Rüyada Fincan Bardak ya da Kupa Görmek neye çıkar?

 rüyada bardak görmek ümidi ifade eder. Güzel bir fincanla kahve içtiğinizi görmek, evinize beklenmedik bir misafirin geleceğine işarettir. Rüyada cezveden bardağa kahve döktüğünüzü görmek , misafir olarak bir yere gideceğinize işarettir.

Bazı tercümanlara göre bardağın aniden elinizden düşüp kırıldığını görmek, beklenmedik bir yerden haber alacağınıza işarettir. Bir fincan kahvenin üzerinize döküldüğünü görmek, şiddetli bir yağmurun geleceğine ve berekete işarettir. Başka bir rivayete göre: Rüyada bardak görmek, bir şeyden istifade etmeye işarettir. Rüyada görülen fincan, çoğunlukla rüya sahibinin iyiliğine işarettir.

Rüyada elindeki bardağın yere düştüğünü gören kimse,

mutlu bir haber alacağına gösterir. Yere düşürdüğü bardak kırılıp paramparça olursa, rüya sahibinin alacağı haberin üzücü olduğuna işarettir.

Sarı bir fincan görmek üzüntü, hastalık ya da ayrılığa işaret eder. Siyah fincan, rüya görenin yüksek bir seviyeye ulaşacağını gösterir. Kırmızı ya da mor renkli bir fincan iyi değildir.

Rüyada beyaz fincan görmek, mutluluğa ve neşeye işarettir. Rüyada yeşil fincan görmek, kişinin güçlü bir dini inanca sahip olduğuna işarettir. Evli bir kişi bir fincan görürse, rüyayı gören kişinin çocuk sahibi olacağı müjdesini verir.

Özetlemek,

Rüyada fincan görmek, kibar, terbiyeli ve duygusal bir gence işarettir. Bazen beklenen mutlu bir haberin işaretidir. Ayrıca konukseverliği, neşeyi ya da düğünü gösterir. Bazen nişan ya da düğün anlamına gelir.

Kupanın rüya yorumu; Rüyada bir kişi kendisine fincanla bir şeyler ikram edildiğini görürse, o kişinin sevgilisine kavuşacağına işarettir. Bardağın boş olduğunu görmek umutlarınızın boşa çıkacağına işarettir. Bazen bir fincan görmek, konuşmasını bekleyen genç bir kızın işaretidir.

Rüyada kupa bardak Görmek
Rüyada su bardağı Görmek Diyanet
Rüyada bardak kırılması ihya
Rüyada cam Bardak Görmek Diyanet
Rüyada bardak kırılması Görmek
Rüyada bardak Görmek
Rüyada bardak Kırmak
Rüyada bardak fırlatmak

Post a Comment

Daha yeni Daha eski