Rüyada Füze Roket Atmak Füze Patlaması Görmek 6512

 Rüyada füze görmek kısmete işarettir. Bolluğa, dünya mallarının bolluğuna, yasal kazançlara ve ticarette yetkinliğe işarettir. Rüya sahibinin çok çalışarak ve ya babasından miras kalan işyerini yöneterek iyi bir gelir elde edeceğine ve hayatı boyunca herhangi bir maddi sıkıntı çekmeyeceğine işarettir.

Füze rüya anlamı ve yorumu; rüya sahibinin bir ev , araba, yazlık ve yat sahibi olduğuna, lüks ve konforlu bir hayat süreceğine işarettir . Zenginliğin sadece bir dönem için değil, bir ömür boyu geçerli olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Füze Atıldığını Görmek

Rüyada füze atıldığını gören kişi, çok sinirlendiğinde zehirli sözler söyleyeceğine ve bu sözlerin çok sevdiği birine dokunacağına ve rüyayı gören kişinin bu durumu uzun süre telafi etmeye çalışacağına gösterir. . Zor da olsa kendini ifade etmeyi başaracak ve aslında kötü niyetli olmadığını kanıtlayacaktır.

Rüyada Füze Atmak

Rüyada füze fırlatmak, rüya görenin bilime olan merakını ve hevesini gösterir. Bu sevgi ve yoğun duygudan dolayı kişinin bilgi ve hikmet sahibi olduğu ve saygı görebileceği söylenir.

Rüyada Füze Patlaması

Rüyada füzenin patladığını görmek , önemli bir kaza, talihsizlik ya da beladan kıl payı kurtularak doğru yolu bulacağınıza, çünkü rüyayı gören kişinin farkında olmadan büyük ve tehlikeli yollara sapmasına ya da bu kişilerle birlikte hareket etmesine işarettir. Bu talihsiz olay, kişiyi kendine getirmeyi başaracağı anlamına gelir.

Rüyada Düşen Bir Füze Görmek

Rüyada füze düştüğünü görmek, kişinin hayatındaki bazı konularda kesin kararlar alacağına, hem çevresini hem de işini, kısacası tüm hayatını değiştireceğine işarettir.

Rüyada Roket Görmek

Rüyada roket görmek , kimsenin kolay kolay üstesinden gelemeyeceği bir durumla baş edebileceğine ve bu sayede herkesin hayran kalacağına işarettir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski