Rüyada Etek Görmek Yorumu 6514

 Rüyada etek görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyeti açısından farklı anlamlara gelir. Bir kadın yeni ve güzel bir etek hayal ederse, yakında iyi bir koca adayı bulacağına işarettir. Eski ve eski püskü bir etek görürse yakın zamanda sevgilisini kaybedeceğine gösterir.

Dar ve kısa etek hayal eden bir kadın, bir erkek tarafından kötülüğe maruz kalır. Rüyada görülen etek lekeliyse, hiçbir suçsuz şüphe altında olacağınız anlamına gelir.

Bir erkek rüyasında eski bir etek görürse, bir ya da birkaç konuda umutsuzluğa düşeceğine, temiz ve yeni bir etek görürse haksız yere para kazanacağına gösterir.

Rüyada Etek Almak

Rüyada etek satın almak evleneceğinize işarettir. Rüyada satın alınan etek uzun ise uzun bir evlilik sürecine gireceğinize, kısa ise kısa bir evlilik yapacağınıza işarettir.

Rüyada etek dikmek

Rüyada etek dikmek etek almakla aynıdır. Rüyada etek diken kişi evli ise eşi ile aralarını düzelteceğine gösterir.

Rüyada Etek Ütülemek

Rüyada eteği ütülemek eşinizle aranızdaki sorunların düzeleceğine işarettir.

Rüyada Etek Hediye Edin

Rüyayı gören kişinin kısa sürede büyük başarılar kazanacağı bir işe gireceğine, hayatına yeni bir yön vermek için araştırmalar yaptığına işaret eder. Rüyayı gören kişi maddi olarak büyük bir servet kazanacak ve uzun süreli bir ilişkiye yelken açacaktır.

Rüyada etek hediye almak , sevdiğiniz bir kişiye bir haberle gideceğinize işarettir. Bu kişiyle ortak olmak için iyi kazançlar elde edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada etek vermek

İşlerinizin açılacağına, çok istediğiniz bir pozisyona terfi edeceğinize ve kaçırdığınız bazı fırsatları yeniden yakalayacağınıza gösterir. Rüyada dar etek vermek, yapılan işte çok güzel bir sonuç elde edileceğine işarettir. Ama bazı kötü olaylar da olacak ve bu yüzden canınız sıkılacak.

Rüyada uzun kırmızı etek görmek

Ülkede bulunan ve uzun zamandır özlemini çeken bir insanla yakında tanışacağınızın işaretidir. Rüyada uzun sarı etek görmek sağlık sorunu yaşayacağınıza işarettir. Hoş olmayan bir olayın ortasına düşeceksin.

Rüyada kısa etek giymek

Çok olumlu bir rüya değil. Rüyayı gören kişinin işle ilgili sorunlarının her geçen gün artacağına ve bir yerlerde patlak vereceklerine gösterir. Rüyada kısa etek giymek ve çıkaramamak, rüya sahibinin birçok sorunla boğuşacağına ve sorunlarla dolu bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada Etek Giyen Adam

Bu iyi bir rüya değil. Kişinin içine düştüğü zorlukların ve içine düştüğü problemlerin giderek büyüdüğünün bir işaretidir. Bu durumu kısa sürede düzeltmeye yönelik çabalar herhangi bir fayda sağlamayacaktır. Rüyada bir erkeğin etek giyip sonra çıkarması işini geliştireceğine işarettir. Rakiplerini yenecek.

Rüyada Etek Aramak

Rüyada etek aramak ve bulmak, yakın bir gelecekte sağlık probleminizden kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada etek aramak lakin bulamamak, zor bir işin ortasında desteksiz kalacağınız için istenmeyen bazı durumlarla karşılaşacağınıza işarettir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski