Rüyada Fidan Dikmek, Fidanı Kökünden Sökmek, Kuru Fidan Görmek

 Rüyada fidan görmek şans ve kısmet demektir. Rüya sahibi için hayırlı ve hayırlı işlere işarettir. Hayatının yoluna devam edeceğine, zevkine, keyfine ve huzuruna gösterir. İyi gelişmelere sevinçle karşılanacak haberler denir.

Fidan rüya sembolü; rüyada fidan görmek, rüya görenin hayatının hiç beklemediği şekilde olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına işarettir. Hem rüya görenin hem de sevdiklerinin hayatında yaşanacak güzel olaylara işaret eder.


Rüyada Fidan Diktiğini Görmek

Rüyasında fidan diktiğini gören kişinin hayatının istediği yönde ilerleyeceğine işarettir. Hayalperestin her işte başarıya ulaşacağına ve hayal ettiği başarıya ulaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine gösterir.

Rüyada Fidanı Kökünden Sökmek

Rüyada fidanı kökünden sökmek, rüyayı gören kişinin yalan söylemek zorunda kalacağına işarettir. Rüya sahibinin kapısına gelenleri imkansızlıklar nedeniyle eli boş iyilik görmeye göndereceğine işarettir .

Rüyada Fidan Toplamak

Rüyada fidan koparmak, fidanı yerinden sökmekle benzer anlamlara gelir. Rüyayı gören kişinin maddi olarak zayıflayacağına ve yaşam standartlarının düşeceğine gösterir. Bırakın etrafındakilere, kendine fayda vermesin diye. Sıkıntı ve zorluk demektir.

Rüyada Saksıda Fidan Görmek

Rüyada saksıda fidan görmek , rüya sahibinin bir sıkıntıdan, sıkıntıdan ya da musibetten son anda kurtulacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin uyanıklığı ve kıvrak zekası sayesinde kendisini çok zor bir duruma düşmekten kurtarabileceği anlamına gelir.

Rüyada Kuru Fidan Görmek

Rüya sahibinin etrafında işine karışmaya çalışan bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi, rüya sahibinin kafasını karıştıran ve maddi zarara uğratmak için o işten kendi kendine yararlanmaya çalışan kişidir. Rüya sahibinin iyi niyetini ve saflığını kullanması olarak yorumlanır.

Rüyada Fidan Görmek

Rüyada fidan görmek, kişinin umutlarının gerçekleşeceğine işarettir. Aynı zamanda yeni doğmuş bir çocuğun işaretidir. Bahçenize fidan diktiğinizi görmek, evliyseniz çocuk sahibi olacağınız anlamına gelir; Bekarsanız, evleneceğiniz anlamına gelir. Saksıya dikilen bir fidan nişanlanacağınızın işaretidir.

Başka bir rivayete göre: Rüyada fidan görmek kısmete işarettir.

Rüyada bahçeden fidan kopardığını görmek , bir süre çocuk sahibi olmayı düşünmediğinize ve henüz çocuk sahibi olmaya hazır olmadığınıza işarettir.

Rüyada solmuş bir fidan görmek , bazı endişe verici durumlara ve hayal kırıklığı yaratan gelişmelere işarettir. Rüyada fidan sulamak, bereketli kazançlar elde edeceğinize işarettir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski