Rüyada Fıstık Yediğini Görmek Manası 655

 Rüyada fıstık görmek, cömert, cömert ve cömert bir kişiye işaret eder. Rüya sahibi, misafirperver, güler yüzlü, bir lokma ekmeğini bile başkalarıyla paylaşmayı bilen , evinde misafir görmeyi ve yemek yemeyi seven , mütevazı bir insandır .

Bu kişi fakir de olsa çevresindekilere yardım edecek kadar cömerttir. Çok sevinci, az derdi var. Çünkü gereksiz şeyleri dert etmez, küçük hesaplar peşinde koşmaz ve pozitif enerjisini boş yere harcamaz. Hayattan zevk almaya bakar ve birçok insanı neşesiyle kıskandırır.


Rüyada Fıstık Görmek

Rüya sahibinin bolluk, bereket ve mutluluk içinde uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, sıkıntılardan, dertlerden ve dertlerden uzak olacağını gösterir.

Rüyada Fıstık Kabuğu Görmek

Bir rüyada fıstık kabuğu musibet olarak kabul edilir. Rüya sahibinin canını sıkacak ve moralini bozacak bazı olaylar yaşayacağına ya da bazı durumlarda başı belaya girecek kişilerle karşılaşacağına ve onlarla uğraşacağına gösterir.

Rüyada Fıstık Bahçesi Görmek

Sadık, cömert, güler yüz ve tatlı dil anlamına gelir. Bu kimse, malını ve parasını paylaşmayı kendisine vazife sayar ve daima elindekilerden başkalarının istifadesini sağlayarak hayır işleri yapar. Bu kişinin amacı, adının iyi hatırlanmasını sağlamaktır.

Rüyada Fıstık Yediğini Görmek

Rüyada fıstık yediğinizi görmek, masa başında bir iş yaptığınıza ve işinizin çok yorucu olmadığına işarettir. Hayalperestin geliri mümkün olduğunca iyidir. İşini hak ediyor, tam maaş alıyor ve ekmeğini fazla çaba harcamadan kazanıyor.

Rüyada fıstık yemek, kolayca elde edilen paraya ya da hamile bir kadın doğurmaya işarettir. Cömert ve yardımsever bir kişiyi ifade eder.

Rüyada fıstık satın aldığınızı görmek, yediğiniz kadar mal ve bereket alacağınıza işarettir. Rüyada fıstık içi ya da ağaç ve ya kabuklu fıstık görmek, tüm müfessirlerin yorumlarına göre yasal mala işaret eder.

Başka bir rivayete göre: Rüyada fıstık ağacı görmek, cömert ve hayırsever bir adama işarettir. Fıstık, külfetsiz oluşan bir metadır. Dolayısıyla rüyada fıstık yediğini gören kişi, kolay elde edilen bir mülk sahibi olur.

Rüyada yeşil fıstık görmek sıkıntıdır. Kuru kötülük ve düşmanlıktır. Tuzlu ve acı fıstık karadan ve denizden kolayca ulaşılabilen bir besindir. Bazen yerfıstığı hamile kadının yakında doğum yapacağını gösterir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski