinde hak iddia ettiğinizi görmek, dinin gereklerini yerine getirdiğinize ve çok güzel bir hayat yaşadığınıza işarettir .

Rüyada güvenine ihanet edildiğini görmek

kalbinizi kıracak bir durumla karşı karşıya kalacağınızın işaretidir. Bu durumdan kurtulmak için başkalarının da kalbini kıracağınız anlamına gelir.

Rüyada size bir şey emanet edildiyse, ciddi, güvenilir ve iyi niyetli kişilerle gizli bir işe gireceğinize işarettir. Bir şeyi emanet ederseniz, sırrınızı yakınınızla paylaşacağınız anlamına gelir. Bir problemden kurtulacaksınız.

Rüyada Güven Görmenin Anlamı; Rüyada birine emanet bıraktığınızı görmek, o kişinin sizden bir sır bildiğine işarettir.

Rüyada ölüye emanet bırakmak

sırrını ifşa etmeyecek birine söyleyeceğinin işaretidir. Bazen bu rüya, güvenin kaybolmasının ve yıkılmasının bir işaretidir. Yani sırrınızı paylaşmak sizi ne rahatlatacak ne de iyileştirecektir. Rüyada güvenini bir hayvana bırakmanın ifadesi böyledir.

Rüyada emaneti koruyamayan birine emanet etmek , sırrınızı açığa çıkaracak birine söyleyeceğinize işarettir.

Bazı tercümanlar bu rüyayı şu şekilde yorumladılar:

Eğer savaşta olduğunuz biri varsa, bu savaşın galibi emaneti terk eden ise, emanette kalan kişi mağlup olacaktır.

Rüyada sevdiğin birini birine emanet ettiğini görmek, artık o kişiden uzaklaşmak zorunda kalacağınıza işarettir. Bu durum sizi üzecek lakin zamanla alışacaksınız. 

Post a Comment

Daha yeni Daha eski