Seray Kaya Biyografi, Boyu Kilosu SEvgilisi Kim Kaç Yaşında?

   Seray Kaya Biyografi, Boyu Kilosu SEvgilisi    Seray Kaya, 4 Şubat 1991 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde tamamladıktan sonra iki yıl oyunculuk öğrendiği İsmet Ustekin'den oyunculuk dersleri aldı. Eğitimini tamamladıktan sonra yedi yıl makyöz olarak çalıştı ve daha sonra üstün oyunculuk yeteneğiyle harikalar yarattığı Türk sinemasında boy gösterme şansı buldu. Başlangıçta kendi güzellik salonunu açmak istedi ancak daha sonra oyunculuğa olan ilgisini geliştirdi ve kariyer olarak sürdürmeye karar verdi. Kariyer hayatına odaklanarak, kariyeri boyunca büyük sevgi ve takdir gördüğü birçok projeye imza attı. Bu yazıda, muhtemelen daha önce bilmediğiniz bazı daha az gerçekleri size getireceğiz. Öyleyse bir göz atın!

 

  Seray Kaya Biyografi, Boyu Kilosu SEvgilisi

Seray Kaya Hakkında Bilmediğiniz 8 Şey

1- Şöhretten Önce

Şöhretten önce Türk güzeli Seray Kaya, yedi yıl makyöz olarak çalıştı, ancak daha sonra birçok projede çalıştığı ve beğeni aldığı Türk sinemasında çalışma fırsatı buldu.

2- Güzellik Uzmanı olmak isteyen

Makyözlük mesleğinin ardından güzellik uzmanı olmak isteyen Seray Kaya, kendi güzellik salonunu açmak istedi. Ancak daha sonra oyunculuğa olan ilgisini geliştirdi ve oyunculuk kariyerine başlamak için oyunculuk alanında eğitim aldı.

3- Bilinen

Seray Kaya, stili, güzel görünümü ve hayranlarından, takipçilerinden, yıldız arkadaşlarından ve eleştirmenlerinden büyük övgü ve büyük sevgi aldığı altın rengi teniyle tanınıyor. Şüphesiz, o çok güzel.

4- Hobiler

Üretken bir insan olmayı seven oyuncu, bunun ardından Kaya kitap okumayı, film izlemeyi ve boş zamanlarında müzik dinlemeyi çok seviyor. Tüm bu faaliyetler onun üretken bir insan olmasına yardımcı olur.

5- Stres Gidericiler

Seray Kaya arkadaşlarıyla takılmanın, parti yapmanın, alışveriş yapmanın ve çeşitli yerlere seyahat etmenin kendisi için stres atıcı gibi çalıştığını paylaştı. Bu yüzden ne zaman vakit bulsa arkadaşlarıyla dışarı çıkmayı tercih ediyor.

6- Fitness Aşığı

Ünlü biri olan Seray Kaya, kendini zinde ve sağlıklı tutmak için spor yapmak ve sağlıklı beslenmek zorundadır. Ayrıca antrenmanını, meditasyonunu ve yoga rejimini asla kaçırmaz.

7- Sosyal Medya Varlığı

Bir yıldız ünlüsü olan Seray Kaya, tüm sosyal medya hesaplarında oldukça aktif, hayranları ve takipçilerini hayattan olaylarla haberdar ediyor. Ayrıca fotoğraflarını da onlarla paylaşıyor.

8- Tanıma

Seray Kaya oyunculuk kariyeri boyunca hayranlarından ve takipçilerinden büyük beğeni, sevgi, sürekli destek ve izleyicilerden büyük alkış almaktadır. Ve bu harika bayan için büyük bir kazanç gibi.

 

Kısa Bilgiler

BİLİNENKadın (2017 – 2020)

AD SOYAD:Seray Kaya

MESLEK:Aktris

MİLLİYET:Türk

YAŞ:30 yaşında (2021'de)

DOĞUM TARİHİ:4 Şubat 1991

DOĞUM YERİ:İstanbul, Türkiye

BURÇ:Kova

 

Boy, Kilo ve Fiziksel İstatistikler

BOY UZUNLUĞU:5 fit 6 inç (1,68 m)

AĞIRLIK:55 kg (121 lb)

VÜCUT ÖLÇÜLERİ:32-25-32 inç

SUTYEN BOYUTU/GÖĞÜS:32B

BEL:25 inç

KALÇALAR:32 inç

VÜCUT TİPİ:İnce

KIYAFET BEDENİ:4 ABD

SAÇ RENGİ:kahverengi

GÖZ RENGİ:kahverengi

Özel ➡ Seray Kaya hakkında gerçeklere göz atın .

Seray Kaya Eğitim

Nitelik: Lise Mezunu

Seray Kaya Galeri

 

Seray Kaya Kariyer

Meslek: Oyuncu

Bilinen: Kadın (2017 – 2020)

Maaş: İnceleniyor

Net Değer: Yaklaşık 1 Milyon ABD Doları

Akrabalar

Babası: Hasan Kaya

Anne: Bilinmiyor

Kardeş(ler): Bilinmiyor

Kız kardeş(ler): Bilinmiyor

Medeni Durum: Bekar

Kocası/Erkek Arkadaşı: Gökhan Alkan

Seray Kaya Favorileri

Hobiler: Şarkı söylemek, İnternette sörf yapmak

En Sevdiği Yemek: İspanyol Yemeği

Favori Hedef: Mısır

En Sevdiği Renk: Pembe, Kırmızı

Post a Comment

Daha yeni Daha eski