Rüyada Günlük Tutmak 54362

 Rüyada günlük tutmak, işinizde daha önce görmediğiniz bir sorunla karşılaşacağınıza, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğinize işarettir.

Ancak gün geçtikçe işinizin daha iyi olacağı, yeni insanlarla tanışacağınız, harika dostluklar kuracağınız, sorunları kısa sürede çözeceğiniz bir döneme gireceğinize gösterir.

  Otomatik taslak

Rüyada günlük okumak

Bir akrabanız sayesinde yeni bir dostluk kuracağınıza, arkadaşınızın size verdiği fikirler sayesinde kafanızdaki sorunları ve soru işaretlerini çözeceğinize gösterir.

Rüyada günlük görmek , arkadaşınıza maddi yardımda bulunacağınıza ve o kişinin sorunlarını hafifleteceğinize , açıldığınız bir kişiyle ortak yönler bulacağınıza işarettir.

 

Bir rüyada günlük tutmak; rüyada günlük yazmak yatırımlarınız ve girişimleriniz hakkında kalabalık bir topluluğa gireceğinize ve bu ortamda yapacağınız sohbetler sayesinde yolunda gitmeyen şeylerin çözüleceğine işarettir.

 

Rüyada başkasının günlüğünü okumak , bitirmeniz gereken bir işiniz olduğuna , bu işte yakın bir arkadaşınızın fikrini alacağınıza ve işinizi başarıyla teslim edeceğinize işarettir.

 

Günlük okumasını gören bir kişinin geleceği parlak, geleceği parlak ve dileğine kavuşacağını söyleyebiliriz. Düzenli ve planlı bir hayat yaşayacak, hayatının her alanında mutlu ve başarılı olacaktır. Aynı zamanda edebiyat alanında da kendini geliştirecektir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski