Rüyada Falcı ile Konuşmak Falcıya Gitmek Fal Baktırmak NE Manaya Gelir?

 Rüyada kısmet görmenin iki yolu vardır. Rüyasında fal baktırdığını gören herkes dedikodulara yol açacak bir maceraya atılabilir. Veya ismi bir olaya karışmış olur.

Rüyada fal görmek, gelecek demektir. Rüyada birine fal baktığını ya da sana fal baktığını görmek , başvurduğunuz bir devlet dairesinden olumlu cevap alacağınıza işarettir. Öğrenciyseniz, notlarınızın iyi olduğunu gösterir. Eğer bir ise genç kız orta yaşlı iseniz, sen evleneceksin, bu emeklilik yaklaştığını gösterir.

Rüyada kısmetin hayırlı olduğunu görmek, düşmanlarınıza karşı zafer kazanacağınıza ve işlerinizin düzeleceğine işarettir. Şansınız kötüyse bu rüyanın tam tersini işaret eder.

Başka bir rivayete göre: Falcı ve falcı görmek, hile ve hırsızlığa işarettir.

Rüyada Birine Fal Görmek

Rüyada birisine fal baktığını görmek , resmi bir kurumda yapacağınız bir işten olumlu bir cevap alacağınıza ya da güzel bir haber alacağınıza işarettir. Okula yapılan başvuruların kabul edildiğini ve istenilen bölüme yerleştirildiğini gösterir.

Rüyada Falcı ile Konuşmak

Rüyada falcı ile konuşmak , rüyayı gören kişinin işine engel olan, iş ve sosyal hayatında çalışan, her fırsatta düşmanca davranan kişiyi yeneceğine ve buna karşı başarılı olacağına işarettir.

Rüyada Falcıya Gitmek

Rüyada falcıya gitmek iyi değildir. Rüya sahibinin işinde büyük zorluklarla karşılaşacağına gösterir. İstenilen başarıya ulaşamayacak.

Rüyada kendi falınızı okuduğunuzu görmek yeni bir işe gireceğinize işarettir. Yeni atılımlar yapacaksınız. Ve büyük başarılar elde edecek ve iyi bir gelir elde edeceksiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski