Rüyada Tren İstasyonu ve Otogar Görmek 733

 Rüyada istasyon görmek; Rüyada tren istasyonu gören kimse, uzun zamandır rüyada görmekni kurduğu bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Bir başka yoruma göre de rüyada tren garı görmek, eve kalabalık misafirlerin geleceğine ve aceleyle geçecek günlerin habercisidir.

Ayrıca rüya sahibinin yoğun bir iş hayatına gireceğine, fiziksel olarak çok yorulacağına ve bu süre içerisinde sağlığını ihmal etmesi nedeniyle sorunlar yaşayacağına gösterir.

Bu rüya genellikle kötü değildir

Ancak hayalperest fazla sosyal olduğu için işine ve ya eğitimine gereken ilgiyi gösteremeyeceği anlamına gelir. Bu durumun gelecekte bazı olumsuzlukları da beraberinde getireceğine işaret etmektedir.

Rüyayı gören kişi bekar ise yaşayacağı aşkın kendisine büyük problemler getireceğine ve ilgili kişilerin çok olması nedeniyle sık sık arızalar yaşanacağına işarettir. Rüyayı gören kişi evli ise kişinin eşinin sorumsuz davranışlarının ve müsrifliğinin ailenin maddi durumu üzerinde olumsuz etkileri olacağını gösterir. Bu konuda uyarıda bulunan kişinin kendisi ile eşi arasında bir miktar kırgınlığa neden olacağına işaret eder.

Rüyada Otogar Görmek

Kişinin ailesinden uzak kalacağı bir işe gireceğine ve bu iş nedeniyle uzun süre hasret kalacağına işaret eder. Bekar kişiler için gidilecek yerde tanıştıkları biriyle evlenerek o şehir ya da ülkeye kalıcı olarak yerleşeceklerinin işaretidir.

Rüya sahibinin güzel lakin zorlu bir yolculuk geçireceğine gösterir. Bu yolculuğun sonunda kişi bir süre acı çekse de elde edeceği mutluluk sayesinde güzel günlere ulaşacaktır. Bu rüya aynı zamanda yetişkin çocuğu olanların bir süre çocuklarından ayrı kalacağına gösterir.

Rüyada Tren Garı Görmek

Uzun vedalaşmaların olacağına ve kişinin istemeyerek de olsa bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş için gideceği bir ülkeye döneceğine, ailesinin hasretini çekemeyecek duruma geleceğine ve mevcut işini bırakıp başka bir iş arayacağına gösterir.

Rüyada Tren Garı Görmenin Psikolojik Yorumu

Sevdiği insanları kaybetme ve ya ayrılık nedeniyle üzen ve onlara gösterdiği sevgiyle zaman zaman sıkıntılı durumlar yaşatan kişinin yalnız kalma kaygısının bir göstergesidir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski