SEda Akman Biyografisi SEvgilisi ve Boyu

 Seda Akman, 13 Ocak 1978'de Kütahya'da dünyaya gelen, anne ve babasının gözetiminde büyüdüğü tanınmış bir Türk oyuncudur. Okuduğu ve daha sonra oyunculuk alanına olan ilgisini geliştirdiği yerdi. İlgisinin ardından oyunculuk kariyerine devam etme kararı aldı ve Türk sinemasının başarılı bir yıldızı oldu. Bir dizi projede çalıştı ve olağanüstü performanslar sergilemesiyle ün kazandı. Ağırlıklı olarak 2007'de 'Evet Efendim', 2012'de 'Ev İçi Yıldırım', 2019'da 'Kursun' ve daha saymaya değer birçok dizide yer aldı. Çekici güzellik hakkında hala bilinmesi gereken çok şey var, o yüzden sizin için derlediğimiz bu küçük gerçeklere bir göz atalım!


  SEda Akman Biyografisi SEvgilisi ve Boyu

Seda Akman Hakkında Bilmediğiniz 8 Şey

1- Büyük Taraftar Takibi

Seda Akman, hayranları ve takipçileriyle yorumlar ve canlı oturumlar aracılığıyla etkileşime geçtiği tüm sosyal medya hesaplarını takip eden büyük bir hayran kitlesine sahip. Ayrıca Instagram'da 19.8k Takipçisi, 1083 Takipçisi, 600 Gönderisi var.

2- Boş Zaman Aktiviteleri

Seda Akman boş zamanlarında oyun oynamayı, film izlemeyi, müzik dinlemeyi ve alışveriş yaparak aşırı iş yükünden ve yoğun iş temposundan kurtulmak için alışveriş yapmayı seviyor.

3- Favori Aktör

Seda Akman'ın en sevdiği oyuncu, hayranlık uyandıran oyunculuğu ve yakışıklılığıyla tanınan Brad Pitt . Brad Pitt'in sevimli görünümü ve herkesi kendine çeken zarif, çekici kişiliğiyle tanındığına hiç şüphe yok.

4- Müzik Aşığı

Seda Akman bir müzik aşığı ve tüm zamanların en sevdiği şarkıcıları dinlemeyi seviyor; Melodik sesleri ve şarkı söyleme tarzlarıyla ünlü Rihanna , Taylor Swift ve Shakira . Şüphesiz onlar çok övülen güzelliklerdir.

5- Bilinen

Birçok projede rol alan oyuncu, 2007'de 'Evet Efendim', 2012'de 'Evin İçindeki Yıldırım' ve 2019'da herkesin beğenisini ve övgüsünü aldığı 'Kursun' filmlerinde en iyi rolleri canlandırması ile tanınmaktadır.

6- Oyunculuk Aşktır

İyi eğitimli oyuncu Seda Akman, çocukluğundan beri oyuncu olmaya karar verdiği için oyunculuk mesleğine aşıktır. Sonunda olmaya karar verdiği şeyi başardığını bilmek harika.

7- Kardeşle Güçlü Bir Bağ Kurar

Güzel oyuncu Seda Akman, Eda Akman adlı kardeşi ve anne babayı Gülder Akman ile güçlü bir bağ paylaşıyor. Akman bir röportajında ​​annesine çok yakın olduğunu açıkladı.

8- Hevesli Gezgin

Hevesli bir gezgin olan oyuncu Seda Akman, seyahat etmeyi çok seviyor ve tatillerinde sık sık farklı yerlere gidiyor. Görünüşe göre seyahat gezilerinden maruz kalmayı seviyor.

Boy, Kilo ve Fiziksel İstatistikler

BOY UZUNLUĞU:5 fit 8 inç (1,73 m)

AĞIRLIK:62 kg (136 lb)

VÜCUT ÖLÇÜLERİ:34-26-34 inç

SUTYEN BOYUTU/GÖĞÜS:34B

BEL:26 inç

KALÇALAR:34 inç

VÜCUT TİPİ:İnce

KIYAFET BEDENİ:6 ABD

SAÇ RENGİ:kahverengi

GÖZ RENGİ:kahverengi

 

Seda Akman Eğitim

Nitelik: Lise Mezunu

Seda Akman Galeri

 

Seda Akman Kariyer

Meslek: Oyuncu

Bilinen: Emret Komutanım (2005'ten beri)

Maaş: İnceleniyor

Net Değer: Yaklaşık 1,5 Milyon ABD Doları

Akrabalar

Baba: Bilinmiyor

Anne: Gülder Akman

Kardeş(ler): Yok

Kız kardeş(ler): Eda Akman

Medeni Durum: Bekar

Kocası/Erkek Arkadaşı: Bilinmiyor

Seda Akman Favorileri

Hobiler: Seyahat etmek

Favori Hedef: İsveç

En Sevdiği Renk: Beyaz

Post a Comment

Daha yeni Daha eski