Rüyada Hayvan Görmek 200 Farklı Hayvanla İlgili Rüya Yorumu 777

 Rüyada hayvan görmek, uyanık yaşamınızda bastırılmış olabilecek ilkel içgüdülerinize, ihtiyaçlarınıza ve arzularınıza işaret eder. Her hayvanın, bilinçaltınızın ortaya çıkarmaya çalıştığı şey konusunda size rehberlik edecek belirli özellikleri vardır.


Timsah

Rüyada timsah görmek, ihanete, hileye ve gizli içgüdülere gösterir. Bir durum hakkında yeni bir bakış açısı kazanmanız için bir işaret olur. Aynı zamanda, uyanık yaşamın fiziksel, maddi dünyası ile bilinçaltının duygusal, bastırılmış dünyası arasında hareket etme yeteneğinizi de temsil eder. Alternatif olarak, timsah iyileştirici güçleri ve nitelikleri temsil eder. Bir timsah ayrıca kalın derili ya da duyarsız olduğunuzu gösterir. 

Rüyada timsahtan kaçtığını görmek , bilinçaltınızın acı veren ve rahatsız edici bir yönü ile yüzleşmek istemediğinizi gösterir. Kabul etmeyi reddettiğiniz ve
sahiplenmeyi reddettiğiniz potansiyel olarak yıkıcı bir duygu var .

Rüyada bebek timsah görmek, fazla güvendiğinizi gösterir. Rüyada bir timsah tarafından ısırıldıysanız, geçmişte yaptığınız hatalardan ders almadığınıza işarettir. 

Rüyada bir timsah tarafından tecavüze uğradığınızı görmek, bir şekilde tecavüze uğradığınızı ya da bir şekilde faydalandığınızı hissettiğinizi gösterir. Timsah, acımasız, duyarsız ve hain birinin simgesidir. Bu kişi, sağlıksız ilişkiden kurtulma çabalarınıza rağmen sizi güçlü bir şekilde tutuyor.

İncil yorumlarına göre, bir timsah, leviathan'ın gururlu çocukların kralı olduğunu öne sürer.  

 

Hayvanlar

Rüyada hayvan görmek, belirli bir hayvanın özelliklerine bağlı olarak kendi fiziksel özelliklerinizi, ilkel arzularınızı ve cinsel doğanızı temsil eder. Hayvanlar, kendinizin evcilleştirilmemiş ve medeni olmayan yönlerini sembolize eder. Bu nedenle rüyada bir hayvanla kavga ettiğinizi görmek, reddetmeye ve bilinçaltınıza geri itmeye çalıştığınız gizli bir yanınızı ifade eder. Rüyanızdaki belirli hayvana bakın.

Rüyada hayvanların istismar edildiğini görmek, kendi temel arzularınızın bastırıldığını gösterir. Kim olduğunuzun önemli bir bölümünü tam olarak ifade edemiyorsunuz. Alternatif olarak rüya bir durumda çaresizliğinizi temsil eder. 

Rüyada hayvanların konuşabildiğini görmek, üstün bir bilgiyi temsil eder. Mesajı genellikle bir tür bilgeliktir. Alternatif olarak, konuşan bir hayvan, olabileceğiniz her şey olma potansiyelinizi gösterir. 

Rüyada bir hayvanın hayatını kurtardığını görmek, hayvanın temsil ettiği belirli duygu ve özellikleri başarıyla kabul ettiğinizi gösterir. Rüya ayrıca yetersizlik ya da bunalmış olma duygularından da kaynaklanabilir. Bir hayvanı özgür bırakıyorsanız, bu, kendi temel arzularınızın dışavurumunu ve salıverilmesini gösterir.

Rüyada laboratuvar hayvanları görmek, bir yanınızın bastırıldığını gösterir. Arzularınızı ve duygularınızı tam olarak ifade edemediğinizi hissediyorsunuz. Alternatif olarak, korkularınızı, seçimlerinizi ve inançlarınızı denemeniz gerektiğini önerir. Kendinizi sınırlamamaya çalışın.   

karıncayiyen

Rüyada karıncayiyen görmek bazı uğraşlarda dikkatli hareket etmeniz gerektiğine işarettir.     

Antilop

Rüyada ceylan görmek , yüksek hırslarınıza ancak büyük bir enerji harcaması ile ulaşılacağına işarettir. Bağlılığınızın bir sonucu olarak birçok başarı yaşayacaksınız. Alternatif olarak, rüya size bazı durumlardan kaçmanızı ya da geri çekilmenizi söylüyor olur.

Rüyada ceylan çöküşünü görmek , ayrılmış bir aşkta sizin kusurlu olduğunuza işarettir.  

maymunlar

Rüyada maymun görmek, aldatmaya, fesatlığa ve yalana işarettir. Alternatif olarak, sizin ya da birisinin "maymun" olduğu anlamına gelebilir. Sakinleşmen gerek. Maymun ayrıca vahşi iç doğanızı, özellikle de cinsel doğanızı sembolize eder.  

Armadillo

Rüyada armadillo görmek, belli sınırlar koyma ihtiyacına işaret eder. Sizi daha iyi tanımak isteyenlerle aranıza duvarlar örüyor olursunuz. Alternatif olarak, karşılıklı bağımlılığı gösterir. Daha iddialı olmalısın ve başkalarının seni ezmesine izin verme.    

asp

Rüyada asp görmek, talihsizliğe, şeref ve saygının yitirilmesine, arkadaşlar ve sevdikleriniz arasındaki düşmanlığa gösterir.   

eşek

Rüyada eşek görmek, anlayış eksikliğine işarettir. Aynı zamanda birçok sıkıntıyla karşılaşacağınızı da gösterir. Rüya, eşek olan biri için bir metafor olur.

Rüyada eşeğin yük taşıdığını görmek , uzun bir sabır ve emekten sonra iş ve özel hayatınızda başarılı olacağınıza işarettir.   

babun

Rüyada babun görmek, duygularınızı daha iyi ifade etmeniz gerektiğini gösterir. Başkalarına nasıl hissettiğinizi söylerken daha doğrudan olmanız gerekir. Öte yandan, kendinizi uygunsuz bir şekilde ifade ettiğinizi söyleyebilirsiniz. 

Özellikle beyaz bir babun rüyada görmek, duygulardan tamamen yoksun olduğunuz anlamına gelir.  

Porsuk

Rüyada porsuk görmek, sabrınıza ve rakiplerinize karşı nihai zaferinize işarettir. Rüya, başkalarını nasıl rahatsız ettiğinize dair bir kelime oyunu da olabilir ya da bunun tersi de olur. Belki biri, özellikle de güçlü biri sizi rahatsız ediyor ve size zor anlar yaşatıyor. 

yarasalar

Rüyada yarasa görmek pisliğe, cinlere ve sıkıntıya gösterir. Alternatif olarak, yarasalar yeniden doğuşu ve gerçekleşmemiş potansiyeli temsil eder. Eski alışkanlıklarınızı bırakmanız gerekiyor. Mevcut yolunuz, yeni büyümeniz ve yeni hedeflerinizle uyumlu değil. Ayrıca bazı bilinmeyen durumları ve bir duruma ya da anlaşmaya nasıl körü körüne girdiğinizi de gösterir. Gerçekleri daha dikkatli değerlendirmeniz gerekiyor. Rüya ayrıca "batty" hissetmek ya da deli hissetmek için bir kelime oyunu olur. 

Rüyada beyaz yarasa görmek, aileden birinin ölümüne işarettir. Rüyada siyah yarasa görmek, kişisel felaket anlamına gelir.

Rüyada vampir yarasa görmek, hayatınızdaki bir kişinin özgüveninizi ve/veya kaynaklarınızı tüketiyor olabileceğine işarettir.

Çin folkloruna göre, rüyanızda beş yarasa görmek, sağlık, uzun ömür, hız, zenginlik ve mutluluğu sembolize eder.   

Dayanmak

Rüyada ayı görmek, bağımsızlığı, gücü, ölümü ve yenilenmeyi ve/veya dirilişi temsil eder. Ayılar yaşam döngüsünün simgesidir. Ayrıca bir iç gözlem ve düşünme döneminden geçiyor olursunuz. Özellikle büyükannenizin evinde bir ayı görürseniz, büyükannenizin hayatınızda baskın bir figür olduğu anlamına gelir.

Rüya ayrıca "çıplak" bir kelime oyunu olur. Belki de ruhunuzu çıplak bırakmanız ve her şeyi açığa çıkarmanız gerekiyor. Ya da sadece "sırıtıp katlanmanız" gereken bir durum var.

Rüyada bir ayı tarafından takip edildiğini ya da saldırıya uğradığını görmek, öfke ve kontrolsüz saldırganlık anlamına gelir. Kendini kapana kısılmış hissediyorsun . Belki de tehdit edici bir durumdasınız, ezici bir engel ya da otoriter ve sahiplenici bir ilişki içindesiniz.

Rüyada kutup ayısı görmek, yeniden uyanmaya işarettir. 

kunduz

Rüyada kunduz görmek, enerjiyi, hırsı ve üretkenliği sembolize eder. Fikirlerinizi eyleme geçirme zamanı. Kendi hedeflerinize ulaşmak için sıkı çalışma gereklidir.  

Domuz

Rüyada yaban domuzu görmek , kendiniz ve çevrenizdekilerle ilgili cevapları ve sırları bulmak için içinize bakmanız gerektiğine işarettir. Rüya ayrıca "sıkıcı" bir kelime oyunu ya da "sıkıcı" olan bir şey ya da biri olur.  

bufalo

Rüyada manda görmek hayatta kalmayı, gücü ve gücü sembolize eder. Rüya ayrıca yaşam yolunuzdan ve hedeflerinizden saptığınız konusunda uyarabilir. Alternatif olarak rüya mirasınızı ve köklerinizi temsil eder. Özellikle rüyanızda beyaz manda görmek, arzularınızın ya da dileklerinizin gerçekleşeceğine işarettir.

Yaralı ya da öldürülmüş bir bufalo görmek, üstlendiğiniz yeni girişimleri ve projeleri dikkatlice düşünmeniz gerektiği konusunda uyarır. 

Rüyada manda sürüsü görmek sükûnete ve bolluğa gösterir.   

Boğa

Rüyada boğa görmek, inatçılığa, güçlü iradeye, güce ve güce gösterir. Rüya size bir tavır almanın ve daha iddialı olmanın zamanının geldiğini söylüyor olur. Alternatif olarak boğa, zengin, müreffeh ve bol bir yaşamı gösterir. "Boğa kafalı olmak" metaforunu da düşünün. Bir durumda uzlaşmayı öğrenmeniz gerekir. Ya da "boğa" olan bir şey üzerinde bir kelime oyunu olabilir, bok ve ya değersiz gibi. 

Boğalar ayrıca bastırılmış cinsel enerjilerin, doğurganlığın ve erkekliğin simgesidir. Evcilleşmemiş, öfkeli bir boğa görmek, tutkularınızın kontrolden çıkmış olabileceğini gösterir. Boğa, hayatınızdaki Boğa burcunda doğan bir kişiyi de temsil eder.

Boğa kanıyla yıkandığınızı rüyada görmek ölümsüzlüğü ve sonsuz yaşamı temsil eder.

Rüyada siyah bir boğa tarafından kovalandığınızı görmek, kendi inatçılığınızı kabul etmeyi reddettiğiniz anlamına gelir.    

buzağı

Rüyada buzağı görmek, olgunlaşmamışlığa ve deneyimsizliğe gösterir. Belirli nitelikleri geliştirmeniz gerekir.     

Deve

Rüyada deve görmek, daha muhafazakar olmanız gerektiğine; omuzlarınızda çok fazla sorumluluk, yük ve sorun taşıyorsunuz. "Devenin sırtını kıran saman" yaygın ifadesini düşünün. Duygularınızı ifade etmek ve salıvermek yerine onlara tutunma ve tutunma eğilimindesiniz. Affetmeyi ve unutmayı öğrenin. Alternatif olarak, deve dayanıklılığınızı temsil eder.  

Rüyada deveyi seviştiğinizi görmek, üzerinizde taşıdığınız bazı yüklerden, sorumluluklardan ya da duygusal yüklerden kurtulmaya hazır olduğunuzu gösterir.  

Kedi

Rüyada kedi görmek, bağımsız bir ruhu, kadınsı cinselliği, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder. Aynı zamanda talihsizlik ve kötü şansı temsil eder. Rüya sembolü, kedi sever olup olmamanıza göre farklı anlamlar taşır. Kedi, birinin size karşı aldatıcı ya da hain davrandığını gösterir. Kedi agresif ise, o zaman sizin kadınsı yönünüzle ilgili problemleriniz olduğunu gösterir. Rüyada kediden korkuyorsanız, kadından korktuğunuza işarettir. Rüya, "kedilik" ya da "kedi" ve kötü niyetli biri için bir metafor olur. Kuyruğu olmayan bir kedi görürseniz, bağımsızlık kaybı ve özerklik eksikliği anlamına gelir. 

Rüyada kedinizi bulamadığınızı görmek, bağımsız ruhunuzu vurgular. Kendinize özgür olmanıza izin vermelisiniz ve hiç kimsenin ya da hiçbir şeyin sizi engellemesine izin vermemelisiniz. 

Rüyada kedinin sizi ısırdığını görmek yiyip bitiren dişiyi sembolize eder. Belki de alıyorsun ve veriyorsun, vermiyorsun. Özellikle bir şeyler planlandığı gibi gitmediğinde biraz korku ya da hayal kırıklığı ifade ediyor olursunuz. Rüyada bir kedinin hayatını kurtardığınızı görmek, bağımsızlığınızı ve gücünüzü geri kazandığınız anlamına gelir.

Rüyada kedinin kaşındığını görmek, kendinizi tehdit altında hissettiğinizi gösterir.

Rüyada kara kedi görmek, psişik yeteneklerinizi kullanmakta ve sezgilerinize inanmakta bir miktar korku yaşadığınıza işarettir. Kara kediyi yanlışlıkla kötülük, yıkım ve kötü şansla ilişkilendirebilirsiniz. Özellikle, kara kedi sizi ısırıyorsa, pençeliyorsa ya da size saldırıyorsa, o zaman rüya, sezginizin size ne söylemeye çalıştığını kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Artık görmezden gelemezsiniz. Durumla yüzleşmekten korkmayın. Beyaz bir kedi görürseniz, zor zamanlar anlamına gelir.

Rüyada kedinin örümceği öldürdüğünü görmek, kadınlığınızı alenen ve neredeyse yıkıcı bir şekilde değil, baştan çıkarıcı ve kurnaz bir şekilde ifade ettiğinizi gösterir.

Bir kedinin öldürüldüğünü görmek ya da duymak, hayatınızın bazı alanlarında özerklik ve bağımsızlıktan yoksun olduğunuz anlamına gelir. Alternatif olarak rüya, kadınsı gücünüzü tanımayı reddettiğiniz anlamına gelir. 

Rüyada kedilerin oynadığını görmek , hareketli bir yapıya işaret eder. Neşeli tarafınızı göstermeniz gerekiyor.

Yeşil sivri uçlu bir kedi görmek, kıskançlığın anlamlı ilişkiler kurmanızı engellediğini gösterir. Bir durumdan ya da ilişkiden mesafenizi koruyorsunuz.

Vücudu ya da bacakları olmayan bir kediyi rüyada görmek, sınırlı bağımsızlığı sembolize eder. İstediğinizi yapma özgürlüğüne sahip olduğunuzu düşünerek yanlış yönlendiriliyorsunuz.  

 

Sığırlar

Rüyada sığır görmek , bazı durumlarda ya da ilişkilerde dikkatli hareket etmeniz gerektiğine işarettir. 

Rüyada sığır sürüsü görmek, bireysellik eksikliğini temsil eder. Genelde olayların akışına göre hareket edersin. Alternatif olarak, refahı sembolize eder.

Rüyada sığır sürüsü görmek, hayatınızda bir şeylerin kontrolden çıktığını gösterir.  

Çinçilla

Rüyada çinçilla görmek, duygusal olarak memnun olduğunuzu ya da tatmin olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda sıcaklığın simgesidir. Alternatif olarak, rüyada çinçilla görmek, çok fazla bakıma ihtiyaç duyduğunuzu ve çok fazla ilgiye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Şinşillalar, ultra yumuşak kürkleri nedeniyle arzu edildiğinden, rüya aynı zamanda kürk endüstrisindeki duruşunuzu da yansıtıyor olur.   

sincap

Rüyada sincap görmek , geçmişe tutunduğunuza ve bırakmayı öğrenmeniz gerektiğine işarettir. 

İnek

Rüyada inek görmek, pasif ve uysal bir yapıya işaret eder. Başkalarına sorgusuz sualsiz itaat ediyorsun. Alternatif olarak, bir inek annelik içgüdülerini ya da bakılma arzusunu temsil eder. Bazı kültürler için inek, doğurganlığın, beslenmenin ve anneliğin ilahi niteliklerini temsil eder.

Bir ineğin iskeletini görmek, uyanık hayatınızdaki anne ve ya anne figürünün duygu eksikliği sergilediğini gösterir. İhtiyaçlarınıza cevap vermiyor.

Bir inek sürüsü görmek, ait olma ihtiyacınızı gösterir.

Rüyada inek sağdığını görmek, istekli olduğunuzu ve çok çalışma isteğinizi temsil eder. Sonunda, sıkı çalışmanızdan yararlanacaksınız.  

Çakal

Rüyada çakal görmek, aldatmaya ve zayıflığa işarettir. 

Çakalların saldırısına uğradığınızı görmek, kendi bencil ihtiyaçlarınızla mücadele ettiğinizi gösterir.     

Yengeç

Rüyada yengeç görmek, azim ve azim anlamına gelir. Aşırı bir notta, belki çok yapışkan ve bağımlı olursunuz. Umutsuz bir çaba ya da ilişkiye tutunuyorsunuz. Alternatif olarak, rüya bazı sorunlardan kaçınmaya çalıştığınızı gösterir. kaçamak yapıyorsun. Yengeçler, aynı zamanda, kelime oyununda olduğu gibi, "huysuz" olmak, sinirli kişiliğinizin de simgesidir.   

Timsah

Rüyada timsah görmek, özgürlüğü, gizli gücü ve gücü sembolize eder. Ayrıca gizli tehlikeyi önceden haber verir. Yakınınızdaki biri size kötü tavsiyeler veriyor ve sizi kötü kararlara yönlendirmeye çalışıyor. Timsahlar suda ve karada yaşayabildikleri için, bilinçli ve bilinçsiz, duygusal ve rasyonel olanı da temsil ederler. Belki bir şeyler yüzeye çıkıyor ve siz yeni bir farkındalığın eşiğindesiniz.

Alternatif olarak, timsah sizin ve agresif ve "çabuk" tavrınızın bir yönü olur. Ya da samimiyetsiz olduklarını, yanlış duygular sergilediğini ve "timsah gözyaşları" döktüğünü ortaya çıkarabilir.

Bir timsah tarafından kovalandığınızı ya da ısırıldığınızı rüyada görmek, aşkta ve işte hayal kırıklıklarına işaret eder.

 

Geyik

Rüyada geyik görmek zarafete, şefkate, yumuşaklığa, uysallığa ve doğal güzelliğe gösterir. Dişil niteliklere sahiptir ve içinizdeki kadınsı yönü işaret eder. Aynı zamanda bağımsızlığı, uyanıklığı ve erkekliği temsil eder. Sembolü, sizin için "sevgili" olan biri için bir kelime oyunu olarak düşünün. Alternatif olarak, rüya kırılganlığı ve saflığı temsil eder. Sonuç olarak, başkaları sizden ve saflığınızdan faydalanabilir.

Geyik siyahsa, içinizdeki kadınsı nitelikleri kabul etmiyorsunuz ya da reddediyorsunuz demektir. Feminen tarafınızla uyum içinde olmayabilirsiniz. 

Rüyada bir sevgiliyi öldürdüğünü görmek, bu kadınsı nitelikleri bastırmaya çalıştığınızı gösterir.    

Dinozor

Rüyada dinozor görmek, modası geçmiş bir tavrı sembolize eder. Eski düşünce ve alışkanlıklarınızı terk etmeniz gerekebilir.

Rüyada bir dinozor tarafından kovalandığınızı görmek, artık ihtiyaç duyulmayacağına ya da işe yaramayacağına dair korkularınızı gösterir. Alternatif olarak, bir dinozor tarafından kovalanmak, hâlâ peşinizi bırakmayan eski sorunları yansıtıyor olur.     

Köpek

Rüyada köpek görmek sezgiyi, sadakati, cömertliği, korumayı ve vefayı simgeler. Rüya, güçlü değerlerinizin ve iyi niyetinizin dünyada ilerlemenizi ve size başarı getirmenizi sağlayacağını gösterir. Rüya köpeği, hayatınızda bu nitelikleri sergileyen birini de temsil eder. Alternatif olarak, rüyada köpek görmek, göz ardı ettiğiniz ya da unutmuş olabileceğiniz bir beceriye işarettir. Köpek hırçın ve/veya hırlıyorsa, bu kendi içinizdeki bazı iç çatışmaları gösterir. Ayrıca ihaneti ve güvenilmezliği de gösterir. Köpek öldüyse ya da ölüyorsa, o zaman iyi bir arkadaşın kaybı ya da içgüdülerinizin bozulması anlamına gelir. 

Rüyada bir köpeğin bacağından ısırdığını görmek, hayatınızın çeşitli yönlerini dengeleme yeteneğinizi kaybettiğinizi gösterir. Yeni bir duruma yaklaşma konusunda tereddütlü olabilir ya da hedeflerinizle ilerlemek istemiyor olursunuz. Alternatif olarak, sadakatsizliği sembolize eder.

Rüyada mutlu bir şekilde havlayan köpek görmek, zevklere ve sosyal aktiviteye gösterir. Bir çevreye kabul ediliyorsunuz. Köpek vahşice havlıyorsa, bu, insanlardan talepte bulunma ve çevrenizdeki durumları kontrol etme alışkanlığınızı temsil eder. Çok fazla emir "havlıyor" musunuz? Alternatif olarak, düşmanca olmayan yoldaşları da gösterir.

Rüyada köpeğin kuyruğunu kovaladığını ya da daireler çizdiğini görmek , bir durumu etkili bir şekilde ele almadığınıza işarettir. Sonuçsuz emek için çok fazla zaman harcıyorsunuz.  

Rüyada köpek satın aldığınızı görmek, arkadaşlarınızı satın alma ya da iltifat ve iyilik satın alma eğiliminizi gösterir. Alternatif olarak, arkadaşlık bulmanız için bir ihtiyaç olduğunu gösterir. Bir köpek tarafından yönlendiriliyorsanız, bir durumdan ya da problemden kurtulmakta zorluk çektiğinizi gösterir.

Köpeğinizi verdiğinizi ya da gönderdiğinizi görmek, şu anda yaptığınız kararların ve seçimlerin yanlış bir şekilde vefasızlık olarak yorumlanabileceğini gösterir. Kendin için doğru olanı yapmalısın ve başkalarının karar hakkında ne düşündüğü hakkında endişelenme. Alternatif olarak, arkadaşlığın reddi anlamına gelir.

Rüyada köpeğinizi giydirdiğinizi görmek, kendi karakter kusurlarınızı ve alışkanlıklarınızı örtbas etme girişimlerinizi ifade eder. 

Rüyada siyah renkli köpek görmek, bir arkadaşın gölge yönünü sembolize eder. Size yakın birinin karanlık tarafı ortaya çıkıyor ve onların gerçek niyetlerini görebiliyorsunuz.

Rüyada bir köpeğe bastığınızı görmek, belirli arkadaşlıkları ya da ilişkileri hafife aldığınız anlamına gelir.

Rüyada köpeğin yılan yediğini görmek, yakın bir arkadaşınızın kötü bir karar vermenizi engellemeye çalıştığına işarettir.

Rüyada köpeklerin katledildiğini ya da bağırsaklarının çıkarıldığını görmek, bir arkadaşlığın acı bir şekilde sona ermesini temsil eder. İhaneti ve/veya yanlış yere güveni gösterir.

Rüyada iki başlı köpek görmek, çevrenize karşı aşırı uyanık olduğunuz anlamına gelir. Öte yandan, rüya aynı zamanda etrafınızda olanlardan daha fazla haberdar olmanız gerektiği anlamına da gelebilir.

Ayrıca sadakat ("insanın en iyi arkadaşı") ve "köpek gibi muamele görmek" gibi köpek kelimesiyle ilişkili kavramları da göz önünde bulundurun.     

yunuslar

Rüyada yunus görmek, manevi rehberliği, zekayı, zihinsel özellikleri ve duygusal güveni sembolize eder. Rüya genellikle ilham vericidir, zihninizi kapasitesini kullanmaya ve hayatta yükselmeye teşvik eder. Alternatif olarak, kendinizin bilinçli ve bilinçsiz yönleri arasında bir iletişim hattının kurulduğunu ileri sürer. Yunuslar, duygularınızı keşfetme ve gezinme konusundaki istekliliğinizi ve yeteneğinizi temsil eder.

Rüyada yunusa bindiğini görmek, iyimserliğinizi ve sosyal fedakarlığınızı temsil eder.

Rüyada yunusun öldüğünü görmek umutsuzluğa işaret eder. Bağlantınız kopmuş hissediyorsunuz.  

Eşek

Rüyada eşek görmek, inatçılığınıza ve boyun eğmez kişiliğinize işaret eder. Başkalarıyla işbirliği yapmak istemiyorsunuz. Eşek aynı zamanda sıradan işleri de sembolize eder. Aşırı yüklenmiş ya da stresli hissediyor olursunuz. Eşek öldüyse, partideki samimi tavrınızın ölçüsüz bir ahlaksızlığa yol açacağına işarettir. Alternatif olarak, eşek Birleşik Devletler demokrat partisinin temsilcisidir. Demokratlar hakkındaki kişisel çağrışımlarınızı ve duygularınızı düşünün.

Rüyada eşekten düştüğünü ya da atıldığını görmek, aşkta ayrılık ve uyumsuzluk anlamına gelir.

Rüyada eşek tarafından tekmelenmek , bazı yasadışı faaliyetlere yakalanmaktan korktuğunuza işarettir. Üzerinizde bir şüphe bulutu var. 

Bir eşeğe yular ile liderlik ettiğinizi rüyada görmek, liderlik yeteneklerinize işaret eder. İnsanları olaylara kendi yolunuzdan bakmaya ikna etme yeteneğine sahipsiniz.  

Ejderha

Rüyada ejderha görmek, tutkunuza kendinizi kaptırdığınıza işarettir. Bu tür davranışlar sizi düşmanların eline geçirebilir. Biraz kendini kontrol etmen gerekiyor. 

Doğu kültürlerinde ejderhalar, iyi şans ve talihi simgeleyen manevi yaratıklar olarak görülür. 

Rüyada ejderha olduğunu ve ateş soluduğunu görmek, öfkenizi kendi yolunuza gitmek için kullandığınızı gösterir.     

tek hörgüçlü

Rüyada tek hörgüçlü dromedary görmek umulmadık kazançlara ve şerefe işarettir. Sen veren bir insansın ve her zaman yardım eli uzatmak için oradasın.       

Yılanbalığı

Rüyada yılan balığı görmek, bağlılıkla ilgili sorunlarınız olduğunu gösterir. Aynı zamanda, bir şeylere tutunmada problemleriniz olduğu anlamına gelir. "Yılan balığı gibi kaygan" ifadesini sorumluluktan ya da suçluluktan kaçan biri olarak düşünün. Alternatif olarak, yılan balığı fallik bir sembol olabilir ve bu nedenle erotik çağrışımlara sahip olur. 

Fil

Rüyada fil görmek, daha sabırlı olmanıza ya da başkalarına karşı daha anlayışlı olmanıza gösterir. Ya da belki de çok uzun süredir tuttuğunuz bir anınız var. Geçmişi bırakmanız gerekiyor. Fil aynı zamanda güç, kuvvet, sadakat ve zekanın sembolüdür. Alternatif olarak, filin içe dönük kişiliği, kendi kişiliğinizin bir yansıması olur. Özellikle beyaz bir fil görürseniz, o zaman kraliyeti sembolize eder.

Rüyada file bindiğinizi görmek, bilinçaltınızın ve bir zamanlar korktuğunuz yönlerinizin kontrolünün sizde olduğuna işarettir.

Rüyada filden korktuğunuzu görmek, yüzleşmekten korktuğunuz çok büyük bir sorun olduğunu gösterir.

Rüyada fil olduğunu görmek, fikir ve görüşlerinizi bildirmeniz gerektiğine işaret eder. Daha fazla ses çıkarmanız ve fikirlerinizi dile getirmeniz gerekiyor. Kendinizi ifade edin. Alternatif olarak, bir fil olduğunuzu rüyada görmek, muhafazakar görüşlerinizi yansıtıyor olur. Fil, Birleşik Devletler Cumhuriyetçi partisinin sembolüdür. Belki de Cumhuriyetçi Parti ile aynı görüşleri paylaşıyorsunuz.  

Geyik yavrusu

Rüyada geyik yavrusu görmek, gerçek dostlara ve aşkta sadakate gösterir.    

gelincik

Rüyada yaban gelinciği görmek, başkalarına karşı güvensizlik ve şüpheye işarettir. Rüya ayrıca arama konusunda bir kelime oyunu olur. Rüyanızdaki yaban gelinciği beyazsa, uyanık hayatınızdaki bazı güven sorunlarını vurguluyor ya da güçlendiriyor.       

Balık

Rüyada balık yüzerken görmek, bilinçaltınızdan gelen içgörülere işarettir. Böylece bir balık yakalamak, yüzeye çıkarılan içgörüleri temsil eder. Alternatif olarak, rüyanızda yüzen bir balık hamile kalmayı sembolize eder. Bazı kadınlar hamile kaldıklarında balık yüzmeyi hayal ederler. Balık aynı zamanda Hıristiyanlığın ve Hıristiyan inançlarının eski bir sembolüdür. Bir durum hakkında "soğuk bir balık gibi", "sudan çıkmış balık" ya da "balık gibi" olan yaygın ifadeleri düşünün. Ayrıca kaygan ya da zor bir durum anlamına gelebilir. Belki de rüyanız size bazı ilişkilerle ilgili olarak "denizde başka balıklar da var" diyor olur.

Rüyada balık yediğinizi görmek, inançlarınızı, maneviyatınızı, şansınızı, enerjinizi ve beslenmenizi sembolize eder. Ruhun gıdasıdır.

Rüyada balık pişirmek, yeni kavrayışlarınızı ruhsal duygu ve bilgilerinizle birleştirdiğinizi gösterir.  

Rüyada balık temizlediğini görmek, duygusal ifadenizi başkalarına görünür olacak şekilde değiştirdiğinizi gösterir. Kendinizi sansürlüyorsunuz ve nasıl hissettiğinizi tamamen ifade etmiyorsunuz.

Rüyada kılçık görmek , daha önce gün ışığına çıkmış eski anlayışlara, düşüncelere ya da görüşlere işarettir. Bu fikirleri işlediniz ve ondan bilgi aldınız.

Rüyada küçük bir balığın daha büyük bir balığa saldırdığını görmek, birinin boyundan dolayı yeteneklerini küçümsememeniz gerektiğine işarettir. Rüyanızın daha fazla anlamı için küçük balığa mı yoksa büyük balığa mı sempati duyduğunuzu düşünün.     

Tay

Rüyada tay görmek, yeni girişimlere ve taze enerjinin ortaya çıkmasına gösterir.   

Tilki

Rüyada tilki görmek, içgörü, zeka, kurnazlık ve beceriklilik anlamına gelir. Belki de rüya size uyanık yaşamınızda bu niteliklerden daha fazlasını sergilemeniz gerektiğini söylüyordur. Veya düşüncelerinizi gizlemeniz ve bazı durumlar hakkında daha dikkatli olmanız gerektiğini. Tilki, uyanık hayatınızdaki kurnaz ve sinsi birini de sembolize eder. Alternatif olarak, rüyanızda tilki görmek, bir izolasyon ya da yalnızlık dönemine işaret eder. Bu zamanı bir konuyu düşünmek ya da hayatınız üzerinde düşünmek için ayırmanız gerekir. Rüya, kurnaz bir bayanda olduğu gibi "tilki" olan biri için bir metafor olur.    

Pencerenize bir tilkinin uçtuğunu rüyada görmek, kime güveneceğiniz konusunda dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Uyanma hayatındaki biri hiç iyi durumda değil.  

Kurbağa

Rüyada kurbağa görmek, değişim potansiyeline ya da beklenmedik bir duruma işaret eder. Kurbağa kılık değiştirmiş bir prens olabilir ve bu nedenle dönüşüm, yenilenme ya da yeniden doğuş anlamına gelir. Alternatif olarak, kurbağa pisliği ya da doğurganlığı sembolize eder.

Rüyada kurbağaların sıçradığını görmek, bağlılık eksikliğinizi gösterir. Bir şeyden diğerine atlama eğiliminiz var. Alternatif olarak, bazı hedeflere doğru büyük adımlar attığınızı önerebilir. Gelişiminize paraleldir.

Rüyada kurbağa yakaladığınızı görmek, sağlığınızla ilgili dikkatsizliğinize işarettir.

Rüyada kurbağa sesi duymak, istediğinizi gerçekleştiremediğinize işarettir.

Rüyada kurbağa yemek, yapmanız gereken tatsız ya da tatsız bir görevi temsil eder. Rüyada bütün bir kurbağayı yutarsanız, yapmanız ya da söylemeniz gereken bir şey vardır, bu gerçekten yutması zordur. Konuşamadığınızı göstermek için "boğazınızda bir kurbağa" ifadesini düşünün. Sesini kaybettin.   

Zürafa

Rüyada zürafa görmek, genel resmi düşünmeniz gerektiğini gösterir. Hayatınıza ve nereye gittiğine daha geniş bir açıdan bakın. Rüya, birisi için nasıl "boynunuzu dışarı çıkardığınızı" göstermeye hizmet eder.

Rüyada zürafa sürmek , kalabalığın arasında ayağa kalkma arzunuzu temsil eder. Dikkat çekmek istiyorsun lakin alamıyorsun.  

Rüyada zürafanın koştuğunu görmek, gerçeklerden kaçtığınıza işarettir. Ayrıca görmemeniz gereken bir şey gördüğünüzü de gösterir.  

Keçi

Rüyada keçi görmek, muhakeme eksikliğinizi ve saflığınızı temsil eder. Alternatif olarak, keçiler cinselliğin, cinsel arzunun ve şehvet düşkünlüğünün simgesidir. Ayrıca keçiyle olan çağrışımları "günah keçisi" ya da "birinin keçisini almak" gibi düşünün. Başkasının suçundan dolayı suçlandığınızı düşünüyor musunuz?

Rüyada tekenin seni dövdüğünü görmek, hileye, hileye ve yalana karşı uyarır.    

Akvaryum balığı

Rüyada akvaryum balığı görmek, zenginliğe, başarıya ve keyifli maceralara gösterir. Alternatif olarak, akvaryum balığı bazı önemli duygusal meseleleri ya da değerli içgörüleri temsil eder.   

Goril

Rüyada goril görmek, davranışlarınızda fazla "aşırı" olabileceğinizi gösterir. Belki de uyanık hayatınızdaki katılığınızı ve katılığınızı telafi ediyorsunuz. Alternatif olarak goril, ilkel dürtülerinizi, vahşi doğanızı ve bastırılmış cinsel enerjinizi sembolize eder.    

Tazı

Rüyada tazı görmek kısmete, hoş sürprizlere ve dostluklara gösterir.     

tavşan

Rüyada tavşan görmek, çabukluğu, dönüşümü ya da fedakarlığı temsil eder. Uyanık hayatında nelerden vazgeçiyorsun ya da nelerden vazgeçiyorsun? Ayrıca, döküntü davranışınızı ya da akıllılığınızı da sembolize eder.  

su aygırı

Rüyada su aygırı görmek, saldırgan doğanızı ve gizli güçlü yönlerinizi sembolize eder. Sandığınızdan daha fazla etki ve gücünüz var. Alternatif olarak, bölgesel olduğunuzu gösterir. Belki birileri sınırlarını aşıyor.

Rüyada bir grup su aygırı görmek , günlük koşuşturmacadan kaçıp rahatlamanız gerektiğine işarettir.   

Atış

Rüyada at görmek güç, kuvvet, dayanıklılık, erkeklik ve cinsel yiğitliği simgeler. Aynı zamanda güçlü, fiziksel bir enerjiyi temsil eder. İçindeki vahşi güçleri evcilleştirmen gerekiyor. Rüya aynı zamanda "etrafta dolaştığınız" bir kelime oyunu da olur. Alternatif olarak rüyada at görmek , daha az kibirli olmanız ve "yüksek atınızdan inmeniz" gerektiğine işarettir. Atın iki başı varsa (her iki ucunda birer tane), o zaman iki farklı yöne çekildiğiniz anlamına gelir. Belki de gücünüz ya da gücünüz bölünüyor. Ya da bazı cinsel konularda kafanız karıştı. 

Rüyada siyah ya da kara at görmek, gizeme, vahşiliğe ve bilinmeyene işarettir. Bilinmeyen bir durumda bir şans ya da kumar oynuyorsunuz. Hatta okült güçlere atıfta bulunabilir. At beyaz ise, saflık, refah ve iyi talih anlamına gelir. Beyaz bir at tarafından kovalandığınızı rüyada görmek, iffetli bir kelime oyunu olur. Belki de yakınlık ve cinsellik konularıyla uğraşırken zorluklar yaşıyorsunuz. 

Rüyada ölü at görmek , hayatınızda size başlangıçta güç veren bir şeyin artık yok olduğuna işarettir. Bu bir ilişkiye ya da duruma atıfta bulunabilir. Belirli bir durumun faydasını en üst düzeye çıkarmış olabileceğinizi belirtmek için "ölü bir atı dövmek" ifadesini düşünün. 

Rüyada vahşi at sürüsü görmek, özgürlük duygusuna, sorumluluk ve görev eksikliğine işarettir. Belki de kontrolsüz duygularınızı da gösterir. Vahşi bir ata biniyorsanız, o zaman sınırsız cinsel arzuları temsil eder. 

Rüyada ata bindiğinizi görmek, yüksek bir mevkide ya da güçlü bir konumda olduğunuzu gösterir. Alternatif olarak, gizli yollarla başarıya ulaşacağınızı gösterir. Dürüstlükten yoksunsun. Kontrolden çıkmış bir ata biniyorsanız, tutkularınız tarafından sürükleniyorsunuz demektir.

Rüyada zırhlı ya da orta çağ atı görmek, sertliğinize, saldırganlığınıza, gücünüze ve/veya katılığınıza işaret eder. Fazla kavgacı olursunuz. Alternatif olarak, ortaya çıkan bilinçsiz maddi ya da cinsel arzulardan kendinizi korumaya çalışıyor olursunuz. 

T o bir at banyo edilir güç ve gayretle bir yenilenmesini temsil ettiğini hayal ediyorum. Hayatınızın bazı yönlerinde bir enerji patlaması yaşıyorsunuz.

Rüyada konuşan at görmek, yüksek bilgiye işaret eder. Atın söylediklerinin önemini düşünün. At siyahsa, mesaj bilinçaltınızdan geliyor olur. At maviyse, mesaj üzüntü olur. Siz ya da birileri yardım arıyor, ancak nasıl alacağınızı bilmiyorsunuz. Rüya aynı zamanda "doğrudan atın ağzından" deyimi için bir metafor olur.  

Sırtlan

Rüyada sırtlan görmek açgözlülüğe ya da kirliliğe işarettir. Aynı zamanda sorumlulukların altında ezildiğini de gösterir. Birinin size çok fazla güvendiğini hissediyorsunuz. Alternatif olarak, bir sırtlan, uyanık hayatınızda mizah anlayışı olan ya da size gülen birini temsil eder.    

 

küçük karga

Rüyada karga görmek , daha fazla paylaşımcı ve verici olmanız gerektiğine işarettir. Alternatif olarak, ölümü ya da bir şeyin sonunu sembolize eder.    

Çakal

Rüyada çakal görmek manipülasyona işarettir. Başkalarından beslenme eğiliminiz var.    

Jaguar

Rüyada jaguar görmek hız, çeviklik ve gücü temsil eder.    

kanguru

Rüyada kanguru görmek, anne ve babanın korunmasına işarettir. Besleyici ve annelik yapan doğanızı ifade ediyor olursunuz. Belki de fazla korumacı davranıyorsunuz. Alternatif olarak, bir kanguru saldırganlığı simgelemektedir. Kanguru zıplıyorsa, rüya bir şeyden diğerine nasıl atladığınıza benzer. Bir şeye bağlı kalma yeteneğiniz yok.

Rüyada kangurunun size saldırdığını görmek, itibarınızın sorgulandığını gösterir.   

Çocuk

Rüyada oğlak (yavru keçi) görmek, yargılamada küçük bir hataya işarettir. 

Çayırda bir çocuk görmek, çok fazla zamanınızın zevk için harcandığını ve iş ya da eğitim arayışlarınızın sonunda zarar göreceğini gösterir.     

Kedi yavrusu

Rüyada yavru kedi görmek, bağımsızlığa doğru bir geçiş aşamasını temsil eder. Hayatın sunduğu yeni şeyleri keşfetmeye hazırsınız. Alternatif olarak rüya masumiyet ve saflığı simgelemektedir.

Rüyada yavru kedi öldürdüğünü görmek , kişisel ilişkilerde kendinizi ifade etmekte zorlandığınıza işarettir. Bu ilişkide hayal kırıklığına uğramış hissediyorsunuz.

Rüyada bir yavru kedinin köpeğe dönüştüğünü görmek, kişisel yaşamınızda bir dönüşüme işaret eder. Sadece kendinizi aramaktan başka birini önemsemeye doğru ilerliyorsunuz. Arkadaşlık arıyorsun.

Rüyada yolda yavru kedi kurtardığını görmek, yanlış yola ya da yanlış yöne gidenlere yardım etme isteğinize işarettir.  

Koala

Rüyada koala görmek, fiziksel dünya, bilinçaltı ve ruhsal alem arasındaki bağlantınızı temsil eder. Koala ayrıca güvenlik, bakım, koruma ve/veya kadınsı nitelikleri sembolize eder. Çocuksu bağımlılığa geri dönme ve günlük sorumluluklarınızdan/sorunlarınızdan kaçma arzusunu ifade ediyor olursunuz.  

Kuzu

Rüyada kuzu görmek aldatmaya işarettir. Kuzu aynı zamanda savunmasız, saf ve masum bir şeyin temsilcisidir. "Kuzu kadar nazik" metaforunu düşünün. 

Rüyada kucağında kuzu tuttuğunu görmek, hayatındaki fedakarlıklara işarettir.   

Leopar

Rüyada yaban leoparı görmek , sonunda sebat ederek zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Leopar bir kafesteyse, o zaman herhangi bir engeli nispeten kolaylıkla aşacağınızı gösterir. Alternatif olarak, rüyada leopar görmek, tıpkı bir leoparın lekelerini değiştirememesi gibi, siz olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada leopar öldürdüğünü görmek projelerinizdeki başarıya işarettir.

Rüyada leoparın size saldırdığını görmek, gelecekteki başarılarınızdan fazlasıyla emin olduğunuzu gösterir. Katlanmak zorunda kalacağınız zorlu mücadelelerin ve zorlukların farkında değilsiniz.   

aslan iyonu

Rüyada aslan görmek, büyük güç, cesaret, saldırganlık ve gücü sembolize eder. Bazı duygusal zorluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Ormanın kralı olarak aslan ayrıca haysiyet, kraliyet, liderlik, gurur ve egemenliği temsil eder. Başkaları üzerinde çok fazla etkiniz var. Ayrıca kendi kişisel ve sosyal yaşamınızda biraz kısıtlama uygulamanız gerekir. Alternatif olarak, bir aslan başkaları üzerinde kontrol ihtiyacınızı temsil eder. Sorumlu olmalısın.

Rüyada ölü aslan görmek, güç ya da statüden düşmenize işaret eder. 

Rüyada aslan tarafından saldırıya uğradığını görmek, bir gücün sizi kendi kendini yok etmeye itiyor olabileceğini gösterir. Bu zorlukları ve engelleri aşmanız gerekiyor.

Rüyada siyah aslan görmek, olumsuz bir güce işaret eder. Güç konumunuzu kötülük için kullanıyorsunuz.  

Rüyada beyaz aslan görmek, görkemli gücünüzü vurgular. Beyaz bir aslan, sahip olduğunuz gücün ani farkındalığını da gösterir.  

Kertenkele

Rüyada kertenkele görmek , ilkel içgüdülerinize, cinsellik, yemek vb. Kertenkele, soğukkanlı, korkak ya da kalın tenli olarak gördüğünüz bir kişiyi de temsil eder. Daha olumlu bir kayda göre, kertenkele aynı zamanda ortaya çıkan yaratıcılığı, yenilenmeyi ve canlanmayı sembolize eder. İyi bir temele sahip olduğunuzu gösterir.

 

Deli köpek

Rüyada kuduz köpek görmek, arkadaşınız olduğunu düşündüğünüz kişiler tarafından sözlü saldırıya uğradığınıza işarettir.

Rüyada kuduz köpek öldürdüğünü görmek, başkalarının olumsuz düşüncelerini yeneceğinize işarettir.  

denizayısı

Rüyada denizayısı görmek, bir durumdaki pasifliğinizi temsil eder. Hırs ve dürtüden yoksunsunuz. Alternatif olarak, hayatınızdaki tembel, yavaş ya da nazik birini temsil eder.    

kısrak

Rüyada kısrak görmek sezgilerinizi temsil eder. Alternatif olarak, cinsel tatmin anlamına gelir. Kısrak beyaz ise, ruhu ve yaratıcılığı sembolize eder.   

fareler

Rüyada fare görmek , küçük problemler ve önemsiz konular üzerinde çok fazla kafa yorduğunuza işarettir.

Rüyada fare beslendiğini ya da yemek yediğini görmek, birisinin özgüveninizi kırmaya çalıştığını gösterir. Birileri kaynaklarınızı kıstırıyor olur. 

benler

Rüyada köstebek görmek, yıkıma ve öngörülemeyen tehlikeye işarettir. Gizlice başkalarına karşı komplo kuruyorsunuz ya da başka biri size karşı çalışıyor. Çevrenizdeki birinin kendi gizli gündemi var. Alternatif olarak, bir köstebek bilinçsiz dürtülerinizin simgesidir. Daha derine inmeniz ve neler olup bittiğini ortaya çıkarmanız gerekir.

Yüzünüzde ya da vücudunuzda bir ben olduğunu görmek, bir şeyin kişisel saygınıza müdahale ettiğini gösterir. Başkalarının saygısını kazanamazsınız.  

Maymun

Rüyada maymun görmek, aldatmaya, sezgiye ve sezgiye gösterir. Çevrenizdekiler kendi çıkarlarını geliştirmek için çalışıyorlar. Alternatif olarak, maymunlar olgunlaşmamış bir tavrı, eğlenceli bir doğayı ve kişiliğinizin yaramaz tarafını gösterir. 

Bir ağaca asılı ya da sallanan bir maymun görmek, bir sorundan rahatsız olduğunuzu gösterir.

Rüyada bir maymun tarafından saldırıya uğradığınızı görmek, ciddi ve eğlenceli tarafınız arasındaki çatışmayı gösterir. Belki de çok fazla erteliyorsun. Alternatif olarak rüya, hayvani arzularınızı kontrol altında tutmakta zorlandığınız anlamına gelebilir.

Rüyada maymun beslediğinizi görmek, sizin çıkarlarınızı umursadığını düşündüğünüz birinin ihanetine işarettir.

Ayrıca gözlerini, kulaklarını ve ağızlarını kapatan Üç Mistik Maymun'un hiçbir kötülük görmediğini, kötüyü duymadığını ve kötü konuşmadığını ifade etmesinin önemini de düşünün. 

geyik

Rüyada geyik görmek, uzun yaşama ve uzun yaşama işaret eder. Çevrenizdeki yaşlılara atıfta bulunabilir. Alternatif olarak, bir geyik hem güçlü hem de nazik olabileceğinizi gösterir. Gücünüzü yalnızca gerekli olduğunda kullanırsınız.  

Dağ Aslanı

Rüyada dağ aslanı görmek, gizlenen tehlikeyi, saldırganlığı ve ham duyguları temsil eder. Tutumunuzu ve duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Alternatif olarak, dağ aslanları gurur ve zarafeti simgeler.   

Fare

Rüyada fare görmek, korkuya, uysallığa, önemsizliğe ve atılganlık eksikliğine işaret eder. Yetersizlik duyguları ve ölçülemediğiniz korkular yaşıyorsunuz. Rüya size başka birinin gölgesinde saklanarak çok fazla zaman harcadığınızı söylüyor olur. Alternatif olarak, bir fare küçük tahrişleri ve sıkıntıları sembolize eder. Belki de küçük sorunların ya da önemsiz sorunların sizi yemesine izin veriyorsunuz. Rüya aynı zamanda bir bilgisayar faresinde yapılan bir kelime oyunu ve iş ya da sanal dünya ile bağlantınız olur. 

Rüyada ölü fare görmek, ufak tefek sorunların canınızı sıkmasına izin vermediğinize işarettir. Kendi korkularının istediğinin önüne geçmesine izin vermiyorsun. Alternatif olarak, ölü bir fare, çok uzun süredir göz ardı ettiğiniz ya da ihmal ettiğiniz bir şey olduğunu gösterir.

Rüyada bir fareyi öldürdüğünü ya da tuzağa düşürdüğünü görmek, başkalarının hayatınızdaki bazı küçük sorunları büyük bir mesele haline getirdiğini gösterir.

Rüyada senin ya da birinin fare yediğini görmek vicdanınızı rahatsız eden bir şey olduğuna ve onu göğsünüzden çıkarmanız gerektiğine işarettir. 

Rüyada farenin kovalandığını görmek, kendiniz için ayağa kalkmadığınızı gösterir. Başkalarının sizi itmesine izin veriyorsunuz.   

katır

Rüyada katır görmek, inatçılığınıza ve boyun eğmez kişiliğinize işaret eder. Zorba, asi ve başkalarıyla işbirliği yapmaya isteksizsiniz. Alternatif olarak katır, aynı zamanda adi işleri ve ıstırabı da sembolize eder. Aşırı yüklenmiş ya da stresli hissediyor olursunuz. Eğer katır ölmüşse, partideki içten tavrınızın ölçüsüz bir ahlaksızlığa yol açacağına işarettir.

Rüyada katıra bindiğinizi görmek, sizi çok endişelendirecek sorumluluklar üstlendiğiniz anlamına gelir.

Rüyada katır tarafından tekmelendiğinizi görmek, bir tür suçluluk ya da yanlışlık sonucunda yaşadığınız endişe ve korkuya işarettir.   

Ahtapot

Rüyada ahtapot görmek, zor bir meseleye bulaşmış olduğunuz anlamına gelir. Kararınız gölgeleniyor. Alternatif olarak, ahtapot, bir ilişkide aşırı sahiplenici ve belki de fazla yapışkan olduğunuzu gösterir.    

Orangutan

Rüyada orangutan görmek, vahşi içsel karakterinize ve cinsel arzularınıza işaret eder. Alternatif olarak, bir orangutan manipüle edildiğinizi gösterir.     

Orka

Rüyada orka görmek, güvensizliğe ve şüpheli saiklere işaret eder.       

Su samuru

Rüyada su samuru görmek, mutluluğu, eğlenceyi ve iyi talihi simgeler. Duygusal yaşamınızda kolaylıkla ve neşeyle geziniyorsunuz.    

Öküz

Rüyada öküz görmek, erkeksi güç ile kadınsı gizem arasındaki dengeyi temsil eder. Karşı cinsle çok uyumlusunuz. Alternatif olarak, bir öküz sıkı çalışmayı, gücü ve güvenilirliği simgelemektedir. "Öküz kadar inatçı" olan tanıdık metaforu da düşünün.  

İstiridyeler

Rüyada istiridye yediğinizi görmek, cinsel dürtü ve doyuma işaret eder. 

Rüyada istiridye görmek, güzelliği, alçakgönüllülüğü, zenginliği ve bilgeliği simgeler. Alternatif olarak, istiridye kendinizi kapattığınızı ve başkalarını kapattığınızı gösterir. Ya da belki rüya size "dünya sizin istiridyenizdir" diyor. Dışarı çıkıp istediğiniz şeyin peşinden gitmeli ve kalbinizin arzularını gerçekleştirmelisiniz. Hayatı deneyimleyin.

Rüyada istiridye kabuğu görmek, bir başkasının servetini güvence altına alma çabanızda hüsrana uğrayacağınıza işarettir.    

Panda

Rüyada panda görmek , uyanık bir durumda uzlaşmaya varmakta zorlandığınıza işarettir. İlgili tüm tarafların tatmin olması için bir orta yol bulmanız gerekir. Alternatif olarak, bir panda kendi çocuksu niteliklerinizin ya da sevimli bir şeyin simgesidir.  

panter

Rüyada panter görmek , pusuda bekleyen tehlikeye ve size zarar vermek için çalışan düşmanlara işarettir. Daha olumlu bir kayda göre, panter güç, güzellik ve/veya zarafet anlamına gelir. 

Midilli

Rüyada midilli görmek, hayatınızın eğlenceli yönlerine işaret eder. Keşfedilmemiş, az gelişmiş ya da disiplinsiz gücünüzün temsilcisidir.   

Domuz

Rüyada domuz görmek pisliğe, açgözlülüğe, inatçılığa ya da bencilliğe gösterir. Alternatif olarak domuz, oburluğu, bolluğu ve aşırı düşkünlüğü temsil eder. Belki kirli ya da şovenist birine atıfta bulunur.

Domuzları seviyorsanız ve domuzların sevimli olduğunu düşünüyorsanız, o zaman şişman, kirli bir domuzla ilgili rüyanız, bazı şeyler hakkındaki yanlış anlamalarınızı temsil eder. İnandığınız ve gerçek olan iki farklı şey olur. Bu domuz, hayatınızdaki bir ilişkiye ya da bir erkeğe benzeyebilir. Domuzun belli bir şekilde olacağını düşünüyorsunuz, lakin gerçekte gerçeklik hiç de hayal ettiğiniz gibi değil.   

Rüyada domuz canlı canlı pişirildiğini görmek, köklü bir değişim içinde olduğunuzu gösterir. Hayatınızı çevreleyen olumsuzluklardan kurtulmaya hazırsınız. 

Köpek yavrusu

Rüyada köpek yavrusu görmek, oyunculuğunuzu ve kaygısız doğanızı sembolize eder. Aynı zamanda gelişen bir arkadaşlığa da işaret eder. Bir köpek yavrusu ile ilgileniyorsanız, bu güvenilir ve güvenilir olduğunuz anlamına gelir. Diğerleri, özellikle zor zamanlarda size güvenebilir. 

Rüyada bir sürü yeni doğmuş yavru köpek görmek, bir fikrin ne kadar sürede geliştiğine ya da geliştirileceğine işarettir. Size bu yaklaşık süreyi vermek için yavru sayısına bakın.  

tavşanlar

Rüyada tavşan görmek şans, sihirli güç ve başarı anlamına gelir. Hayata pozitif bakıyorsunuz. Alternatif olarak, tavşanlar bolluğu, sıcaklığı, doğurganlığı ve cinsel aktiviteyi sembolize eder. Belki de seks hayatınızın kontrol altında tutulması gerekiyor. Rüya ayrıca Paskalya zamanı ve kendi kişisel Paskalya anılarınızla da ilişkilendirilebilir. 

Özellikle rüyada beyaz tavşan görmek, aşkta sadakati simgeler. Beyaz tavşan aynı zamanda sizi doğru yöne yönlendirmek için bir rehber görevi görür. Rüyada siyah tavşan görmek, yakınlık korkusuna işarettir.

Rüyada tavşan zıplıyorsa, doğurganlığı gösterir. Çocuklarla çevrili olacaksınız. Alternatif olarak, rüya bağlılık eksikliğinize ve bir şeyden nasıl atladığınıza benzer olur. 

Tavşanın sizi çizdiğini ya da ısırdığını hayal ettiyseniz, kişisel ilişkinize ya da aşk hayatınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Tavşan parmaklarınızı ısırırsa, bu ilişkinin yanlış yöne gittiği anlamına gelir.

**İşlemdeki Anlamı Görün: " Tavşan Köpek ", " Kara Tavşan " ve " Tavşana Dönüştü "

 

Rakun

Rüyada rakun görmek hileye ve hırsızlığa gösterir. Bazı durumlarda tamamen dürüst olmuyorsunuz. Alternatif olarak, rüya bir şey sakladığınızı gösteriyor. Bir sır saklıyorsun.     

Veri deposu

Rüyada koç görmek, saldırganlık, enerji ve dürtüsellik anlamına gelir. Daha incelikli ve düşünceli yaklaşmanız gereken bir karar peşinde olursunuz. Etkilerini ve en iyi çabalarını sizin iyiliğiniz için kullanacak olan güçlü ve güçlü arkadaşları da sembolize eder.

Bir koçun sizi takip ettiğini rüyada görmek, talihsizlik tehdidine işaret eder. Boğazınıza bir şeyin "sıkıştırıldığını" ya da bir durum ve ya karar tarafından sıkıştırıldığınızı hissedebilirsiniz.   

Fare

Rüyada fare görmek, şüphe, açgözlülük, suçluluk, değersizlik ve kıskançlık duygularına işarettir. Seni içten içe yiyip bitiren bir şeyi kendine saklıyorsun. Ya da gurur duymadığınız bir şey yaptınız. Alternatif olarak, bir sıçan itme, çürüme, kirlilik ve hatta ölüm anlamına gelir. Rüya ayrıca fare olan birine yapılan bir kelime oyunu olur. İhanete uğramış hissediyor musun?

Özellikle siyah fare görmek, aldatma ve gizli faaliyetleri temsil eder. Rüyada beyaz fare gördüyseniz, beklenmedik bir kaynaktan yardım alacağınıza işarettir.

Bir farenin ayaklarınızı ısırdığını rüyada görmek, uyanıkken yaşadığınız fare yarışına benzer. 

Rüyada çıplak elle fare yakaladığınızı görmek, açgözlülük, kıskançlık, ihanet ya da başka bir olumsuzluğun sizi ele geçirmesine izin vermediğinizi gösterir. 

Ren geyiği

Rüyada ren geyiği görmek, zor bir dönemden geçen arkadaşlarınıza olan bağlılığınıza işarettir. Ren geyiği ayrıca tatilleri, şenlikleri ve verme mevsimini de sembolize eder.     

Sürüngen

Rüyada sürüngen görmek, temel dürtülerinizi, içgüdüsel doğanızı ya da bastırılmış cinsel arzularınızı sembolize eder.   

Gergedan

Rüyada gergedan görmek, hedeflerinize doğru ilerlemeniz gerektiğine işarettir. "Hayır"ı yanıt olarak kabul etmeyin ya da herhangi bir engelin sizi hedefinizden uzaklaştırmasına izin vermeyin. Daha agresif olmalısın.   

Mühür

Rüyada mühür görmek , oyunculuğa ve neşeli mizaca işarettir. Mühürler ayrıca refahı, iyi şansı, sadakati, başarıyı, sevgide güvenliği ve manevi anlayışı sembolize eder. Çeşitli duygusal durumlara uyum sağlama yeteneğiniz var. Alternatif olarak, rüya sembolü de bir kelime oyunu olabilir ve "anlaşmayı imzalamak" gibi bazı durumları kapatmanız gerektiğini gösterir.     

Yılan

Rüyada yılan görmek, yüksek entelektüel güce, aldatmaya, iyi ve kötü dengesine gösterir.

Rüyada kanatlı yılan görmek , bilgeliğe ve olumsuz yollardan kurtulduğunuza işarettir.      

Köpek balığı

Rüyada köpekbalığı görmek, öfke, düşmanlık ve şiddet duygularını gösterir. Uzun ve zorlu bir duygusal dönemden geçiyorsunuz ve kendiniz ya da başkaları için duygusal bir tehdit olur. Belki de, özellikle ilişkinizin bazı yönlerinde, bireyselliğiniz ve bağımsızlığınız ile mücadele ediyorsunuz. Alternatif olarak, köpekbalığı hayatınızdaki açgözlü ve vicdansız bir kişiyi temsil eder. Bu kişi, başkalarının iyiliğini ve hassasiyetini umursamadan istediğinin peşinden gider. Köpekbalığı da bu niteliklerle kendi kişiliğinizin bir yönü olur.   

Koyun

Rüyada koyun görmek, uysallığa ve uysallığa işarettir. Kendi başınıza dışarı çıkmak için yaratıcılık, bireysellik ve inisiyatiften yoksunsunuz. Grupla birlikte hareket etme eğilimindesiniz. Alternatif olarak, bir koyun görmek merhametiniz anlamına gelir. Rüya aynı zamanda koyun olmanın bir metaforu olur. Belki de yanlış bir şey yaptın. 

Rüyada kara koyun görmek, açgözlülük ve ayartmaya gösterir. Rüya ayrıca ailenizdeki kara koyunu temsil eden biri için bir metafor olur. Belki de konformist olmayan sizsiniz.   

Kokarca

Rüyada kokarca görmek , insanları uzaklaştırdığınıza ya da onları kapattığınıza işarettir. Alternatif olarak rüya, bastırılmış öfkenizin patlamanın eşiğinde olduğunu gösterir. Bir karara katılmasanız bile gerçek duygularınızı ifade etmiyorsunuz.  

Yılan

Rüyada yılan görmek ya da yılan tarafından ısırılmak , sizi tehdit eden gizli korku ve endişelere işarettir. Rüyanız, uyanık hayatınızda farkında olmadığınız ya da henüz ortaya çıkmamış bir şey için sizi uyarıyor olur. Alternatif olarak, yılan fallik olarak görülebilir ve bu nedenle ayartmayı, tehlikeli ve yasaklanmış cinselliği sembolize eder. Özellikle yatağınızda bir yılan görmek, kendinizi cinsel açıdan güçlü ya da cinsel olarak tehdit altında hissettiğinizi gösterir. Deneyimsiz, gergin ya da ayak uyduramıyor olursunuz. Yılandan korkuyorsanız, seks, yakınlık ya da bağlılık korkularınızı ifade eder. Yılan, çevrenizdeki duygusuz, acımasız ve güvenilemeyen bir kişiye de işaret eder. Olumlu bir sembol olarak yılanlar şifa, dönüşüm, bilgi ve bilgeliği temsil eder. Kendini yenilemenin ve olumlu değişimin göstergesidir. Özellikle kırmızı yılan görmek, yılanın olumlu özelliklerini ve ateşli tutkunuzu vurgular. 

Rüyada yılan derisi görmek, hastalıklardan korunmaya işarettir. 

Rüyada iki ucunda birer başlı yılan görmek, iki ayrı yöne çekildiğinize işarettir. Aşırı yüklenmiş hissediyorsunuz ve gelip gelmediğinizi bilmiyorsunuz. Eylemleriniz ters etki yapıyor. Belki de rüya karmaşık bir aşk üçgenini temsil ediyor. Alternatif olarak rüya çocuklar için arzularınızı ifade eder. Rüyada çift başlı yılan görmek, bazı ilişkilerde işbirliğine ve takım çalışmasına işaret eder.

Rüyada başı ya da gözleri olmayan bir yılan görmek, bir durumdaki tehlikeyi görmeyi reddettiğiniz anlamına gelir. Alternatif olarak, kör olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada yılanın başının kesildiğini görmek, yüzleşmediğiniz bir sorun olduğuna işarettir. Korkularınızla yüzleşmeyi reddediyorsunuz.

Rüyada canlı yılan yediğinizi görmek, yakınlık ya da cinsel tatmin aradığınızı gösterir. Hayatınız şehvet ve tutkudan yoksun. Yılanı kusarsan ya da kusarsan, hayatında eksik olan bir şeyi fazlasıyla telafi ediyor olabilirsin. Bir şeye acele ediyor olursunuz.   

Rüyada insanları yiyen yılan görmek acımasızlığa gösterir. Belki de uyanık yaşamınızda merhamet ya da sempati göstermeyen biriyle uğraşıyorsunuz.  

**İşlemdeki Anlamı Görün: " İki Yılan ", " Her Yerde Yılanlar! " & " Yılan Yağan Yılanlar "

Kalamar

Rüyada kalamar görmek, bilinçsizce tehdit altında olduğunuzu gösterir. Kararınız da bulanık olur. Belki de şu anda her şeyi çok net görmüyorsunuz. Alternatif olarak, kalamar açgözlülüğü simgelemektedir. Başkalarını umursamadan istediğinin peşinden gidiyorsun.

Rüyada kalamar yediğinizi görmek, kendinizi bilinçli hissettiğinizi ve başkalarının sizi nasıl algıladığı konusunda endişe duyduğunuzu gösterir. Başkalarının yargısını riske atmak yerine kendinizi izole etmeyi daha kolay bulabilirsiniz.   

Sincap

Rüyada sincap görmek , bir şeyler biriktirmeye işarettir. Çok fazla tutunuyorsun ve bırakmayı öğrenmen gerekiyor. Öte yandan, bir sincap, zamanınızı ve enerjinizi ayırmanız gerektiği anlamına da gelebilir. Alternatif olarak, bir sincap boş ve sonuçsuz çabalar peşinde olduğunuzu gösterir. Bu çıkmaz ilişkiden ya da kârsız projelerden vazgeçmenin zamanı geldi.

Çim biçme makinesi ile sincapları ezmeye çalıştığınızı rüyada görmek, başkalarına uymak için inançlarınızı değiştirmeye ve fikirlerinizi değiştirmeye çalıştığınızı gösterir. Bir çeşit kabul arıyorsun.

Rüyada sincabı beslediğini görmek, çok çalışmak, titizlik ve sağduyu ile huzurun sağlanacağına işarettir.

Rüyada beyaz sincap görmek, azmi sembolize eder.   

Aygır

Rüyada aygır görmek güç, kuvvet, erkeklik, cesaret ve bağımsızlığı simgeler. Aygıra biniyorsanız, bu erdemleri elde ettiğinize ya da elde ettiğinize gösterir.  

iribaşlar

Rüyada iribaş görmek, tam potansiyelinize ulaşmadığınızı gösterir. Eğer bir kadınsanız, rüya aynı zamanda hamile kalma arzunuzu da gösterir.      

kapla

Rüyada kaplan görmek, gücü ve onu çeşitli durumlarda kullanma yeteneğinizi temsil eder. Rüya ayrıca daha fazla liderlik rolü üstlenmeniz gerektiğini gösterir. Alternatif olarak, kaplan kadın cinselliğini, saldırganlığı ve baştan çıkarmayı temsil eder.  

Rüyada kaplan tarafından saldırıya uğradığınızı görmek, sizi korkutan bastırılmış duyguları ya da duyguları sembolize eder.

Rüyada kafese kapatılmış kaplan görmek, bastırılmış duygularınızın/duygularınızın yüzeye çıkmak üzere olduğuna işarettir.

Kaplan derisinden yapılan kilim görmek, lüks ve rahat bir yaşamı simgelemektedir.   

Tosbağa

Rüyada kaplumbağa görmek, azim, kararlılık ve uzun ömürlülüğü sembolize eder. Hayatta ilerlemek için biraz şansa ihtiyacın var. İlerleme fırsatları size açık, ancak bir sonraki adımı atmanız gerekiyor. Alternatif olarak, kaplumbağa barınma ya da hayatın sorunlarından korunma ihtiyacını temsil eder.  

Kaplumbağa

Rüyada kaplumbağa görmek, bilgeliği, sadakati, uzun ömürlülüğü ve bağlılığı sembolize eder. Ayrıca, hayatınızdaki bazı durumlarda ya da ilişkilerde yavaşlamanız gerektiğini önerir. Zaman ve sabırla, istikrarlı bir ilerleme kaydedeceksiniz. Alternatif olarak, bir kaplumbağa kendinizi hayatın gerçeklerinden koruduğunuzu gösterir. Sert bir dış görünüş sergiliyorsunuz ve başkalarının içeri girmesine izin vermiyorsunuz. Sonuç olarak, kendinizi geri çekilmiş hissediyorsunuz.

Rüyada bir kaplumbağa tarafından kovalandığını görmek, canınızı sıkan şeylerle yüzleşmek yerine bir cephenin arkasına saklandığınızı gösterir.  

tek boynuzlu at

Rüyada tek boynuzlu at görmek, yüksek idealleri, umudu ve mevcut bir durumda içgörüyü sembolize eder. Aynı zamanda gücü, yumuşaklığı ve saflığı sembolize eder. Alternatif olarak, tek taraflı görüşlerinizi temsil eder.   

Mors

Rüyada mors görmek, bazı durumlarda ya da ilişkilerde hakimiyet göstermenizi temsil eder. Manevrayı geçmeye, rütbeyi aşmaya ya da sizi alt etmeye çalışan herkesi her zaman ararsınız. Alternatif olarak, mors, koruyucu kabuğunuzu ve kalın derinizi temsil eder. Başkalarının yorumlarının/eleştirilerinin size ulaşmasına izin vermiyorsunuz.

Kuzeydeki Eskimolar ve Yerli Amerikalılar için mors, doğaüstü yetenek ve güçleri sembolize eder.  

gelincik

Rüyada gelincik görmek, başkalarına güven duymadığınızı gösterir. Ayrıca, hareket ettiğiniz ya da aldatıcı olduğunuz anlamına da gelebilir.   

Balina

Rüyada balina görmek, sezgilerinizi ve farkındalığınızı temsil eder. Maneviyat duygunuzla uyum içindesiniz. Alternatif olarak balina, başa çıkılamayacak kadar büyük olabilecek bir ilişki ya da iş projesini sembolize eder. Bunalmış hissediyorsun. Rüya ayrıca "ağlama" üzerine bir kelime oyunu ve bir şey hakkında ağlama arzusu olur.  

Kurt

Rüyada kurt görmek hayatta kalmaya, güzelliğe, yalnızlığa, gizeme, özgüvene ve gurura gösterir. Çeşitli sosyal durumlarda soğukkanlılığınızı koruyabilir ve her duruma kolaylıkla ve zarafetle uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca seçimle yalnızsın. Olumsuz olarak kurt, düşmanlığı, saldırganlığı ya da sinsiliği temsil eder. Rüyada bir kurdun size saldırdığını görmek, kontrol edilemeyen bir durumu ya da hayatınızdaki her şeyi tüketen bir gücü yansıtır. Bu, bir takıntıya, bir bağımlılığa, bağımlı ya da istismarcı bir ilişkiye ya da kontrolünüz dışında olan bir şeye işaret eder.

Rüyada beyaz kurt görmek, yiğitlik ve zafere işarettir. En karanlık saatlerinizde bile ışığı görme yeteneğine sahipsiniz. Rüyada siyah kurt görmek gölgenize işarettir. Kurtun, kabul etmeyi ya da Öz'ünüze dahil etmeyi reddettiğiniz özellikleri vardır. 

Rüyada kurt öldürdüğünü görmek ihanete işarettir. Bazı sırlar size açıklanacak. Rüyada bir kurt tarafından kovalanmak , hayatınızı olumsuz yönde etkileyen bir sorunla yüzleşmek istemediğinize işarettir. Bunun yerine ondan kaçıyorsun.

Rüyada kurt uluması duymak , uyanık hayatınızdaki birinden yardım çığlığına işarettir.

Rüyada kurt olduğunu görmek, yalnız bırakılma arzularınızı ifade eder. Belki zor bir dönemden geçiyorsunuz ve kendi başınıza olmak istiyorsunuz. Kendinizi anti-sosyal hissediyorsunuz. 

Rüyada kurdun yavruya dönüştüğünü görmek, besleyici karakterinize işaret eder. Bir süre yalnız kaldıktan sonra bir ilişki arıyorsunuz. 

Rüyada kurdun sizi koruduğunu görmek, beklenmedik ya da beklenmedik bir kaynaktan yardım ya da destek aldığınız anlamına gelir. Bu kişiyi tamamen yanlış algılamış olursunuz.  

Wolverine

Rüyada wolverine görmek, büyük gücü, azmi ve kudreti sembolize eder. Yeteneklerinizi küçümsemeyin.

Rüyada X-Men'den Wolverine olduğunuzu görmek, hayvani doğanıza ve gücünüze işaret eder. Ayrıca, bazı fiziksel aksiliklerden geri dönme yeteneğinizi de temsil eder. X-Men Wolverine'in pençelerine sahip olduğunuzu hayal ettiyseniz, bu sizi hiçbir şeyin engellemediği anlamına gelir. Yolunuzdaki tüm engelleri aşabilirsiniz.    

vombat

Rüyada vombat görmek , daha fazla topraklanmanız gerektiğine işarettir. Belki de rüya size gerçeğe geri dönmeniz gerektiğini söylüyordur.      

Zebra

Rüyada zebra görmek, mükemmel bir denge, birlik ve uyumu temsil eder. Zıt kutupların birbirini çektiğini de gösterir. Alternatif olarak, bir zebra, önemsiz konularda çok fazla zaman harcadığınızı gösterir. Net bir zaman çizelgesi oluşturmanız ve başarı için zemin hazırlamanız gerekir. 

Rüyada zebranın koştuğunu görmek, tehlikeli bir ilişkiden ya da durumdan kaçmaya çalıştığınıza işarettir.  

Post a Comment

Daha yeni Daha eski