Rüyada Gölge Görmenin Çok Farklı anlamları Vardır

 Bir rüyadaki gölge genellikle heybet ve ciddiyetle yorumlanır. Bir dağın gölgesini görmek ve o gölgenin altında olmak, bir devlet adamının himayesi altında olmak demektir. Kim bir dağın gölgesinde olduğunu görürse saadete ve iyiliğe kavuşur. Gölgeden çıktığını gören işini kaybeder.

Köşk ve duvar gölgesi, büyük bir adam tarafından korunacağınızı gösterir. Ağacın gölgesi, zengin ve cömert bir adam tarafından teselli edileceğinizi gösterir. Bir ağacın gölgesine sığındığınızı görmek, iyi bir insana sığınacağınıza ve ondan lütuf alacağınıza işarettir.

Bir bilim adamına göre;

Harap bir yerde gölgede oturduğunu gören kimsenin eceli yaklaşıyor. Çadır ve gölgelik, devletten haber alacağınıza ve fayda sağlayacağınıza işaret eder.

Başka bir rivayete göre: Rüyada bir insanın gölgesi, dünyaya ve dünyanın değişmesine ve dünyadaki insanların çeşitli hallerine işaret eder.

Rüyada yazın görülen gölge, rahata, ilgiye, şöhret ve mevki sahibi, korunması gereken bir kişiye işaret eder. Kış günü görülen gölge, üzüntü ve kederi gösterir. Rüyada sıcaktan gölgeye çekildiğini gören kişi üzüntü ve kederden kurtulacaktır.

Bir kadının rüyasında gördüğü gölge

kocasıdır. Kocası olmayan bir kadın rüyasında kendini gölgede görürse, saygın ve zengin biriyle evlenir. Güneşin sıcaklığını vücudunda hisseden ve rüyasında kendini gölgeye çekildiğini gören kişi, üzüntüsünden kurtulacak ve rahata kavuşacaktır. Kim gölgede olduğu için üşüdüğünü görür ve oradan ayrılır ve güneşli bir yerde oturursa zengin olur.

Rüyada gölge görmek cesaret, yiğitlik, güç ve kudrete işarettir. Rüyayı gören kişinin din ve ahlak açısından yeterli olduğuna delildir. Kişi, günah ile sevabı ayırt edebilecek kadar iyidir.

Rüyada İnsan Gölgesi Görmek

Rüyada birinin gölgesini görmek, doğuma ya da ölüme, kazanmaya ya da kaybetmeye işarettir. Bu rüya hayatın özüne, kişinin kendisine, varlığına, yaşama sebebine ve hayattaki yerine işaret eder.

Rüyada Gölgede Oturmak

Rüyada gölgede oturduğunu görmek , hayatın azaplarından, ıstıraplarından, kötülüklerinden ve adaletsizliğinden kurtulacağına , huzur ve sükunete kavuşacağına işarettir. Mutluluk ve huzurun her zaman olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Gölgesi Görmek

Rüyada ağaç gölgesi görmek, kişinin hayatının daha iyi olmasına, olumlu yönde ilerlemesine ve sıkıntılarına son vermesine yardımcı olacak bir kişinin varlığına işarettir. Bu kişi hayalperesti yaşadığı cehennemden kurtaracaktır.

Rüyada Ağacın Gölgesinde Oturmak

Bir kimse rüyasında bir ağacın gölgesinde oturup dinlendiğini görürse, maddi gücü çok olan ve üstesinden gelemeyeceği bir zorluk ve dolayısıyla sıkıntıdan dolayı nüfuz sahibi olan bir kimseden yardım isteyecektir. o tahammül etti.

Rüyada Gölge Oyunu Görmek

Rüyada gölge oyunu görmek kurtuluşa ermeye işarettir. Rüyayı gören kişinin kötü günleri geride bırakacağına işarettir. Geçmişteki acıları unutacak, geriye bakmak yerine hep ileriye bakacaktır. Hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açacaktır. Ve mutlu ve huzurlu olmak için çaba gösterecektir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski