Rüyada ev görmek ne manalara gelir? 62

 Ev rüya tabiri; rüyada güzel, temiz, ferah bir evde olduğunuzu görmek, hayatınızın istediğiniz gibi olacağına işarettir. Bu, hayatınız boyunca güvende olacağınız ve yaptıklarınızdan keyif alacağınız anlamına gelir. Evin genişliği mutluluğu artırmak içindir.

Rüyada karanlık ve pis bir ev görmek bela demektir. Rüyada dağda ev görmek , yükselmeye ve herkesten üstün olmaya işarettir.


Rüyada yeni ev görmek

yakında taşınacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir. Eski evi gördüyseniz, başarısızlığın ve hastalığın habercisidir.

Ev rüya tabiri; Rüyada ev görmek güvenlik, huzur, rahatlık ve sıkıntılardan uzaklaşmayı temsil eder. Bilinmeyen bir eve girmek ve orada ölü görmek ahiret alâmetidir. O eve girip oturan kişinin son teslim tarihi yaklaşıyor. Böyle bir evden ayrıldığınızı görmek, ağır bir hastalığa yakalanacağınıza işarettir.

Rüyada bir eve girdiğinizi görmek

ahşap ya da kerpiçten yapılmış olması, yasadışı yollardan para kazanmaya çalışacağınızın işaretidir. Rüyada bir evin tavanını, çatısını ya da duvarının yıkıldığını ya da yandığını görmek, evinizde bir musibet olacağına işarettir. Evinizin büyüdüğünü, bolluğunu ve küçüldüğünü görmek belaya işaret eder.

Ev rüya tabiri; evin ortasında bir avlu görmek, bir kız bebek ve bir kız kardeşe işaret eder. Evin kanepesi anne ve baba için bir işarettir. Kendi mülkünüz olan bir eve girdiğinizi görmek, çok sayıda oğlunuz olacağı anlamına gelir. Evinizin genişliği, rızkınızın çokluğuna delildir.

Rüyada güzel bir ev görmek

anne babanızın uzun bir ömrü olacağının kanıtıdır. Güzel bir ev görmek aynı zamanda güzel bir eş ile evleneceğinize, zenginliğe ve yüksek bir dereceye ulaşacağınıza işarettir.

Yeni bir evin yapıldığını görmek, akrabalarınızdan birinin öleceğine işarettir. Genişletmek için bir evi onardığını görmek bir keder belirtisidir. Rüyada bir evi yıktığını görmek, talihsizliğe işarettir.

Bir İslam alimine göre; ev insanın dünyası ile yorumlanır. Rüyasında yeni ve mükemmel bir eve sahip olduğunu gören fakir zengin olur. Bu kişi sıkıntı içindeyse, sıkıntısı bitmiştir. Zenginse serveti artar.

Bir evi süpürüp temizlediğini görmek

üzüntü ve can sıkıntısından kurtulacağınızı gösterir. Bir ev satın aldığınızı görmek, büyük bir ilgi göreceğiniz anlamına gelir. Evinizin içinde ya da kapısında pislik görmek, evdeki ahlaksızlığın bir göstergesidir.

Bir başka rivayete göre: Ev görmek, erkeğin birlikte yaşadığı eşine işarettir. Rüyada yüklü bir ev ve içinde yürümek , bir kadının nafakasını ve idaresini üzerinizden almak anlamına gelir.

Rüyada evinin altında olduğunu görmek

evinizde yangın çıkacağı anlamına gelebilir. Kendinizi küçük bir evden çıkarken görmek, üzüntü ve kederden kurtulacağınız anlamına gelir. Bir kişinin demirden yapılmış bir ev görmesi, eşiyle uzun bir ömür süreceğine işarettir.

Ev rüya tabiri; Rüyada karanlık ev görmek kötü ahlaklı bir adama işarettir. Islak ve çamurlu bir eve girdiğini gören, karısının o ıslak ve çamurlu nispetinde yaşayacağı üzüntü ve kedere girer ve sonunda bu üzüntü ve kederden kurtulur.

Rüyada bir şehirde bina yaptığını gören kimse o şehirde evlenir ve çocuk sahibi olur. Kendi evinizi olduğundan daha büyük görürseniz, eşiniz tarafından bolluk ve zenginlik kazanırsınız.

Rüyada karanlıkta kendi evini görmek , hiçbir fayda ve rahatlık görmeden uzak bir yolculuğa çıkmaya işarettir. Evinizi aydınlık görmek, yolculuğunuzda büyük fayda sağlamak demektir. Kendi evini yıktığını görmek, başkalarının mülkünün varisleri olduğu anlamına gelir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski