Rüyada Garson Uşak Hizmetçi Olmak 2991

 Garson rüya tabiri; Rüyada garson görmek rüyayı gören kişinin iş ya da aile hayatındaki bir sorunu çözecek bir haber alacağına işarettir. Bu haber sayesinde çok güzel ve hayırlı işler yapacağına, yakın gelecekte aile fertleri arasında çıkan sorunları da çok zorlanmadan ve elindeki imkanları kullanarak çözeceğine işaret eder.

Rüyada Garson Olmak

Rüyayı gören kişinin çok iyi bir iş hayatına sahip olduğuna ve çok para kazandığına gösterir. Rüyayı gören kişi, uzun süredir düşündüğü bir işe gireceğine ve bu işle kendisini rahat bir yaşama götürecek bir yola gireceğine gösterir. Rüya sahibinin eşi, arkadaşları ve akrabaları ile mutlu olacağını gösterir .

Rüyada Uşak Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında hiç beklemediği kötü bir durumla karşılaşacağına gösterir. Rüya sahibinin çok zor ve meşakkatli bir işe gireceğine ve bu sebeple elinde birkaç kuruş harcayacağına gösterir. Rüya sahibi, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine ve yeni bir şehirde hayatını kurmaya çalışırken bile birçok zorlukla karşılaşacağına gösterir. Hayalperest, hiç düşünmediği bazı olaylarla karşılaşacaktır.

Rüyada Hizmetçi Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir dönemden çıktıktan sonra çok iyi bir işe gireceğine işarettir. Rüya sahibi elindeki imkanları kullanarak kendi işini kuracaktır. Ayrıca sevdiği insanların yardımıyla işlerini çok çabuk halledeceğine ve kazanç elde edeceğine gösterir.

Rüyada eski bir dostu garson olarak görmek; Ailenizden zor durumda olan birine yardım etmek için çağrılacağınıza işarettir.

Garson rüya tabiri; rüyada bir restoranda garsonun size yemek verdiğini görmek memuriyete başlayacağınıza ya da yeni bir işe gireceğinize işarettir. Garsonun size su getirdiğini görmek, bir mülk ya da para alacağınızın bir işaretidir.

Başka bir rivayete göre: Garson habere güzelliği, elbisesi ve kokusu oranında atıfta bulunur. Ekşi bir garson gören herkes korkutucu bir haber duyar. Bilmeden haylaz bir garson gören, üzüntüye, kedere ve yoksulluğa düşer. Çıplak bir garson gören, ticaretinde kaybeder.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski