Rüyada Koruyucu vasi görmek ve zindana atılmak 559

 Koruyucu rüya anlamı; rüyada vasi görmek hayal kırıklığı, korku, üzüntü ve gözyaşına işarettir. Rüya sahibinin özellikle evlilik hayatında başarısızlık ve mutsuzluk yaşayacağına işaret eder. Bu rüya, kötü ve anlayışsız insanlarla karşılaşmaya, onları takip ederek başın derde girmeye ve sağlığınızı kaybetmeye işaret eder. Bu rüya, rüya görenin huzurunu kendi eliyle kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Hücrede Olmak

Rüyada hücreye kapatılmak, rüya sahibinin uğursuz, talihsiz ve hüzünlü bir dönem geçireceğine işarettir. Rüya sahibinin en büyük acıyı sevdiklerinin ve güvendiği kişilerin elleriyle yaşayacağına işarettir.

Rüyada Hücre Görmek

Rüyada hücre görmek toplumdan soyutlanmaya ve tecrit edilmeye gösterir. Rüya sahibinin emekli olacağına ya da işini çocuklarına devredeceğine gösterir. Kişi, kendisiyle baş başa kalmak isteyerek yılların yorgunluğundan kurtulacaktır.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin kısmeti ve kısmeti kapanacağına, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine gösterir. Rüya sahibinin zor ve meşakkatli günler geçireceğine, sağlığının ve geçim kaynaklarının bozulacağına gösterir.

Rüyada zindana atılmak

Zindana atıldığını gören kişinin tüm işleri alt üst olur demektir. Rüya sahibi rakiplerine yenilecek, ticareti sekteye uğrayacak ve kazancı önemli ölçüde düşecektir. Rüya sahibinin kötü insanlarla karşılaşacağına, malını ve parasını kaybedeceğine gösterir.

Rüyada Zindana Girmek

Bir kimse rüyasında kendini bir zindanda görürse, o kişinin hayatında daha önce yaşadığından daha kötü günlerin olacağına işarettir. Rüya sahibinin daha önce hiç olmadığı kadar üzüleceğine gösterir. Bir hata yapacak ve üzüntüden yatağa düşecek.

Rüyada Suçlu Bulunmak

Rüyada mahkum olmak, mutluluk getirmesi beklenen bir işin beklendiği gibi olmayacağına ve kişinin hüsran yaşayacağına işarettir.

Rüyada Muhafız Olduğunu Görmek

Rüyada gardiyan olduğunu görmek , tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir. Bir hapishanede olduğunuzu ve bir gardiyanla karşılaştığınızı görmek, kalabalık bir ailede olduğunuz için çok sıkıldığınızı gösterir.

koruyucu rüya anlamı

Başka bir rivayete göre: Rüyada muhafız görmek belaya işarettir. Gardiyanların sizi bir hücreye kapattığını görmek, maddi ve manevi zarar göreceğinize işarettir. Ayrıca gardiyan görmek, zalim bir koca ve huysuz bir kadın anlamına gelir.

 

Post a Comment

Daha yeni Daha eski