Rüyada Karakterler ve Mesleklerle ilgili Tabirler Yorumlar

 Gördüğünüz karakterleri ya da karakterler hakkında akılda tutulması gereken. Rüya karakterleri , eksik olduğunuz belirli niteliklere dikkat çekmek için rüyanızda görünebilir . Dikkatinizi onlara odaklamanın bir yolu olarak belirli nitelikleri tasvir edebilir ya da abartabilirler. Rüyanızdaki bazı kişiler, onlarla olan bitmemiş iletişiminizi de temsil edebilir ve çatışma çözülene kadar rüyanızda görünmeye devam edebilirler.

tanıdık

Rüyada tanıdık görmek, hala tanımaya çalıştığınız yönlerinizi temsil eder.

Rüyada bir tanıdığınızla tartıştığınızı görmek, kendinizde reddettiğiniz yönleri temsil eder. Kendinizle ilgili bazı şeyleri kabul etmeyi reddediyorsunuz.   

Aktör aktris

Rüyada aktör ya da aktris görmek, zevk arayışınıza işaret eder. Belirli bir ünlüye olan hayranlığınız, onun bazı fiziksel ya da kişilik özelliklerine sahip olma arzusuna yol açabilir. Bu aktörün/aktrisin kim olduğunu ve onunla hangi özellikleri ilişkilendirdiğinizi de düşünün. Bunlar, kabul etmeniz ya da kendinize dahil etmeniz gereken özelliklerle aynı olur. Rüya aynı zamanda onun adına yapılan bir kelime oyunu da olur. 

Rüyada oyuncu olduğunu görmek, emeğinizin ve emeğinizin sonunda karşılığını alacağınıza işarettir. Aynı zamanda tanınmak ve kabul edilmek için güçlü arzularınızı gösterir. Belki de dış görünüşünüze çok fazla önem veriyorsunuz. Alternatif olarak, rüya bir ebeveyn, kardeş, iş arkadaşı vb. rolü olsun, gerçek hayatınızda oynadığınız role benzer olur. Ya da belki bir rol ve ya bir dış görünüş sergiliyorsunuz.

Daha spesifik olarak, bir yardımcı oyuncu ya da yardımcı oyuncu olduğunuzu hayal ediyorsanız, etrafınızdakilere destek olmanız gerektiğine gösterir. Varlığınızın bir önemi yokmuş gibi görünebilir, ancak birinin hayatında önemli bir rol oynuyorsunuz. Rüyada bir filmde figüran olduğunuzu görmek, kendinizi önemsiz ve fark edilmemiş hissettiğiniz anlamına gelir. Bazen arka plana karıştığınızı hissedersiniz. 

Rüyanızda belirli bir aktör ya da aktris görmek için oynadıkları role bakın. Onları kişisel düzeyde tanımasanız bile, onları nasıl algıladığınız ya da oynadıkları karakterler, sizinle nasıl bir ilişkisi olduğunu anlamanızı sağlayabilir. Ayrıca bkz . Ünlüler.    

Adem ve Havva

Rüyada Adem ve Havva görmek , kendinizin (kadınsanız) eril yanını ya da (erkek iseniz) kadınsı yanınızı görmezden geldiğinizi gösterir. Adem ve Havva, animus ve anima'nın klasik sembolleridir. Alternatif olarak rüya, hayatınızda umutlarınızı ve başarı şansınızı kaybetmenize neden olacak bir olaya işaret eder.   

Amiral

Bir amiral olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, yaşamdaki sorunları ve sorunları güvenle ve kararlılıkla ele alma yeteneğinizi temsil eder. Amiral ayrıca bir baba figürünü ya da yetkili kişiyi sembolize eder.  

uzaylılar

Rüyada uzaylı olduğunuzu görmek, kendinizin keşfedilmemiş yanını sembolize eder. Bir uzaylı olarak tezahürünüz, gerçeklikten "kaçma" yolunuz olur. Bu tür rüyalar aynı zamanda tuhaf fikirlerinizi ve çılgın hayal gücünüzü de sembolize eder.

Rüyada uzaylılar tarafından kaçırıldığınızı görmek, değişen çevrenizden ya da evinizi ve ailenizi kaybetme korkunuza işaret eder. Alanınızın ve/veya mahremiyetinizin istila edildiğini hissediyorsunuz.

Rüyada uzaylı görmek , yeni çevrenize uyum sağlamakta ve uyum sağlamakta zorlandığınıza işarettir. Kendinizi "yabancılaşmış" ve bağlantınız kopmuş hissediyorsunuz. Belirli bir durum ya da kişiyle nasıl başa çıkacağınız ya da bunlarla nasıl başa çıkacağınız konusunda da zorluklar yaşıyor olursunuz. Psikolojik düzeyde, uzaylıları görmek, kendi benliğinizin tanıdık olmayan ya da ihmal edilmiş bir yönü ile karşılaşmayı temsil eder. 

** İşlemdeki Anlamı Görün: " Uzaylılar Tarafından Kaçırıldı "

melekler

Rüyada melek görmek, iyiliğe, saflığa, korunmaya, rahatlık ve teselliye gösterir. Meleklerin iletmeye çalıştıkları mesaja dikkat edin. Bu mesajlar, daha fazla tatmin ve mutluluğa yönelik bir rehber görevi görür. Alternatif olarak, ruhunuzda olağandışı bir rahatsızlık anlamına gelir. Kötü ve kötü kalpli faaliyetlerinizin bir sonucu olarak rüyanızda melekler görünebilir. 

Rüyada melek olduğunu görmek, söylediğin ya da yaptığın bir şey hakkında iyi hissettiğini gösterir. 

Özellikle rüyada üç melek görmek, bir nevi tanrısallığı sembolize eder. Özellikle manevi ve kutsal bir rüya olarak kabul edilir. 

Rüyada parşömen tutan bir meleği görmek, son derece manevi bir rüyaya işaret eder. Geleceğiniz ve hedefleriniz sizin için daha net. Parşömen üzerindeki mesaj özellikle önemlidir. 

Rüyada ölüm meleği görmek , uyanık hayatınızdaki bir durumun, alışkanlığın ya da ilişkinin aniden sona ermesine işarettir. Alternatif olarak, ölüm meleği, reddettiğiniz ya da bastırdığınız yönlerinizi temsil eder.    

Çırak

Rüyada çırak olduğunu görmek, iş arkadaşlarınızdan kabul görmek için kendinizi kanıtlamanız gerektiğine işarettir.    

başpiskopos

Rüyada başpiskopos görmek , birinin sizin üzerinizde güç sahibi olduğuna ve yapmak istemediğiniz şeyleri size yaptırdığına işarettir. Alternatif olarak, kendinizi kısıtlanmış ya da kısıtlanmış hissediyorsunuz. Başarı ve prestij elde etmeden önce birçok engel ve aksilik yaşayacaksınız.   

Mimar

Rüyada mimar görmek, yaratıcılığınızın ortaya çıktığını gösterir. Böyle bir yaratıcılık gerektiren yeni bir projeye başlıyorsunuz.

Rüyada mimar olduğunuzu görmek, görsel uyarıma ihtiyacınız olduğunu gösterir. 

Sanat ist

Resim çizen bir sanatçı olduğunuzu rüyada görmek, karakterinizin yaratıcı ve sezgisel yanını ifade eder. Rüyanızda çizdiğiniz resim, uyanık hayatınızdaki mevcut durumunuzu görselleştirme şeklinizi sembolize eder.    


atlet

Sporcu olduğunuzu rüyada görmek, kendinizi sınırları zorladığınıza işarettir. Yapamayacağınızı düşündüğünüz bir şeyi başardınız. Sadece kendinizi fazla zorlamamaya dikkat edin.

Rüyada ünlü bir sporcu görmek , hayattan daha büyük bir tutuma işarettir. Sporcunun ünlü olduğu sporun önemini düşünün. Ünlü sporcular aynı zamanda şampiyonu, cesareti ve fedakarlığı simgeleyen günümüzün kahraman arketipleri olarak görülüyor .   

Avukat

Rüyada avukat görmek , rehberlik ve tavsiye aradığınıza işarettir.    

Yazar

Rüyada yazar görmek, zihninizin üzerinde çalıştığınız bir hikaye, deneme ya da raporla meşgul olduğuna işarettir.

Rüyada yazar olduğunu görmek, düşüncelerinizi daha iyi ifade etmeniz gerektiğini gösterir. Diğerleri söylediklerinize dikkat ediyor.   

Bebek

Rüyada bebek görmek, masumiyet, sıcaklık ve yeni başlangıçlara işarettir. Bebekler kendi içsel doğanızda saf, savunmasız, çaresiz ve/veya bozulmamış bir şeyi sembolize eder. Rüyanızda bir bebek görürseniz, gizli potansiyelinizi kabul ettiğinizi gösterir. Bir bebeğiniz olduğunu unuttuğunuzu hayal ettiyseniz, kendi zayıf noktalarınızı saklamaya çalıştığınızı gösterir; Başkalarının zayıf yönlerinizi bilmesini istemezsiniz. Alternatif olarak, bir bebeği unutmak, hayatınızın değişen koşulları nedeniyle terk ettiğiniz ya da bir kenara koyduğunuz bir yönü temsil eder. Rüya, o eski ilgiyi, hobiyi ya da projeyi tekrar alma zamanınızın geldiğinin bir hatırlatıcısı olur.

Rüyada bebek sahibi olmak için hastaneye gittiğinizi görmek, bağımlılık sorunlarınıza ve tamamen bakım arzusuna işaret eder. Belki de biraz sorumluluktan kurtulmaya çalışıyorsun. Gerçek hayatta hamileyseniz, daha doğrudan bir yorum, zamanı geldiğinde hastaneye gitme konusunda bazı endişeler yaşadığınız anlamına gelebilir. 

Rüyada ağlayan bebek görmek, sizin ilgiden mahrum kalan ve beslenmesi gereken bir yanınızı sembolize eder. Alternatif olarak, yerine getirilmemiş hedeflerinizi ve yaşamınızda bir eksiklik hissini temsil eder. Bir bebeğin ihmal edildiğini hayal ediyorsanız, kendinize yeterince dikkat etmediğinizi gösterir. Tüm potansiyelinizi kullanmıyorsunuz. Alternatif olarak, bu rüya kendi çocuklarınızla ilgili korkularınızı ve onları koruma ve sağlama yeteneğinizi temsil eder. 

Rüyada aç bir bebek görmek, başkalarına olan bağımlılığınızı temsil eder. Hayatınızda acil ilgi ve tatmin gerektiren bir eksiklik yaşıyorsunuz.

Rüyada son derece küçük bir bebek görmek, çaresizliğinizi ve başkalarının zayıf yönlerinizi ve yetersizliğinizi fark etmesine izin verme korkularınızı sembolize eder. Yardım istemekten korkabilir ve sonuç olarak meseleleri kendi elinize alma eğiliminde olursunuz. 

Rüyada ölü bebek görmek, bir zamanlar size ait olan bir şeyin sona ermesine işarettir.

Rüyada bir bebeği suya soktuğunuzu görmek, gerilemeye işarettir. Endişelerin ve sorumlulukların olmadığı bir zamana geri dönüyorsun. Alternatif olarak, böyle bir senaryo, bebeğin fetüste ve rahatlık bölgesinde olduğu zamanı hatırlatır. Hatta bazı anne adayları havuzda doğum bile yaparlar çünkü sudaki ortam rahimdeki ortamı taklit eder. Bebek dünyaya geldiğinde daha az travmatik olur. Belki de rüya, kendi rahatlık bölgenizi aramanızı temsil ediyor.  

Üniversite mezunu

Rüyada bekar biriyle tanışmak, aşk hayatınızda özgürlük aradığınızı gösterir. Bir erkeğin bekar olduğunu hayal etmesi, bir ilişkide kendi benlik duygusunu ya da özgürlüğünü kazanmakta zorluk çektiğine işaret eder. Alternatif olarak, bekar erkeksi yönünüzü temsil eder.     

icra memuru

Rüyada mübaşir görmek, belli bir sınırı aştığınıza ve artık yaptıklarınızdan sorumlu tutulmanız gerektiğine işarettir.  

Rüyada bir icra memurunun sizi tutukladığını görmek, iş ahlakınızı geliştirme ihtiyacınıza işaret eder. Dürüstlüğünüz sorgulanıyor. Alternatif olarak rüya uyanık hayatınızda çatışmaya işaret ediyor.   

Balerin

Rüyada balerin olduğunuzu görmek, hayatınızın önündeki engelleri zahmetsizce aştığınıza işarettir. Kendinizi sınırsız hissediyorsunuz. Aynı zamanda masumiyet, kırılganlık ve savunmasızlığın sembolüdür. Alternatif olarak, toplumun güzellik ideallerine ulaşamadığınızı ve bunları ölçemediğinizi hissedebilirsiniz.    

Barmen

Rüyada barmen olduğunu görmek, günlük hayatınızın taleplerinden kaçmak istediğinizi gösterir. Rüya aynı zamanda kendiniz için bir engel oluşturduğunuzu ve ya bir şey yapmaktan kendinizi "engellediğinizi" gösteren bir kelime oyunu olur. 

Muhasebeci

Bir muhasebeci olduğunuzu rüyada görmek, hayatınızı dengede ve uyum içinde tutma ihtiyacını temsil eder. Alternatif olarak, bazı koşul ya da durumlardan sorumlu tutulmanız gerektiğini gösterir.   

Patron

Rüyada patronunu görmek, kendi kişiliğinizin otoriter ya da otoriter tarafını temsil eder. Patronunuz kendinize olan güveninizi ve kendinizin iddialı yönünü ortaya çıkarabilir. Kontrol ve otorite sorunlarınızı anlatıyor. Alternatif olarak, rüyanızda patronunuzu görmek, işinize aşırı bağlı olduğunuzu ya da takıntılı olduğunuzu gösterir. Olumsuz olarak, rüyanızdaki patron, sınırlamalarınızı ve özgürlük/özgünlük eksikliğinizi sembolize eder.

Patronunuzla başınızın belada olduğunu görmek, cevap vermeniz gereken daha yüksek bir gücün olduğunu hatırlatır.

Rüyada patronunuzdan korktuğunuzu görmek, otorite korkunuzu gösterir. Hayatınızı başka birinin yönettiğini ya da ne yapıp ne yapamayacağınızı dikte ettiğini hissedebilirsiniz. 

Rüyada patronunuzla seks yaptığınızı görmek, otorite ve kontrol arzularınızı ifade eder. Güçlenmiş hissediyorsun. 

Eş ayrıca nsider sizin patron ile sahip ilişkisi. Bu, işle ilgili strese ya da çözülmesi gereken sorunlara ilişkin ipuçları sağlayabilir.    

Erkek izci

Bir izci olarak kendi deneyiminiz kesinlikle bu rüya sembolünü etkileyecektir. Asla bir izci olmadıysanız ve olduğunuzu hayal ettiyseniz, o zaman bu, bir göreve olan bağlılığınızı ve disiplininizi gösterir. Rüya bir topluluk, aidiyet ve yardımseverlik duygusunu vurgulayabilir. 

Rüyada izci görmek , sizin ya da bir başkasının örnek davranışlar sergilediğine işarettir. Hedeflerinize ve başarınıza ulaşmak için gerekli rütbeleri kazanacaksınız.     

Gelin

Rüyada gelin görmek, birlikteliğe ya da ortaklığa gösterir. Özellikle kaçak bir gelin olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, önemli bir değişiklik ya da karar vermeye hazır olmadığınız anlamına gelir. Hayatınızın bir sonraki aşamasına hazır değilsiniz. DreamMoods.com tarafından anlamlar

Rüyada gelinin düğünde vurulduğunu görmek, kadınsı bir yanınızın aniden sona erdiğini gösterir. 

Bekarsanız ve bir gelin olduğunuzu hayal ediyorsanız, evlilik arzularınızı temsil eder. Alternatif olarak, kendinizle ilgili en kadınsı nitelikleri temsil eder. Rüya ayrıca saflığı ve bakire nitelikleri sembolize eder.     

Abi

Rüyada erkek kardeşini görmek, onunla olan ilişkinizin bazı yönlerini sembolize eder. Ayrıca, uyanık hayatınızdaki birinin, kardeşinizinkine benzer belirli özelliklere/davranışlara sahip olduğunu hatırlatmave ya hizmet eder.

Eğer bir erkek kardeşiniz yoksa ve bir kardeşiniz olduğunu hayal ediyorsanız, o sizin kendinizde kabul etmeniz gereken özellikleri sembolize eder. Rüyanızdaki erkek kardeş, yakın bir arkadaş ya da arkadaşla da eş anlamlı olur. Kardeşin ayrıca dini anlamları vardır ve bu nedenle manevi sorunları temsil eder. Ayrıca, rüyanızın otorite ve baskı sorunlarıyla uğraşmak zorunda olduğunu gösteren tanıdık "ağabey seni izliyor" ifadesini de düşünün.

Rüyada kardeşine kızgın ya da kızgın olduğunu görmek, hissettiğiniz ancak uyanık hayatınızda ifade etmekten korktuğunuz bastırılmış öfkeye işarettir.    

Otobüs şöförü

Rüyada otobüs şoförü görmek, bazı grup fikirlerinde ya da planlarında liderliğe işaret eder. Alternatif olarak, daireler çizerek dolaştığınızı ve çok az ilerleme gösterdiğinizi gösterir.   

Çizgi film karakteri

Rüyada başkalarını çizgi film karakteri olarak görmek, onları ciddiye almadığınıza ve omuz silktiğinize işarettir. Görüşlerini görmezden gelme ve söyleyeceklerinin önemsiz olduğunu hissetme eğilimindesiniz. Alternatif olarak, başkalarını bir çizgi film karakteri olarak görmek, başkalarıyla başa çıkmanın daha kolay, daha az gergin ve çatışmasız bir yolu olur. Daha zararsız görünüyorlar. 

Rüyanızda belirli bir çizgi film karakteri görmek için, o belirli karakterle ilişkilendirdiğiniz nitelikleri ve özellikleri ve bu özelliklerin uyanık yaşamınızın ya da durumunuzun bazı yönlerinde nasıl devreye girdiğini düşünün. Örneğin rüyanızda Bugs Bunny görmek, kurnazlığınıza ve sinsiliğinize işaret eder. Roadrunner'ı görmek, kaçtığınız ve yüzleşmediğiniz bir şeye atıfta bulunabilir.      

ünlüler

Bir ünlü olduğunuzu rüyada görmek, şu anda ulaşamayacağınız yüksek beklentilerinizi ifade eder. Kendinizi sadece bir hayal kırıklığına uğratıyor olursunuz.

Rüyada bir arkadaşın ya da sevgilinin ünlü olduğunu görmek, bu kişinin dostluğunu ve sadakatini kaybetme korkunuza işarettir.

Rüyada ünlü görmek, onun hakkındaki inançlarınızı ve anlayışınızı temsil eder. Ünlünün neyle ünlü olduğunu ya da neyle tanındığını ve bu nitelikle nasıl bir ilişki kurduğunuzu düşünün. Uyanma hayatındaki bir şey bu benzer inançları ve duyguları tetikledi. Belli bir ünlüye olan takıntınızın hayal dünyanıza taşınması nadir değildir. Ünlüler genellikle kahraman ve güçlü olan her şey olarak görülür. Ayrıca ad içindeki kelime oyunlarını da göz önünde bulundurun.

Rüyada bir ünlüyle iyi arkadaş olduğunuzu görmek, hayatınızda tanıdığınız birinin idealize edilmiş halini temsil eder . Belki de gerçek hayattaki bir arkadaşınızın daha çok belirli bir ünlü gibi davranmasını umarsınız. Bu ünlüde gördüğünüz nitelikleri ve arkadaşlarınızın bu niteliklere nasıl sahip olmasını istediğinizi düşünün. Alternatif olarak, rüya kendi özgüven eksikliğinizi telafi etmeye çalışıyor olur. Kendi realitenizden kaçmak ve yüksek hayatı yaşamak istiyorsunuz. Uyum sağlamak istiyorsun.

Rüyada bir ünlüyle seks yaptığınızı görmek, başarılı olma dürtünüzü gösterir. Eğer bu ünlü ilişkilendirmek ve ya ne başarı elde etmek istiyoruz nerede ve ne için ipuçları için ünlü bu ünlü kılan filmleri düşünün. TOP

Çocuklar

Rüyada çocuk görmek, kendinizin bir yönüne ve çocuksu niteliklerinize işaret eder. Çocuksu bir duruma geri çekiliyor ve geçmişe özlem duyuyor olursunuz. Hâlâ bastırılmış arzuları ve gerçekleşmemiş umutları tatmin etmeye çalışıyorsun. Belki de büyümesini ve beslemesini görmen gereken bir şey vardır. Biraz zaman ayırın ve içinizdeki çocuğa hitap edin. Alternatif olarak, rüya masumiyetinizi, saflığınızı, sadeliğinizi ve kaygısız tavrınızı vurguluyor olur. Çocuklarla kavga ediyorsanız, içinizdeki çocuğu bastırdığınız anlamına gelir. Çocuklar, uyanık hayatınızda çocuk gibi davranan birini (iş arkadaşı, eş, kardeş vb.) temsil eder. Rüyada kavga eden çocuklar gördüyseniz, ahlak anlayışınız ve karakterinizin çatıştığı anlamına gelir. 

Çocuğunuzu ya da çocuklarınızı unutmak, uyandığınız sorumluluklarınız karşısında bunaldığınızı gösterir. Rüyada küçük detaylara fazla takıldığınızı ve hayatınızdaki önemli şeyleri gözden kaçırdığınızı söylüyorsunuz. Zamanınızı yeniden önceliklendirmeniz ve önemli olana odaklanmanız gerekir. Kendi yetişkin çocuklarınızın hala çok genç olduğunu görmek, onları hala genç ve bağımlı gördüğünüze işarettir. Gerekli ve önemli hissetmek istiyorsunuz. 

Rüyada çocukları izlediğinizi lakin orada olduğunuzu bilmediklerini görmek, bazı gizli bilgilerin ya da fark etmediğiniz gizli yeteneklerin bir metaforudur.

Rüyada bir çocuğu kurtarmak , kendinizden bir parçayı yok olmaktan kurtarma girişimlerinize işarettir. Çocuklarınızdan ayrıldığınızı hayal ettiyseniz, bazı kişisel çabalarınızda başarısızlığı ya da sahip olduğunuz bir idealde bir aksiliği sembolize eder. 

İsa

Rüyada Mesih'i görmek, benliğin mükemmelliğini ve ruhsal gerçeği temsil eder. Bu sembolün, inancınıza bağlı olarak sizin için birçok kişisel çağrışımı vardır.     

Kleopatra

Rüyada Kleopatra görmek, kontrol edilemeyen bir güç tarafından baştan çıkarılma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunuzu gösterir.

Rüyada Kleopatra olduğunuzu görmek, kendi güzelliğinizi ve cinsel çekiciliğinizi kabul ettiğinizi gösterir.    

Palyaço

Rüyada palyaço görmek, kendi karakterinizin saçmalığına, gamsızlığına ve çocuksu bir yanını sembolize eder. Palyaçonun çehresi, kendi duygu ve duygularınızın bir yansımasıdır. İster mutlu bir palyaço, ister üzgün bir palyaço olsun, nasıl hissettiğiniz konusunda size rehberlik edecek. Palyaçonun eylemleri, sınırsız doğanızı ifade eder. Alternatif olarak, bir palyaço, düşüncesiz ya da samimiyetsiz hareketlerinizin bir göstergesidir.

Palyaço korkunuz ya da fobiniz varsa, palyaço, hayatınızda size zarar vermek anlamına gelen gizemli bir kişiyi temsil ediyor olur. Tanıdığınız biri göründüğü kişi olmayabilir. Ya da birisi olmadığı biri gibi davranıyor ve bir cephenin altında saklanıyor olur.     

iş arkadaşı

Rüyada iş arkadaşlarınızı görmek, zorluklar/destek de dahil olmak üzere, onlarla uyanıkken ilişkinizin yönlerini vurgular. Hırsınızı, mücadelelerinizi ve rekabetçi doğanızı ifade eder. Rüyanızdaki iş arkadaşlarınız gerçek iş arkadaşlarınız değilse, üzerinde çalışmanız gereken bazı psikolojik işlerle ilgili olabilirler. İşle ilgili rüyalar genellikle işteki stresle de bağlantılı olur.

Yerinizi alması için birini eğittiğinizi rüyada görmek, daha derin bir içsel gelişime doğru ilerlediğinizi gösterir. Eski tutumları geride bırakıyorsunuz ve geleceğe bakıyorsunuz.     

Kız evlat

Kızınızı rüyanızda görmek idealinizi ya da daha iyi benliğinizi yansıtır. Alternatif olarak, rüya kızınızla uyanık ilişkinizi ve onun yansıttığı nitelikleri temsil eder. 

Kızınız yoksa, rüya içinizdeki kadınsı yönü sembolize eder.   

Gelin

Rüyada gelini görmek , beklenmedik bir olayın tavrına göre size neşe ya da sıkıntı vereceğine işarettir.   

Ölü

Rüyada ölü görmek, olumsuz insanlardan etkilendiğinize ve yanlış kitleler arasında takıldığınıza işaret eder. Maddi kayıplar yaşayabilirsin. Bu rüya aynı zamanda vefat edenlerle olan duygularınızı çözmenin bir yolu olur.

Rüyada ölmüş babanızı görmek ve onunla konuşmak , şanssız bir işleme ya da kötü bir anlaşmaya girmek üzere olduğunuza işarettir. Kararlarınıza girmeden önce iyice düşünün. Rüyada ölmüş anneni görmek , çevrenizdeki insanlara karşı sefil ve kötü kalpli bir yapıya işaret eder. Rüyada ölmüş anne babanızı görmek, onları kaybetme korkunuz ya da kayıpla başa çıkma şekliniz anlamına gelebilir. Onlara veda etmek için son fırsatı isteyebilirsiniz.

Rüyada ölen kardeşini, akrabasını ya da arkadaşını görmek, yakında yardıma çağrılacağınıza işarettir. Aynı zamanda onları özlediğiniz ve onlarla yaşadığınız eski deneyimlerinizi yeniden yaşamaya çalıştığınız anlamına da gelebilir. Günlük uyanıklık hayatınızın hızına ayak uydurmaya çalışırken, sevdiğiniz birinin kaybıyla başa çıkmak ve onunla yüzleşmek için tek çıkışınız rüyalar olur.     

şeytanlar

Rüyada iblis görmek, uyanık olduğunuz yaşamda korku, duygusal sıkıntı ya da fiziksel taciz yaşıyor olabileceğinizi ya da bunlara neden olabileceğinizi gösterir. Şeytanlar ayrıca cehalet, olumsuz alışkanlıklar ve gölge benliğinizin simgesidir. Belki de aşırı hoşgörülü davranıyorsunuz ve bazı olumsuzlukların daha iyi karar vermenize izin vermesine izin veriyorsunuz. Alternatif olarak, şeytanlar hala sizi rahatsız eden geçmiş bir sırrı temsil eder.

Rüyada iblisler tarafından ele geçirildiğini görmek çaresizliği gösterir.  

Diş doktoru

Rüyada dişçide olduğunuzu görmek, görünüşünüzle ilgili endişelerinizi temsil eder. Alternatif olarak, hayatınızdaki bir kişinin samimiyeti ve onurundan şüphe duyduğunuzu gösterir. Anlık bir endişe ya da acı yaşıyorsunuz, ancak uzun vadede bunun için daha iyi ve daha güçlü bir insan olacaksınız.   

Dedektif

Rüyada dedektif görmek, uyanık hayatınızın bazı yönlerindeki heyecan ve tehlikelere işaret eder.

Rüyada dedektif olduğunuzu görmek, gizli yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi aradığınızı gösterir. Bir sorunu çözmeye ve endişe verici bir konu hakkında gerçeği bulmaya çalışıyor olursunuz. 

Rüyada bir dedektif tarafından takip edildiğini görmek, suçluluk duygusuna işaret eder. Karakteriniz incelemeye alınacak ve sorgulanacak.    

şeytan

Rüyada şeytan görmek, korkuya, sınırlamalara ve kendinizin olumsuz yönlerine işaret eder. Suçluluk duygusu içinde olursunuz. Bu duyguları serbest bırakmanın zamanı geldi. Alternatif olarak, şeytan zekayı, kurnazlığı, aldatmayı ve zekayı temsil eder.

Rüyada şeytanla savaştığını görmek, düşmanlarınızı yenmeyi başaracağınıza işarettir.

Rüyada şeytanın sizinle konuştuğunu görmek, sizin yararınıza olmadığını bilseniz bile bazı ayartmalara direnmekte zorlanacağınızı gösterir.

Rüyada şeytanla arkadaş olduğunuzu görmek, kolayca etkilenebileceğinizi ve yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmaya ikna edilebileceğinizi gösterir. Alternatif olarak, ahlaki konularla uğraşıyor olursunuz.  

doktor

Rüyada doktora gittiğinizi görmek, duygusal ve ruhsal iyileşmeye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüya ayrıca tıbbi endişeleri de vurgulayabilir. Belki de gidip fiziksel bir kontrol yaptırmanın zamanı gelmiştir. 

Rüyada doktor olduğunu görmek, yamamanız gereken bir sorun ya da sarmanız gereken duygusal bir yara olduğunu gösterir. Başkalarına destek oluyorsunuz. 

hakimiyet

Dominatrix olduğunuzu rüyada görmek, güç ve kontrol ihtiyacınızı temsil eder. Alternatif olarak, yüksek bir maneviyat duygusu yaşamak istediğiniz anlamına gelebilir.     

Cüce

Rüyada cüce görmek, sağlam temellere sahip olduğunuza, doğa ve toprakla bağınız olduğuna işarettir. Alternatif olarak, bir cüce, tam olarak gelişmemiş ya da bastırılmış bir yönünüz anlamına gelebilir. Kendinizi yetersiz ya da önemsiz hissediyor olursunuz.     

Düşman

Rüyada düşman görmek, karşıt fikirlere ve çelişkili tutumlara işarettir. Bir şeyi inkar ediyorsun ve ya birini reddediyorsun. Düşmanlar, içinizdeki düşmanları ve kendinizle olan iç çatışmanızı da temsil eder. "Ben kendimin en büyük düşmanıyım" ifadesini düşünün. Belki de karakterinizin belirli yönlerinden kurtulmaya çalışıyorsun.

Rüyada bir düşmanla uğraştığını görmek, bazı iç çatışmaların ya da uyanık yaşam probleminin çözümünü temsil eder.   

Mühendis

Rüyada mühendis görmek, yorucu yolculuklara ve keyifli buluşmalara işarettir.     

Peri

Rüyada peri görmek, bir sorun ya da karar için yardım ya da tavsiye arayışında olduğunuzu, ancak yardıma ihtiyacınız olduğunu doğrudan kabul etmek istemeyebileceğinizi gösterir. Özellikle, eğer peri kötüyse, o zaman kendinizin bir yönünün serbest bırakılması gerektiğini gösterir. Peri aynı zamanda ruhunuzun ve kendinizin kadınsı yönlerinizin simgesidir. 

Aile

Rüyada kendi aileni görmek, güvenlik, sıcaklık ve sevgiyi temsil eder. Ailenizle olan ilişkinize bağlı olarak acılık, kıskançlık ya da rekabeti de sembolize eder. Alternatif olarak, özellikle aile üyeleri sürekli rüyalarınızdaysa, ailenize aşırı derecede bağımlı olduğunuz anlamına gelebilir. Ayrıca belirli bir aile üyesinin önemini ya da onlarla olan ilişkinizi de göz önünde bulundurun. Ailenizin normalde oldukları gibi davranmadığını ya da görünmediğini hayal ediyorsanız, onlardan uzaklaşmak istediğiniz anlamına gelir. Ya da nereden geldiklerini anlamıyorsunuz.  

Rüyada başkasının ailesini görmek, beraberliğe işarettir. Rüya size diğer insanların hayatınızdan çıkıp çıkabileceğini hatırlatmaya hizmet eder, ancak her zaman bir aileniz olacaktır. Alternatif olarak, başka birinin ailesi hakkında rüya görmek, gerçek bir ailenin nasıl olması gerektiğini idealize ettiğinizi ya da romantikleştirdiğinizi gösterir. Diğer ailelerin sahip olduklarını istiyorsun.   

Baba

Rüyada babanı görmek, otoriteye ve korunmaya gösterir. Bu, kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini gösterir. Ayrıca, babanızla uyanıkken olan ilişkinizi ve onun karakterinin bazı yönlerinin sizin içinizde nasıl yer alabileceğini de düşünün. 

Rüyada babanın öldüğünü görmek, bazı iş meselelerinde dikkatli davranmanız gerektiği konusunda uyarır.

Rüyada babana vurduğunu görmek, babanla daha fazla yakınlığa duyulan umutsuz bir ihtiyacı temsil eder. Sizi dinlemediğini hissediyorsunuz. Özellikle babanıza lastik bir cisimle vuruyorsanız, yaptığınız ya da söylediğiniz her şeyin onun üzerinde önemli bir etkisinin olmadığını gösterir. İşler kelimenin tam anlamıyla ondan sekiyor. Tersine, babanızın sizi dövdüğünü hayal ediyorsanız, o zaman babanızla duygusal bir bağın olmadığı anlamına gelir. 

Rüyada babanızın size kızgın olduğunu görmek, onun onaylamayabileceği bir şey yaptığınıza işarettir. Rüya aynı zamanda ona karşı kendi öfkenizin bir yansıması olur. Üzerinde çalışılması gereken çözülmemiş bazı sorunlar var.   

Rüyada babanızın anneniz ile evli olduğu halde sevgilisi ya da metresi olduğunu görmek, anne ve babanızdan biriyle bağınızın koptuğuna işarettir. Rüya aynı zamanda kendi evlilik görüşleriniz hakkında bir yorum olur.  

Kayınpeder

Rüyada kayınpeder görmek , vicdanınıza ve mantıklı tarafınıza işaret eder. Bakış açınızda ve kararlarınızda daha verimli olmanız gerekir.   

şeytan

Rüyada şeytan görmek, pervasız yaşama, gevşek ahlaka ve kararmış bir itibara gösterir.     

itfaiyeci

Rüyada itfaiyeci görmek, yüksek benliğinize işaret eder. Bir arınma ve arınma dönemi yaşıyorsunuz. İtfaiyeci, gerçek bir kahramanın ve umudun sembolüdür.

Bir itfaiyeci olduğunuzu rüyada görmek, kontrolden çıkmadan önce sakinleşmeniz ya da ısınan bir durumu söndürmeniz gerektiğini gösterir. Anın sıcağında bile dengede kalmanız gerekir.   

Balıkçı

Rüyada balıkçı görmek, uyanık olduğunuz yaşamda bir şey yakalamaya ya da aramaya çalıştığınıza işarettir. Belki de bir soruna ya da karara cevap arıyorsunuz.    

Yabancı

Rüyada yabancı görmek , size yabancı ya da yabancı gelen bir yönünü temsil eder. Bazı önemli duyguları ya da yetenekleri ihmal ediyor ya da görmezden geliyor olursunuz.     

Frankenstein

Frankenstein olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, toplum tarafından eziyet gördüğünüzü ya da reddedildiğinizi gösterir. Yalnız hissediyorsun ve kimse seni anlamıyor. Alternatif olarak rüya, nasıl başa çıkacağınızı bilmediğiniz bazı korkuları temsil eder.  

arkadaş

Rüyada arkadaş görmek, kişiliğinizin reddettiğiniz, ancak kabul etmeye ve kabul etmeye hazır olduğunuz yönlerine işaret eder. Çevrenizdekilerle olan ilişkileriniz, kendiniz hakkında bilgi edinmede önemlidir. Özellikle, en iyi arkadaşınızı rüyada görmek, en iyi arkadaşınızın sahip olduğu bazı özel nitelikleri geliştirmeniz ya da kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Kendinize en iyi arkadaşınızı neyin en iyi arkadaşınız yaptığını ve bu nitelikler üzerinde kendi içinizde nasıl çalışmanız gerektiğini sorun. Alternatif olarak, bir arkadaşı rüyada görmekolumlu haberlere işaret eder. 

Rüyada bir arkadaşınızla seks yaptığınızı görmek, arkadaşınızla paylaştığınız yakınlığa işarettir. Aranızda çok şey paylaştığınız ve birbiriniz hakkında çok şey bildiğiniz için, rüya gören zihin bu yakınlığı ve bağı seks olarak tasvir eder. Alternatif olarak, böyle bir rüya arkadaşınızla aranızdaki bir çekim seviyesini gösterir, ancak harekete geçmekten çok korkuyorsunuz. Böylece arzularınız bir rüyada tezahür eder. 

Rüyada çocukluk arkadaşını görmek , hiçbir sorumluluğunuzun olmadığı geçmişe doğru gerilemeye işarettir. İşler çok daha basit ve kaygısızdı. Yetişkinliğin baskı ve streslerinden kaçmak istiyor olursunuz. Bu arkadaşınızla olan ilişkinizi ve öğrendiğiniz dersleri düşünün. Alternatif olarak, çocukluk arkadaşınız çocukça davrandığınızı söylüyor. Bir yetişkin gibi davranmaya başlamalısın.

Rüyada geçmişten arkadaşlar görmek , bağlantınızı kaybettiğiniz bir parçanızla yeniden bağlantı kurma arzunuza işaret eder. Belki de o eski hobiyi edinmenin ve ya uzun süredir saklı kalmış bir yeteneği kullanmanın zamanı gelmiştir. Bu rüyanın daha doğrudan bir yorumu, basitçe bu arkadaşınıza bakmanız ve onunla yeniden bağlantı kurmanız gerektiği anlamına gelebilir. 

Rüyada en iyi arkadaşınızın ölmekte olduğunu görmek, en iyi arkadaşınızın sahip olduğu bazı özelliklerin ya da niteliklerin kendi içinizde ölmekte olduğunu gösterir. 

Rüyada arkadaşınızın arkadaşını görmek, kendi benliğinizin hala tanımaya çalıştığınız yönlerine işaret eder.

Yeni bir arkadaş edinmeyi hayal ediyorsanız, bu kendini kabul etmek ve kendinize karşı dürüst olmakla ilgilidir. Kim olduğunuzla gurur duyuyorsunuz ve diğer insanlara sunacak çok şeyiniz var.  

Çete 

Rüyada çete üyesi olduğunuzu görmek, zor ve yıldırma yoluyla bir şeyler başarma ve başarma ihtiyacınıza işaret eder. Rüya, kendinizin ilkel, asi yönüne dikkat çeker. 

Rüyada bir çete tarafından tehdit edildiğinizi ya da karşı karşıya olduğunuzu görmek, uyanık yaşamınızda bunaltıcı hale gelen durum ya da durumları ifade eder. Çeteye takıldığınızı hissediyorsunuz.   

çirkin yaratık

Rüyada çirkin yaratık görmek , kimseyle paylaşmadığınız gizli konulardaki gizli ve utanç verici korkulara işarettir.     

Cin

Rüyada cin görmek, yaratıcılığınızı ve akıl gücünüzü temsil eder. Alternatif olarak rüya, cini şişeden çıkardığınız ve sonuçları kontrol edebileceğiniz anlamına gelebilir. 

Hayalet

Rüyada kendi hayaletini görmek , kendinizden korktuğunuz yönlerinize gösterir. Bu, acı verici bir anı, suçluluk ya da bazı bastırılmış düşünceleri içerebilir. Ya da ölümden ve ölmekten korkabilirsiniz. Alternatif olarak, hayaletler artık elde edilemeyen ya da erişilemeyen bir şeyin temsilcisidir. Hayattan ve toplumdan kopuk hissettiğinizi gösterir. Hayaletlerin ne istediğini ya da ne aradığını anlamaya çalışın. Alternatif olarak, rüya, devam etmeniz ve modası geçmiş düşünce ve davranış biçimlerinizi terk etmeniz için bir çağrı olur.

Rüyada bir hayalete dokunmak için uzandığınızı lakin onun kaybolduğunu görmek, tam olarak yüzleşmeye hazır olmasanız bile bazı acı verici ya da bastırılmış düşünceleri kabul etmek için adımlar attığınızı gösterir. 

Rüyada yaşayan bir akraba ve ya arkadaşın hayaletini görmek, o kişinin kötü niyetli hareketlerinden dolayı tehlikede olduğunuza işarettir.

Rüyada ölmüş bir arkadaşın/akrabanın hayaletini görmek, o kişiyle geçmişteki ilişkilerle ilgili suçluluk ve pişmanlıklara işaret eder.     

Devasa

Rüyada dev görmek, rakiplerinizle aranızdaki büyük bir mücadeleye işarettir. Ezici bir engeli aşmaya çalışıyorsun. Alternatif olarak, bir dev, size hakim olan bir sorunu, bir kişiyi ya da bir duyguyu sembolize eder. Aşağılık kompleksi yaşıyorsun.

Rüyada deve dönüştüğünüzü görmek, aşağılık duygularını gösterir.  

Kız izci

Rüyada izci kız olduğunu görmek, kardeşliği, yoldaşlığı, karakterleri ve güçlü değerleri sembolize eder. Bu nitelikleri örnek almanız gerekir. 

Rüyada izci kız görmek , hedeflerinize ve başarılarınıza daha fazla bağlı olmanız gerektiğini gösterir. Alternatif olarak, bir kız izci, taklit etmeye çalıştığınız model davranışı temsil eder.  

Cam Üfleyici

Rüyada cam üfleyici görmek, çevrenizdeki yaşamları şekillendirme ve şekillendirme yeteneğinizi temsil eder.    

cüce

Rüyada cüce görmek, içinizdeki çocuğa ve onun fantezilerine işaret eder.     

Tanrı

Rüyada Tanrı'yı ​​​​görmek, maneviyatınıza ve ilahiyat hakkındaki duygularınızın ifadesine işaret eder. Tanrı aynı zamanda dokunulmaz, ulaşılmaz ve ulaşılamaz bir mükemmellik kavramını da sembolize eder. Böylece böyle bir rüya, mükemmel olmaya çalışmakla mücadelelerinizi ve girişimlerinizi vurgulayabilir.

Rüyada Allah'a ibadet ettiğini görmek, yaptıklarınızdan ve hatalarınızdan tövbe etmenize işarettir.

Rüyada Tanrı'nın sizinle konuştuğunu görmek, suçluluk, sonsuz ceza ve lanet duygularını ifade eder.

Rüyada tanrı olduğunu görmek, henüz tanımadığınız ya da tam olarak geliştirmediğiniz kendi özel yeteneklerinizi ifade eder. Alternatif olarak, başkalarına karşı üstünlük duygularınızı önerir. Başkalarından üstün olduğunuzu düşünüyorsunuz ve insanları küçük görme eğiliminiz var.    

vaftiz annesi

Rüyada vaftiz annenizi görmek, hayatta tavsiye ve yön aradığınızı gösterir. 

Bir peri vaftiz anneniz olduğunu rüyada görmek, kendinizi korunmuş hissetme ihtiyacınıza işaret eder. Belki de verdiğiniz bir karardan emin değilsiniz.  

Godzilla

Godzilla'yı rüyada görmek, kontrolden çıktığına ve içinde bulunduğun durumun seni alt etmeye başladığına gösterir.

Lütfen bir ziyaretçi tarafından gönderilen bir Godzilla rüyasını okuyun .     

büyükanne ve büyükbaba

Rüyada büyükanne ve büyükbaba görmek, sevgiyi, güvenliği, sevgiyi, bilgeliği ve korunmayı sembolize eder. 

Rüyada büyükanne ve büyükbabanızı aradığınızı görmek, sevgi ve koruma arayışınızı ifade eder. Çocukluk ihtiyaçlarına geriliyor olursunuz.     

Ölüm meleği

Rüyada azrail görmek, kişiliğinizin olumsuz, reddedilmiş yönlerine işaret eder. Sizin bastırdığınız yönlerinizi temsil eder. Alternatif olarak, ölümü sembolize eder. Rüya, uyanık hayatınızdaki bazı durumlara, alışkanlıklara ya da ilişkilere bir son verebilir. 

Rüyada arkadaşınızın ölüm meleğine dönüştüğünü görmek, onlarla olan ilişkinizin bittiğine işarettir. Arkadaşınız artık tam anlamıyla tanımadığınız birine dönüştü. İlişkide bir şeyler değişti. 

Gruplar

Rüyada grup görmek, karakterinizin ve kişiliğinizin çeşitli yönlerinin bir araya gelmesine işarettir.    

Muhafız

Rüyada velinizi görmek , arkadaşlarınız tarafından saygıyla karşılanacağınıza işarettir.     

Misafir

Rüyada misafir görmek, hayatınızdaki yeni zorluklara ve ilgi alanlarına işaret eder. Bir maceraya hazırsınız.

Rüyada misafir olduğunuzu görmek, hayatınızdaki geçici bir duruma ya da soruna işaret eder. Misafir olarak karşılanıp karşılanmadığınızı düşünün.    

Jimnastikçi

Rüyada jimnastikçi görmek, çeviklik, güç ve zarafet anlamına gelir.     

Kadın Doğum uzmanı

Rüyada kadın doğum uzmanı görmek, bilmek istemediğiniz ya da bastırdığınız bir şey olduğuna işarettir. Ya da korktuğunuz bir durum var. Alternatif olarak, rüya sadece jinekoloğu görme konusundaki endişenizi temsil eder. Belki de doğurganlık, kanser, zührevi hastalıklar ya da seks ile ilgili konularda endişelisiniz.   

Çingene

Rüyada çingene görmek , sorumluluk ve yükümlülük olmadan özgürce dolaşmak isteğinize işarettir. Alternatif olarak, bu sembol geleceğe bakmanız gerektiğini gösterir.     

cadı

Rüyada cadı görmek, "Bilge Yaşlı Kadın" figürüne ve dolayısıyla bakıma işarettir. Negatif olarak rüyada cadı görmek yiyip bitiren anneye işarettir.    

Kahraman

Rüyada kahraman olduğunu görmek, içsel gücünüze ve zayıf yönlerinize işaret eder. Rüya, yeteneğinizi, kararlılığınızı ve güven seviyenizi ifade eder. Bilinçaltınızın sırlarıyla cesurca yüzleşme ve hayatın zorluklarıyla yüzleşme gücünüz var.  

Hitler

Hitler'i rüyada görmek zulme, korkuya, gücün manipülasyonuna ve mutlak kontrole gösterir. Rüya, çaresiz hissettiğiniz bir durumdan ya da aşırı kontrol eden ya da sizi insandan daha az hissettiren biri tarafından ortaya çıkarılabilir.    

Koca

Rüyada kocanızı görmek, kocanızla uyanık bir ilişkiye ve ona karşı sahip olduğunuz bilinçsiz duygulara işarettir. Rüya, uyanık yaşamınızda ele almadığınız gizli unsurlara odaklanmaya çalışıyor olur.

Rüyada bir kocanız olduğunu görmek (ama uyanık yaşamınızda yoktur), bir tür ortaklık ve/veya bağlılığı sembolize eder. Çoğu zaman, rüyada görmeknizdeki koca, bu figüre yansıttığınız babanızın niteliklerini ya da kendi kişiliğinizin erkeksi tarafını temsil eder.  

Rüyada kocanızın dişlerinin olmadığını ya da takma diş taktığını görmek, bazı konularda dürüst ve doğru sözlü olmadığına gösterir. Belki bir şeyler saklıyor.

Rüyada kocanızı aradığınızı görmek, onun her zaman yanınızda olmadığını hissettiğiniz anlamına gelir. Hem duygusal hem de fiziksel olarak bağlantınız kopmuş ve ihmal edilmiş hissediyorsunuz. 

Geri zekalı

Rüyada aptal olduğunu görmek ya da birine aptal demek , bir durumu gereğinden fazla zorlaştırdığınıza işarettir. Düşünce treniniz sisli ve netlikten yoksun.    

bebekler

Rüyada bebek görmek yepyeni bir projeye işarettir. Olasılıkları ve potansiyeli ifade eder.    

davetsiz misafir

Rüyada davetsiz misafir görmek, suçluluk duygularınızı ve kendini beğenmiş davranışlarınızı temsil eder.     

mucit

Rüyada mucit görmek, başarılarınızı sembolize eder. Kendinizi daha yüksek bir bilinç düzeyine yükseltmeye çalışıyor olursunuz.

Rüyada mucit olduğunuzu görmek, yaratıcı yönünüzü ve isteklerinizi temsil eder.   

gardiyan

Rüyada gardiyan görmek , bir şekilde ya kendi inanç sisteminiz ve ya birileri tarafından bir şekilde kısıtlandığınıza işarettir. Alternatif olarak, başkalarını kontrol etme arzularınızı gösterir.    

Kapıcı

Kapıcı olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, hayatınızın bir yönünü temizlemek için çalışmanız gerektiğini gösterir.  

Soytarı

Rüyada soytarı görmek , önemsiz işlerin ve saçma sapan uğraşların dikkatinizi daha önemli konulardan uzaklaştıracağına işarettir. Alternatif olarak, bir soytarı bazı durumlarda utanmayı temsil eder.   

isa

Rüyada İsa'yı görmek, en büyük arzularınızın ve hedeflerinizin gerçekleşeceğine işarettir. Bu rüya sıkıntı, zorluk ve mücadele zamanlarınızda sizi teselli etmeye ve güçlendirmeye hizmet eder. Zor bir durumun ya da durumun üstesinden gelecek ve muzaffer olacaksınız.

Rüyada İsa'nın sizinle konuştuğunu ya da O'nunla dua ettiğinizi görmek, gerçek bir iç huzuru, neşe ve memnuniyetle kutsanacağınıza işarettir.

Rüyada İsa'nın beyaz güvercin saldığını görmek, Kutsal Ruh'tan gelen bir mesaja ve Tanrı'nın sözünü yaymaya gösterir.

Rüyada İsa Mesih'in adını çağırmak, yardıma ihtiyacınız olduğuna işarettir. Daha yüksek bir güçten rehberlik arıyorsunuz.    

Jokey

Rüyada jokey olduğunu görmek ya da rüyada görmek , yüksek bir mevkide olduğunuza işarettir. Yeteneğinize güven gösteriyorsunuz.  

 

 

Yargıç

Rüyada hakim görmek suçluluk duygusuna işarettir. Yakalanmaktan korkuyorsun. Rüyanız, daha iyi kararlar vermenize yardımcı oluyor ve size rehberlik ediyor olur. Alternatif olarak, bir yargıç, eylemleriniz için yargılanma ya da eleştirilme konusundaki güvensizliklerinizi ve endişelerinizi belirtir. Daha doğrudan bir kayda göre, rüyanız uyanık anlaşmazlıkların bazı yasal işlemlerle çözüleceğine işaret eder.  

jüri

Rüyada jüri görmek , başkaları tarafından gözetlendiğinize işarettir. Başkalarının sizi ve eylemlerinizi yargıladığını hissediyorsunuz. Alternatif olarak rüya, başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüyle aşırı derecede ilgilendiğinizi gösterir.

Rüyada jüri üyesi olduğunuzu görmek, başkaları hakkında geçmişte yargıya varma eğiliminde olduğunuzu gösterir. 

adam kaçıran

Rüyada kaçırıldığını görmek, kapana kısılmış ve kısıtlanmış duyguları ifade eder. Biri ya da bir durum konsantrasyonunuzu ve dikkatinizi hedeflerinizden uzaklaştırıyor olur.

Rüyada birinin kaçırıldığını görmek, o kişinin özelliklerinin ve özelliklerinin içinizde ifade edilmesine izin vermediğinizi gösterir. Kaçırılan kişinin niteliklerini kontrol altına almaya ve/veya bastırmaya çalışıyorsun.

Rüyada adam kaçıran biri olduğunu görmek, bırakmanız gereken bir şeye tutunduğunuza işarettir. Görüş ve düşüncelerinizi başkalarına dayatıyor olursunuz. 

Kral

Rüyada kral görmek , başarı ve prestijin yakın olduğuna işarettir. Sorunlarınızın ve sıkıntılarınızın üstesinden geleceksiniz. Kral güç ve kontrolün simgesidir. Alternatif olarak, kral babanızı ya da bir baba figürünü sembolize eder. Destek arıyorsunuz.

Rüyada kral olduğunuzu görmek, erkeksi gücünüzü temsil eder. Alternatif olarak, yüksek düzeyde bir yetki ve güce ulaştığınızı gösterir. Belki de fazla otoriter ya da aşırı özgüvenli hale geliyorsunuz. 

Şövalye

Rüyada şövalye görmek, şerefe, sadakate, korunmaya ve güvenliğe gösterir. Şövalye, "parlayan zırhlı şövalye"de olduğu gibi bir kurtarıcı ve ya sizi ayaklarınızı yerden kesen biri olarak görülebilir.

Rüyada şövalye ilan edildiğini görmek, iyi karakterinizle tanındığınızı gösterir. Size güç ve otorite emanet ediliyor.  

Avukat

Avukat olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek , eğer isterseniz yardım alabileceğiniz anlamına gelir. Gururunu bir kenara bırakmalı ve yardımları için başkalarına bakmalısın. Daha doğrudan bir düzeyde, rüya, uyanık hayatınızdaki bazı yasal sorunlarla ilgilendiğinizi ya da kafanızın karıştığını gösterir.  

üzerinde

Rüyada sevgili görmek, gerçek içsel değerinizin kabulünü, öz değerini ve kabulünü sembolize eder. Dişil ve eril yönleri bütünleştiriyorsunuz. Sonuç olarak, kendinizi tam ve bütün hissediyorsunuz. Alternatif olarak, rüyada görmeknizdeki sevgili de idealiniz olan biri olur. Rüya, gerçek hayatınızdaki tatmin edici olmayan ya da tatmin edici olmayan bir ilişki için telafi edici olur.

Rüyada eski ya da eski sevgiliyi görmek, o ilişkiyle ilgili bitmemiş/çözülmemiş sorunlara işarettir. Belki de şu anki ilişkiniz aynı sorunlardan bazılarını uyandırıyor. 

madonna

Rüyada Madonna görmek, mistik anneye ve hayat verene gösterir. Nimetleri, saflığı ve bakire sevgiyi temsil eder. Alternatif olarak, bu görüntü kadınsı gücü ve değişimi ifade eder.

Pop yıldızı Madonna'yı hayal ediyorsanız, o zaman sürekli değişen kişiliklerinize işaret eder. Rüya ayrıca güven, seksilik, güzellik, yetenek ve ifade özgürlüğü anlamına gelir. Bir mesaj vermek ya da tavsiyede bulunmak için rüyanızda görünebilir. İpuçları için şarkılarına bakın. Rüya "baba vaaz vermiyor" mu diyor? Yoksa "bakire gibi" misin? Hatta size "sahip olduğunuz sevgiyi beslemenizi" söylüyor olur. "Maddi kız" olarak bilinen rüya, fazla materyalist ve yüzeysel olduğunuzu da gösterir. 

Büyücü

Rüyada sihirbaz görmek , eldeki bir meselenin ya da işin umduğunuzdan daha zor olabileceğine işarettir. 

postacı

Rüyada postacı görmek, başkalarıyla olan iletişiminizi simgeler. Bir şey hakkında söz söylemen gerekiyor. Postacının sizin için hiç postası yoksa, hayatınızın bazı yönlerinde hayal kırıklıkları anlamına gelir.

Gerçek hayatta postacı değilseniz ve postacı olduğunuzu hayal ediyorsanız, bilinçaltınızdan size bir mesaj iletildiğini gösterir. Bu rüyanın mesajına çok dikkat edin. Alternatif olarak, size özel bir mesaj ya da sır emanet edildiği anlamına gelebilir. 

Erkek adam

Rüyada erkek görmek, kendinizin iddialı, mantıklı, agresif ve/veya rekabetçi yönüne işaret eder. Belki de bu yönleri kendi karakterinize dahil etmeniz gerekir. Adamı tanıyorsanız, rüya size onun hakkındaki duygularınızı ve endişelerinizi yansıtabilir.

Bir kadınsanız ve bir erkeğin kollarında olduğunuzu hayal ediyorsanız, daha güçlü iddialı kişiliğinizi kabul ettiğinizi ve hoş karşıladığınızı gösterir. Ayrıca bir ilişki içinde olma arzularınızı ve ideal erkek imajınızı da vurgulayabilir.

Rüyada yaşlı bir adam görmek, bilgeliği ya da bağışlamayı temsil eder. Yaşlı adam, bazı günlük problemlere rehberlik eden arketipsel bir figür olur.  

Denizci

Rüyada denizci olduğunuzu görmek, yurt dışına yapacağınız uzun ve keyifli bir yolculuğa işarettir. 

Şehit

Şehit olduğunuzu görmek, başkalarının ihtiyaçlarına yöneldiğinize ve kendi ihtiyaçlarınızı ihmal ettiğinize işarettir. Rüya ayrıca kendini sevme eksikliğini gösterir. Geçmişteki bazı günahlar ya da kararlar için kendinizi affedemezsiniz. 

Usta

Rüyada ustanız olduğunu görmek, hayatınızda yetersizlik ve disiplin eksikliği duygularına işaret eder. Size rehberlik edecek güçlü iradeli bir lidere ihtiyacınız var.

Rüyada usta olduğunuzu görmek, ustalaşmanız ve halletmeniz gereken bir durum ve ya sorun olduğunu gösterir. 

Tıpçı

Rüyada geleneksel tıp adamı görmek, başarı arayışınızda size yardımcı olacak iyi arkadaşların desteğine sahip olduğunuza işarettir.    

Deniz Kızı

Rüyada deniz kızı görmek, kendinizin gizemli, savunmasız ve gizli olan kadın yönüne işaret eder. Ayrıca seks korkusu gösterir. Özellikle bir erkeğin deniz kızı hayal etmesi, ruhunun kadınsı yönü tarafından boğulma korkusu yaşadığına işaret eder. Bir kadın için, kadınlığı konusunda şüpheler uyandırır. 

deniz adamı

Rüyada deniz adamı görmek, ait olma ve bir şeyin parçası olma ihtiyacına işaret eder. Alternatif olarak, bir deniz adamı bilinçaltını temsil eder ve bu nedenle rüya bilinçaltından gelen bir mesajla ilgili olur. 

Ebe

Ebe olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, yeni bir projenin doğuşundaki rolünüzü temsil eder. Bu projede önemli bir rol oynuyorsunuz. 

miller

Rüyada değirmenci görmek, mevcut durumunuzda artan umutlara işaret eder.    

Bakan

Bir bakan olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek için, bazı durumlarda ya da ilişkilerde daha şefkatli ve anlayışlı olmanız gerektiğini önerin. Alternatif olarak, sınırlarınızı aştığınızı ve başka birinin haklarına girdiğinizi gösterir. Rüyanın olumsuz tonları varsa, bakan, bastırılmış düşünce ve duyguların bir sembolü olur. 

Cimri

Cimri olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, düşük bir öz-değer duygusuna işaret eder. Kendinizi sınırlandırıyor ve tam potansiyelinizi ve size sunulan kaynakları tanımıyor olursunuz.   

Modeller

Bir manken olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, canlandırmak istediğiniz bir görüntüyü temsil eder. Olmadığınız biri ve ya bir şey olmaya çalışıyorsun. Alternatif olarak, güzellik fikrinizi sembolize eder. Elde edemeyeceğin bir şey için çabalıyorsun.

Rüyada model araç görmek ya da yapmak , hayatınızda yeni bir gelişim evresinden geçmekte olduğunuzu gösterir. Bir plan hazırlıyorsunuz. 

keşiş

Rüyada keşiş görmek, bağlılığa ve inanca işaret eder.

Rüyada rahip olduğunu görmek, hastalığa ve kişisel kayıplara işarettir. Olumlu bir kayda göre, ruhsal aydınlanmayı da sembolize eder. 

Canavar

Rüyada bir canavar tarafından kovalandığını ya da takip edildiğini görmek, kendinizin itici ve çirkin bulduğunuz yönlerini temsil eder. Bazı korkulara ya da bastırılmış duygulara sahip olursunuz. Rüyanızdaki canavarla yüzleşmeye çalışın ve canavarın kendinizin kimi ya da hangi yönünü temsil ettiğini anlamaya çalışın.

Rüyada canavar öldürdüğünü görmek, rakiplerinizi başarılı bir şekilde yeneceğinize ve bir üst makama yükseleceğinize işarettir. 

**İşlemdeki Anlamı Görün: " Bisikletlerdeki Canavarlar "

Anne

Rüyada anneni görmek, kendi karakterinizin besleyici yönünü temsil eder. Anneler barınak, rahatlık, yaşam, rehberlik ve koruma sunar. Bazı insanlar kendilerini annelerinden kurtarmakta sorun yaşayabilir ve bu nedenle kendi bireyselliklerini ve gelişimlerini ararlar.

Rüyada annenle sohbet ettiğini görmek, aklınızı meşgul eden ve uyanık yaşamınızda bununla nasıl başa çıkacağınızdan emin olamadığınız bir konuya işaret eder. Annenizle hala çözülmesi gereken çözülmemiş sorunları gösterir.

Rüyada annenizin size seslendiğini duymak , görev ve sorumluluklarınızda ihmalkar davrandığınıza işarettir. Yanlış yolu izliyorsun.

Uyanma hayatınızda bir anne değilseniz, ancak bir anne olduğunuzu hayal ediyorsanız, o zaman rüya, besleyici ve şefkatli doğanızı daha fazla göstermeniz gereken bir metafordur. Daha şefkatli olmalısın. Belki de çok kayıtsız geliyorsunuz.  

Kayınvalide

Rüyada kayınvalidesini görmek , çözmeniz gereken bir takım iç karışıklıklar ya da çözülmemiş bir sorun olduğuna işarettir. Bu yorumda kayınvalidenizle uyanık ilişkiniz hakim olacaktır. 

Mumya

Rüyada mumya görmek, kendinizi bir durumda kapana kısılmış hissettiğinize işarettir. Dinlenmediğinizi hissedebilirsiniz. 

Büyücü

Rüyada büyücü görmek, garip bir tanıdık tarafından kötülük tehdidine işaret eder.     

Komşu

Rüyada iyi bir komşuya sahip olmak, evde keyif ve sükunete işaret eder. Öfkeli ya da düşmanca bir komşu hayal ediyorsanız, o zaman anlaşmazlık ve hayal kırıklığı anlamına gelir. Komşunuzla çözmeniz gereken bir uyanıklık sorunu var. Alternatif olarak rüya evinizden taşınma anlamına gelebilir. Belki de bir manzara değişikliğine ihtiyacınız var. 

Yeğen

Rüyada yeğenini görmek, kendi içinizde kabul etmeniz ya da tanımanız gereken bazı yönlerinizi temsil eder. 

Gazete muhabiri

Rüyada gazete muhabiri olduğunu görmek, hayatınıza dair bilinçli bir gözlem yaptığınıza işarettir. 

Rahibeler

Rüyada rahibe görmek, temizliğe, iffete ve itaate gösterir. Ayrıca, verdiğiniz yeminleri ve vaatlerinizi yerine getirmeniz gerektiğini de gösterir. Alternatif olarak, maddi servet ve kazanç, maneviyatınıza müdahale ediyor olur. Ayrıca "hiç" ya da "hiç" olma kelimesini de düşünün.

Bir kadın iseniz ve bir rahibe olduğunuzu hayal ediyorsanız, mevcut durumunuz ve çevrenizden mutsuz olduğunuzu gösterir. Bir kaçış arıyorsunuz. Alternatif olarak rüya, hayatınızda bir güvenlik ya da sakinlik duygusu aradığınızı gösterir.   

Hemşire

Rüyada hemşire olduğunu görmek, bir durumda daha fazla şefkat göstermeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada hemşire görmek , zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak iyileşmek için zaman ayırmanız gerektiğine işarettir. 

okültist

Rüyada bir okültistten etkilendiğinizi görmek , daha az şanslı olanlara karşı cömert olmanıza ve onların sosyal ve ekonomik olarak yükselmesi için çaba sarf etmenize gösterir. 

Subay

Rüyada memur görmek, daha büyük bir gruba ait olma ve uyum sağlama ihtiyacınızı temsil eder. Alternatif olarak, memur hayatınızda disiplin ve yön ihtiyacınızı belirtebilir. Rehberlik için daha yüksek bir düzlem arıyor olursunuz.

Rüyada memur olduğunuzu görmek, liderlik becerilerinizi ve otoriter varlığınızı temsil eder. 

yavru

Rüyada yavrusunu görmek, neşe ve neşeli anları sembolize eder. 

Karşı taraf

Rüyada rakibiniz olduğunu görmek, kendinizde çelişkiye düştüğünüz bir yönü ifade eder.    

Organist

Rüyada orgcu görmek, disiplini, uyumu ve daha yüksek bir manevi düzlemi temsil eder. Rüya aynı zamanda kendini ifade etme yeteneğini de gösterir. 

Yetim

Rüyada yetim görmek, terk edilme korkularına, yalnızlık ve reddedilme duygularına işarettir.

Yetim olduğunuzu rüyada görmek, daha bağımsız ve kendi kendine yeterli olmayı öğrenmeniz gerektiğini gösterir. Alternatif olarak, rüya size başkalarına sunacak çok sevginiz olduğunu söylüyor olur. Kendinizi kısa satmayın. 

Tabutu taşıyan kimse

Rüyada tabutu taşıyan birini görmek , birisinin size baskı yapmaya çalıştığını görmek için öfkenizi kontrol altında tutmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada tabut taşıyan birini görmek, ister işlerde ister sosyal statüde bir değişiklik olsun, değişime gösterir.

Yolcu

Rüyada yolcu olduğunuzu görmek, hayatınızın kontrolünün sizde olmadığını ve başkalarının sizin yerinize karar vermesine izin verdiğinizi gösterir. Rüyada diğer yolcuları görmek , başkalarını memnun etmek için çok fazla enerji harcadığınıza işarettir. Başkalarının size sülük ettiğini hissedebilirsiniz. 

Hasta

Rüyada hasta olduğunu görmek, bir iyileşme sürecinden geçtiğinizi gösterir. Alternatif olarak, bu rüya daha sabırlı olmanız için bir kelime oyunu olur. 

Sapık

Rüyada sapık görmek , bazı ilişkilerde yakınlık sorunları yaşadığınıza işarettir. Zarar görmemek için mesafenizi korumaya çalışıyorsun. 

Korsan

Rüyada korsan görmek, bazı kişi ya da durumların duygusal hayatınıza kaos eklediğine işarettir. Birinin bütünlüğünüzü ya da yaratıcılığınızı ihlal ettiğini hissediyorsunuz. Alternatif olarak korsan, özgürlüğü, riski ve macerayı sembolize eder. Yeni maceralar keşfetmek ve daha riskli girişimlerde bulunmak istiyorsunuz.

Rüyada korsan olduğunuzu görmek, başkalarından faydalandığınızı gösterir. Rüya, bir şeyi "korsan" ettiğinize ve size ait olmayan bir şeyi aldığınıza dair bir metafor olur. 

Polis

Rüyada polis görmek, yapıyı, kuralları, gücü, otoriteyi ve kontrolü sembolize eder. Bu pervasız davranışına bir son vermelisin, yoksa kanun seni yakalar. Alternatif olarak rüya, yükümlülüğünüzü ve taahhütlerinizi yerine getirmede başarısızlığa işaret eder.

Polis tarafından tutuklandığınızı görmek, suçluluk duygusu nedeniyle cinsel ya da duygusal olarak kısıtlanmış hissettiğinizi gösterir. Rüya aynı zamanda bir şey hakkında endişeli hissettiğiniz bir metafor olur.

Rüyada polis memuru olduğunu görmek, kendi ahlak ve vicdan anlayışınızı temsil eder. Rüya, sizi düz bir yolda yönlendirmeye hizmet eder. Polis memuru olduğunuzu tekrarlayan rüyalar görüyorsanız, geçmiş eylemlerinizin sizi suçluluk duygusuyla terk ettiği anlamına gelebilir. Davranışlarınızı ve eylemlerinizi bir polis olarak düşünün. Rüyada bir şüphelinin peşinde olduğunuzu görmek, yaramaz ve dolambaçlı tarafınızın ahlaki standartlarınızla çeliştiğine işaret eder.

Polisle iletişim kurmakta zorluk çektiğinizi görmek, bir durumda kendi otoritenizi henüz kabul etmediğinizi gösterir. Kontrolü elinize almanız ve hayatınızın yönüne hakim olmanız gerekir.

Rüyada polis tarafından kenara çekildiğinizi görmek, yavaşlamanız ve işleri biraz daha indirmeniz gerektiğine işarettir. 

Papa

Rüyada papa görmek, manevi rehberliğinizi, inançlarınızı ve manevi benliğinizi temsil eder. Rüya bir ilham kaynağı olmaya hizmet eder. Alternatif olarak, kendi haklılığınızı, dar görüşlülüğünüzü ve sizden daha kutsal tutumlarınızı gösterir. 

Başkan

Rüyada ülkenizin cumhurbaşkanını görmek, otorite, güç ve kontrolü sembolize eder. Ayrıca, cumhurbaşkanı ve eylemleri hakkında kendi kişisel görüş ve görüşlerinizi de temsil eder.

Rüyada cumhurbaşkanlığına aday olduğunuzu görmek, güç arayışınız anlamına gelir. Kendinize yüksek hedefler koydunuz. Alternatif olarak rüya, sorumlu olsaydınız daha iyi bir iş yapabileceğinize olan inancınızı gösterir. Yeteneklerinize çok güveniyorsunuz. 

rahip

Rüyada rahip görmek, manevi ihtiyaçlarınızı, ahlak anlayışınızı ve dini inançlarınızı temsil eder. Bazı rehberlik arıyorsunuz. Aynı zamanda iffet ve perhiz sembolize eder. Cinselliği ahlak dışı olarak görebilirsiniz.

Rüyada diktatör ya da kınayan bir rahip görmek, boyun eğmez otoriteye ve aşırı korumacılığa işaret eder. Mantıksız kurallar altında yaşadığınızı hissedebilirsiniz. 

Prens

Rüyada prens olduğunuzu görmek, kendinizi önemli ve ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Kendi başarılarınıza hayran olursunuz.

Rüyada şehzade görmek , şeref ve prestij ile olan birlikteliğinize işarettir. Bazı görevler için tanınacaksınız. Alternatif olarak, romantizm arzularınızı gösterir. Belki de Yakışıklı Prens'inizi bekliyorsunuz. 

Prenses

Bir prenses olduğunuzu rüyada görmek, tüm potansiyelinizi gerçekleştirdiğinizi gösterir. Ancak, yapmanız gereken daha fazla büyüme var. Aynı zamanda gençliğin ve zihinsel gelişimin sembolüdür. Alternatif olarak rüya çok talepkar olduğun anlamına gelebilir. Ya da kendi yolunu bulmaya çok alışkınsın. Belki de şımarık bir velet gibi davranıyorsun.

Rüyada prenses görmek, aşkınızın ya da arzularınızın nesnesini temsil eder.

Erkekseniz ve bir prenses hayal ediyorsanız, kız kardeşinizi ya da hayatınızdaki önemli bir kadın figürü temsil eder. Belki de günü kurtarmak için geldiğinizi hissediyorsunuz. Aynı zamanda ideal kadın için arzularınızı önerir. 

Müdür

Müdürü görmek ya da müdürün odasında olduğunuzu rüyada görmek suçluluk duygusuna işaret eder. Eylemleriniz ve maruz kalacağınız korku hakkında biraz endişe ifade ediyorsunuz. Alternatif olarak, aşağılık ya da düşük benlik saygısını temsil eder. 

Profesör

Rüyada profesör görmek, yüksek öğrenimi ve bilgeliği sembolize eder. Bazı alanlarda öne çıkacaksınız. 

Fahişe

Rüyada fahişe olduğunu görmek, daha fazla cinsel özgürlük/ifade ve cinsel güç arzunuza işaret eder. Daha az çekingen olmak ve cinselliğin diğer alanlarını keşfetmek istiyorsunuz. Belki de seks hakkındaki uyanık ideolojiniz çok katıdır. Negatif açıdan bakıldığında, bir fahişe olduğunuzu görmek, bir ilişkiye karşı suçluluk duygusu beslediğinizi gösterir. Aşk ve cinselliği bütünleştirmede zorluk yaşıyorsunuz. Alternatif olarak rüya, duygusal ya da ahlaki olarak bazı durumlarda kendinizi "fahişelik" yaptığınızı gösteren bir metafor olur. Kendinizi bir şekilde satıyor musunuz?

Bir fahişeyle birlikte olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, kendinizi cinsel olarak yoksun ya da muhtaç hissettiğinizi gösterir. Alternatif olarak, rüya, cinsel ilişkilerin daha basit ve anlaşılır olmasını nasıl dilediğiniz hakkında yorum yapıyor.  

Kukla

Rüyada kukla olduğunu görmek, birini kontrol etmeye ya da manipüle etmeye çalıştığınızı gösterir. 

kuklacı

Rüyada kuklacı olduğunu görmek, birini kontrol etmeye ya da manipüle etmeye çalıştığınızı gösterir. 

şarlatan doktor

Rüyada şarlatan doktor görmek ya da onunla tanışmak , olmadığı bir şey olduğunu iddia eden kişilere karşı daha dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Uyanma hayatınızdaki biri yanlış bir şekilde kendilerini inşa ediyor olur. 

orakçılar

Rüyada orakçıların çok çalıştığını görmek, refah ve zevk anlamına gelir.

Rüyada boş bir orak görmek, cesaret kırıcı bir olay, müreffeh zamanlarınızı kesintiye uğratır.    

Hakem

Rüyada hakem görmek, kendi idealleriniz ve değerleriniz ile başkalarının idealleri ve değerleri arasında bir iç savaşa gösterir. Günlük hayatınızdaki bazı çatışmalara çözüm arıyorsunuz.   

Mülteci

Rüyada mülteci olduğunu görmek, toplum tarafından reddedilmiş duygulara işarettir. Duygusal olarak yalıtılmış hissediyorsunuz ve hiçbir yere ait değilsiniz. Alternatif olarak rüya, bir durum ya da sorunla yüzleşmek yerine kaçmaya çalıştığınız anlamına gelir.  

Akraba

Rüyada akraba görmek, ailevi sorunlara ya da duygulara gösterir. Kendi benliğinizin bazı yönlerini temsil ederler. 

Rakip

Rüyada rakibiniz olduğunu görmek, hakkınızı aramaktan ve kendinizi savunmaktan çekindiğinize işarettir. Sonuç olarak, başkalarına karşı güvenilirliğinizi kaybediyorsunuz.

Rüyada bir rakip tarafından alt edildiğinizi görmek, ihmal ettiğiniz görevlere ya da terk edilen sorumluluklara işarettir.

Bir rakibi alt ettiğinizi rüyada görmek, daha agresif olmanız gerektiğini gösterir.    

Denizci

Rüyada denizci görmek, macera, özgürlük ve keşif arzularınıza işaret eder. Özellikle kişisel ilişkilerde daha derin sulara girmeye hazır olursunuz. Alternatif olarak, rüya bazı duygusal sorunlarla karşı karşıya olduğunuzu ya da bilinçaltınızla uğraştığınızı gösterir.  

Aziz

Rüyada aziz görmek , manevi alemden size özel bir mesaj verildiğine işarettir. Alternatif olarak, başkalarına yardım etme isteğinizi sembolize eder. Ya da belki de ihtiyacı olan sizsiniz. 

Bilim adamı

Rüyada bilim adamı olduğunuzu görmek, deney, icat ya da eksantriklik anlamına gelir. Kutunun dışında düşünmek gerekir. Alternatif olarak, rüya bazı problemlere daha objektif ve rasyonel bakmanız gerektiğini gösterir. Belki de kendinizi bir durumdan ya da ilişkiden ayırmanız gerekir. 

Gizli hayranın

Rüyada gizli bir hayranınız olduğunu görmek, kendinizde keşfetmeniz ve karakterinize dahil etmeniz gereken bazı bilinmeyen yönleriniz olduğunu gösterir. 

gölgeler

Rüyada kendi gölgenizi görmek, kendinizin tanımadığınız ya da tanımadığınız bir yönüne işarettir. Reddettiğiniz ya da saklamak istediğiniz kendiniz ya da bir parçanız hakkında bir kalite olur. 

Şaman

Rüyada şaman görmek, manevi bir haberci ya da rehbere gösterir. Şaman, üstün bilgi, bilgelik ve içgörüyü temsil eden arketipsel bir figür olan "bilge yaşlı adam"ın bir çeşididir. Alternatif olarak, rüya negatif enerjinizi pozitif bir şeye dönüştürmeniz gerektiğini gösterir. 

Çoban

Rüyada çoban görmek, kendinizi besleyici yönüne işaret eder. Rehberlik, yön ve birleşmeyi temsil eder. 

Şarkıcı

Rüyada ünlü bir şarkıcı görmek, uyumu ve bazı ilahi etki ya da titreşimleri temsil eder. İnsan ruhunun yüceltilmesini gösterir. Ayrıca, bu şarkıcı hakkındaki genel izleniminizi ve bu özel niteliklerin, uyanık hayatınızdaki biri ya da bazı durumlar tarafından nasıl tetiklenebileceğini de göz önünde bulundurun.  

Kardeş

Rüyada kız kardeşini görmek, onunla aranızdaki kardeş rekabeti, bakım, koruma vb. ilişkinizin bazı yönlerini sembolize eder. Kız kardeşiniz dikkatleri ailedeki rolünüze çekebilir. Veya rüya, uyanık hayatınızdaki birinin kız kardeşinize benzer özelliklere sahip olduğunu size hatırlatmave ya hizmet eder. Alternatif olarak, kız kardeşiniz bir rahibe için bir metafor olur. Bu durumda, bazı manevi sorunları temsil eder.

Kız kardeşiniz yoksa ve bir kız kardeşiniz olduğunu hayal ediyorsanız, kendi içinizde etkinleştirmeniz ya da kabul etmeniz gereken kadınsı niteliklere işaret eder. Hayalinizdeki kız kardeşin hareketlerine ve davranışlarına dikkat edin. 

Asker

Rüyada asker olduğunu görmek ya da rüyada görmek, disipline, yapıya, katılığa ve kararlı tavrınıza işaret eder. Düşüncelerinizi ve duygularınızı başkalarına empoze ediyor olursunuz. Alternatif olarak, kendinizi bir sorun üzerinde savaşmaya hazırlıyorsunuz. İnançlarınızı, değerlerinizi ve görüşlerinizi savunma ihtiyacı hissedersiniz.

Eski bir asker olduğunuzu rüyada görmek, kararlarınızda ve düşünce tarzınızda teslim olma yeteneğinizi temsil eder. Hedefinize yönelik yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekiyor.   

Oğul

Rüyada oğlunuzu görmek idealinize, umutlarınıza, potansiyelinize ve kendinizin genç yönüne işaret eder. Öte yandan, oğlunuzu rüyanızda görmek hiçbir anlam ifade etmeyebilir ve sadece uyanık hayatınızın aynasıdır. Rüya ayrıca "güneş" üzerine bir kelime oyunu olur.

Eğer bir oğlunuz yoksa ve onu aradığınızı hayal ediyorsanız, kendi benliğinizin gelişmemiş erkeksi yönünü temsil eder. İçinizdeki gençliği ve çocuğu kabul etmelisiniz. 

Yani n-In-Law

Rüyada damadı görmek , akıntıya kapıldığınız anlamına gelir. Sorun çıkarmayı ya da anlaşmazlıklar yaratmayı sevmiyorsunuz. 

Ruhlar

Rüyada ruh görmek ya da ruhlarla konuşmak ölümle ilgili korkularınıza işaret eder. Ruhlar bazı konularda ya da problemlerde size rehberlik etmeye çalışıyor olur. Uyanma sorununa cevap verdikleri için ruhlara özellikle dikkat edin. Alternatif olarak, rüya, yükselen ruhunuz ve bazı konulardaki coşkunuz için bir kelime oyunu olur.   

Yabancı

Rüyada yabancı görmek, kendinizin bastırılmış ve gizlenmiş yanını sembolize eder. 

Öğrenci

Rüyada öğrenci olduğunuzu görmek, daha iyi anlamanız gereken bir şey olduğunu gösterir. Ya da hayatta ilerlemek için yapmanız gereken bazı öğrenmeler var. Gerçek hayatta bir öğrenciyseniz, rüya sadece kim olduğunuzun bir yansıması olur. 

Süper kahraman

Rüyada bir süper kahraman olduğunu görmek, sahip olduğunuzu fark etmeyebileceğiniz ortalamanın üzerindeki yeteneklerinizi, fikirlerinizi ve diğer gizli yeteneklerinizi temsil eder. Alternatif olarak, rüya, uyanık yaşamınızda uğraşmaya çalıştığınız olağanüstü bir sorun ya da sorunun bir göstergesidir.  

Terzi

Rüyada terzi görmek, yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı temsil eder. Rüya da. Fit amacıyla eylemler ya da davranış "terzi" gereği üzerinde bir kelime oyunu olabilir  İLK

Öğretmen

Rüyada öğretmenini (geçmiş ya da şimdiki) görmek, bazı tavsiye, rehberlik ya da bilgi aradığınızı gösterir. Hayatta yeni bir yola giriyorsunuz ve örnek olarak ya da geçmiş bir deneyimden öğrenmeye hazırsınız. Bu öğretmenle kendi kişisel deneyimlerinizi düşünün. Hangi konu öğretildi? Alternatif olarak, bir öğretmen, yetki ve onay isteyen konularla ilgilidir. Uyanık yaşamınızda size öğrenci gibi davranıldığını ya da bir sınava tabi tutulduğunuzu hissettiğiniz bir durumdan geçiyor olursunuz.

Rüyada öğretmen olduğunu görmek, bilgi ve irfanınızı başkalarına da yayma konumunda olduğunuzu gösterir. Rüya, "birine nasıl bir ders verdiğinizi" ve onlara bir şey hakkında zor anlar yaşattığınızı ima eder. Gerçek hayatta bir öğretmenseniz, rüya sadece kim olduğunuzun bir yansımasıdır ve işinizle ilgilidir.

Bir öğretmenle seks yaptığınızı rüyada görmek, konu seks olduğunda hala öğrenmeniz gereken şeyler olduğuna işarettir.  

Hırsız

Rüyada hırsız olduğunu görmek, sahip olduklarını kaybetmekten korktuğunu gösterir. Belki de zaten sahip olduğunuz şeyleri hak etmediğinizi hissediyorsunuz. Alternatif olarak, bazı durumlarda ya da ilişkilerde sınırlarınızı aşıyor olursunuz.

Hırsızlığa tanık olduğunuzu ya da hırsızlık mağduru olduğunuzu görmek, başkalarının zamanınızı boşa harcadığına, enerji ve fikir çaldığına işarettir. Belki de bir şekilde soyulmuş hissediyorsun.   

Turist

Rüyada turist görmek , başkalarına yardım edebilecek konumda olduğunuzu gösterir.

Rüyada turist olduğunu görmek, çevrenizden ve çevrenizden emin olmadığınızı gösterir. Belki de dünyada biraz kaybolmuş hissediyorsun. Alternatif olarak, kendinizin gizli ve bilinmeyen yönlerini keşfetmeye hazır olduğunuzu gösterir. Meydana gelen değişiklikleri memnuniyetle karşılıyorsunuz. 

Hain

Rüyada bir hain olduğunuzu ya da bir hain olmakla suçlandığını görmek, kendinizi suçlu hissetmenize gösterir. Gurur duymadığınız bir şey yapmış olursunuz.

Rüyada hain görmek, hayal kırıklığına uğradığınızı gösterir. Çevrenizdekiler sizi bir şekilde hayal kırıklığına uğratmış olur.  

transseksüel

Rüyada transseksüel olduğunuzu görmek, eril/dişil rollere ya da pasif/agresif davranışlara ilişkin endişelerinizi ya da kararsızlığınızı sembolize eder. Bu sorunlarla başa çıkmak konusunda isteksiz olursunuz. Transseksüel ameliyatı düşünüyorsanız ya da bekliyorsanız, rüya ameliyat, iyileşme ve ameliyattan sonraki yaşamla ilgili endişelerinizi ve korkularınızı temsil eder.

Rüyada transseksüel görmek, benliğinizin kadınsı ve erkeksi yönlerinin zarar gördüğüne işarettir. Gölge benliğinizle yüzleşmek konusunda isteksiz olursunuz. 

düzenbaz

Rüyada düzenbaz görmek, kendi karakterinizin aldatmaya ya da zalim ve alaycı bir yönüne işaret eder. Düzenbaz, hayatınızda kargaşa yaratmak ya da sadece monotonluğu kırmak için rüyanızda görünebilir. 

üçüzler

Rüyada üçüz görmek , bir durumun ya da kararın fiziksel, duygusal ve ruhsal yönlerini göz önünde bulundurmanız gerektiğine işarettir. 

ikizler

Rüyada ikiz görmek, kararsızlığa, ikiliğe ya da zıtlıklara gösterir. Fikirleriniz ve kararlarınızla ya uyum içindesiniz ve ya çelişiyorsunuz. Alternatif olarak, ikizler iş hayatında güvenliği, sadakati ve hayattan memnun olmayı temsil eder.

Rüyada ikizlerin kavga ettiğini görmek, ruhunuzun zıt kutupları arasındaki bir çatışmayı temsil eder. İkizlerden biri bilinçaltı materyalin ve bastırılmış duyguların ortaya çıkışını, diğer ikiz ise bilinçli zihni temsil eder. Karşılaşmadığınız bir durum var.

Rüyada yumurta ikizleri doğurduğunu görmek, yaratıcı zihninizin kişisel inançlarınızla çatıştığını ima eder. Bir şey ve ya biri sizi zıt yönlere çekiyor. 

Amca

Rüyada amca görmek, aile mirasınızın ve özelliklerinizin bazı yönlerini temsil eder. Ayrıca yeni fikirleri ve ortaya çıkan farkındalığı sembolize eder. Teslim olmak ya da yenilgiyi kabul etmek anlamına gelen "amca deyin" deyimini düşünün. 

serseri

Rüyada serseri olduğunu görmek, sosyal beklentilerin sınırlarından kaçmaya çalıştığınızı gösterir. Ayrıca mevcut yoksulluk ve sefalet durumunuzu da gösterir.

Bir serseriye konuşmak ve vermek, cömertliğinizi sembolize eder. Değerli arkadaşlarla çevrilisiniz. 

Vampir

Rüyada vampir görmek, baştan çıkarma, şehvet ve ölümü sembolize eder. Vampir, uygar asaletin ve saldırganlığın/vahşetin zıt görüntülerini temsil eder. Alternatif olarak, bir vampir görmek, fiziksel ya da duygusal olarak tükenmiş hissettiğinizi gösterir. Vampir, uyuşturucu bağımlısı ya da takıntılı bir ilişki içinde olan biri için de sembolik olur.

Rüyada vampir olduğunu görmek, kendi bencil çıkarlarınız için başkalarının yaşam enerjisini emdiğinize işarettir. 

vantrilok

Rüyada vantrilok görmek, aldatmaya, dolandırıcılığa ya da sizi olumsuz yönde etkileyen bir tür ihanete işarettir.

Rüyada vantrilok olduğunu görmek , size güvenen insanlara karşı onursuz davranışlara ve aldatmaya işarettir. Kendinde açığa vurmadığın bir parçan var. Alternatif olarak, çevrenizdeki insanları etkilemeye, manipüle etmeye ya da kontrol etmeye çalışıyorsun. 

papaz

Rüyada papaz görmek, manevi ihtiyaçlarınızın farkına varmanız gerektiğini gösterir. 

Kurban

Rüyada kurban olduğunu görmek, başkaları tarafından ezildiğinizi ve güçlendiğinizi gösterir. Bu tür rüyalar, uyanık bir durumda kendinizi güçsüz ve çaresiz hissettiğinizi gösterir. Ya da seçimlerinizin sorumluluğunu almak istemiyorsunuz.

Rüyada başkalarını mağdur ettiğinizi görmek, şerefsiz yollarla zenginliğin habercisidir. 

Ziyaretçi

Rüyada ziyaretçi görmek , bazı haberlerin ya da bilgilerin size doğru gelmekte olduğuna işarettir. Ayrıca aşkın köşede olduğunu da gösterir. Alternatif olarak, hayatınızda yeni bir aşama yaşadığınızı gösterir. Ziyaretçi hoş karşılanmıyorsa, değiştirmeyi reddettiğinizi gösterir.

Rüyada ziyaretçi olduğunuzu görmek, bir konuda büyük resme ya da genel bakışa bakmanız gerektiğini gösterir. Olaylara daha geniş bir bakış açısı kazanmanız gerekiyor. 

Waif

Bir zavallı olduğunuzu görmek ya da rüyada görmek, güvensizlik duygularını gösterir. Kendinizden ve nereye gittiğinizden emin değilsiniz.

Rüyada waif model görmek, kendiniz için sahip olduğunuz gerçekçi olmayan hedeflere işaret eder. Alternatif olarak, ağırlıkla ilgili sorunlarınızı sembolize eder.  

Garson

Rüyada garson ya da garson olduğunu görmek, kendi ihtiyaçlarınız yerine başkalarının ihtiyaç ve taleplerini karşılamakla çok meşgul olduğunuzu gösterir. Başkalarının el üstünde beklerken takdir edilmediğinizi hissediyorsunuz. Daha iddialı olmalısın ve kendin için ayağa kalkmalısın. Ek önem için verdiğiniz hizmetin kalitesini düşünün.

Rüyada garson görmek , beslenmeye ve özel hissetmeye işarettir. Rüya ayrıca sabırlı olmak için bir kelime oyunu olur. Beklemeyi öğren.  

çamaşırcı kadın

Rüyada çamaşırcı olduğunu görmek ya da rüyada çamaşırcı olduğunuzu görmek, yaptığınız işi temizlemek için yardıma ihtiyacınız olduğuna işarettir. Yardımı kabul etmeniz gerekiyor. Her şeyi tek başınıza yapamayacağınızı unutmayın.  

Su taşıyıcı

Rüyada su taşıyıcısı görmek kısmet ve aşkta olumlu beklentilere işarettir.

Rüyada su taşıyıcısı olduğunuzu görmek, bulunduğunuz konumun üzerine çıkacağınıza işarettir. 

kurt adam

Rüyada kurt adam görmek, hayatınızdaki bir şeyin göründüğü gibi olmadığına işarettir.

Rüyada kurt adam olduğunu görmek, kişiliğinizin bazı yönlerinin incitici ve hatta kendi iyiliğiniz için tehlikeli olduğunu gösterir. İstenmeyen bir yola giriyorsunuz. 

Sütnine

Rüyada sütanne görmek ya da sahip olmak, ailenizin geçimini sağlayamamanıza işarettir. Kendinizi yetersiz hissediyorsunuz.

Eğer bir süt anne olduğunu rüyada görmek, size sırrını kim güvendiğiniz ve kimin dikkatli olması gerektiğini göstermektedir. TOP

Dul

Aslında dul değilseniz, ancak dul olduğunuzu hayal ediyorsanız, yalnızlığı, ihmali ya da üzüntüyü temsil eder. Kendinizi izole ya da terk edilmiş hissediyorsunuz. Alternatif olarak rüya, özgür ve bağımsız olma yeteneğinizi ifade eder.  

Rüyada eşini görmek, anlaşmazlıklara ve çözülmemiş sorunlara işarettir. Uyanık yaşamınızda ifade etmediğiniz duyguları vurgulayabileceğinden, rüyada nasıl hissettiğinize dikkat edin. Eğer gerçekten bir karınız yoksa, o zaman rüyada görmeknizdeki eş, kendinizin kadınsı yönlerini sembolize eder. Belki de kararlı bir ilişki içinde olma arzusunu ifade ediyor olursunuz. Veya rüya sadece uyanık hayatınızın bir yansıması olabilir ve gerçek bir önemi olmayabilir.

Rüyada kocanızın ölen karısını görmek, sizin de kocanızla, onun onunla bağ kurduğu gibi bağlantı kurmaya çalıştığınızı gösterir. Kendini onunla karşılaştırmadan edemezsin.  

Cadı

Rüyada cadı görmek, kötü, yıkıcı ve tehlikeli dişil güçleri temsil eder. Feminen herhangi bir şey hakkındaki olumsuz fikirlerinize ve kalpsiz kadınlarla olan deneyimlerinize işaret eder. Alternatif olarak, cadı, rüyada görmeknizdeki cadıya karşı hislerinize bağlı olarak iyilik, güç ve büyünün bir sembolü olur. 

sihirbaz

Rüyada büyücü görmek , yeteneklerinizi geliştirmeye ve gücünüzü kullanmaya çalıştığınıza işarettir. 

Kadın

Rüyada kadın görmek, bakım, pasiflik, şefkatli doğa ve sevgiyi temsil eder. Kendi kadın yönlerinizi ifade eder ya da annenizi de temsil eder. Alternatif olarak, günaha ve suçluluğa işaret eder. Kadını tanıyorsanız, onun hakkında sahip olduğunuz endişeleri ve hisleri sembolize eder.

Rüyada yaşlı bir kadın görmek, yaşlanmak ve yaşlanmakla ilgili endişelerinize işaret eder. Alternatif olarak, yaşlı kadın bilgeliği, içgörüyü ve/veya dişil gücü simgeleyen arketipsel bir figür olur. Yaşlı kadının kör olduğunu hayal ettiyseniz, o zaman rüya size içgüdülerinizle hareket etmenizi söylüyordur. Bazen neler olduğunu göremezsiniz, lakin yine de hissedersiniz.

Rüyada hamile bir kadın görmek, onunla daha yakın bir ilişki yaşadığınızı gösterir. 

işçi

Rüyada işçi görmek , kendiniz üzerinde çalışmanız ve zihninizi keşfetmeniz gerektiğine işarettir. Henüz kabul etmediğiniz ya da kullanmadığınız bir yönünüz var.    

Zombi

Rüyada zombi olduğunu görmek, şu anda sizi çevreleyen insanlardan ve durumlardan fiziksel ve/veya duygusal olarak kopuk olduğunuzu gösterir. Temassızsın. 

 

Post a Comment

Daha yeni Daha eski