Yengeç Burcu Özellikleri 723345

 

Yengeç Kadınının Özellikleri

Yengeç kadını hoş bir mizaca sahiptir. Yerli, sıcak kanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. Romantik ve maceracı olduğunu söylemek mümkün. Yengeç kadını özellikle evine, ailesine, alışkanlıklarına ve geleneklerine bağlıdır. Genelde anne portresi çizer, ev ortamını ve evle ilgili her şeyi sever. İdeal anneler bu işaretten türemiştir.

Duygusal olarak çok hassastır ve güçlü bir sezgiye sahiptir. Çevresindeki insanların kendisine yönelik niyetlerini kolayca fark eder. Kanser kadını kolayca kırılabilir ve incinebilir. Çevresindeki insanlarda her zaman iyi niyet ve şefkat arar.

Yengeç kadını cömerttir lakin savurgan değildir. Tasarruf etmeyi ve biriktirmeyi sever. Kendini güvende hissetmek için finansal olarak güçlü olmak istiyor. Kanserin derin duygu ve düşünceleri vardır. Kesinlikle kendisi hakkında konuşmayı sevmiyor, ancak diğer insanlar hakkında fikir sahibi olmaktan hoşlanıyor.

Yengeç kadını eleştirilmeyi sevmez ve olumsuz yönlerini kabullenmekte zorlanır. İkili ilişkilerde eşine son derece sadık lakin aynı derecede kıskançtır. Onun için asıl şey aşktır.

Yengeç Erkeğinin Özellikleri

Yengeç erkeği nazik, dürüst, onurlu ve gururlu yapısıyla dikkat çeker. Duygusal doğası çok hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez mihenk taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardım etmeye çalışır. Zayıflıklarından yararlanmaya çalışmak yerine onları desteklemeye çalışır.

Yengeç erkeği keskin ve pratik bir zekaya sahiptir. Analiz yeteneği büyük ölçüde geliştirildi. Olayları kolayca çözebilir ve onunla ilgili her şeyi sever. Alkolle arası iyidir. Ayrıca çok duygusal yapısından dolayı sevdiğinde sever ve kolay kolay pes etmez. İlişkilerinde partnerlerine son derece sadıktır.

Yengeç adamları paraya çok önem verirler, ancak bunun nedeni finansal olarak kendilerini güvende hissetmeleri ve yakınlarının zor bir duruma düşme ihtimaline karşı dikkatli olmalarıdır.

Yengeç erkeği dürüsttür ve ona karşı dürüst olmayı sever, yalanlardan hoşlanmaz ve güvenmediği insanlarla iyi geçinmez. Aile ve ev hayatına derinden düşkündür ve en iyi babalar Yengeç adamlarından gelir.

Genel Özellikler

Yengeçin Olumlu Özellikleri

Nazik, duyarlı, sempatik, şefkatli, yaratıcı. Annelik ve babalık duyguları güçlüdür. vatansever. Ev aşkı. Kalıcı, becerikli. İyi bir eş/koca. Tutumlu.

Yengeçin Olumsuz Özellikleri

Tatlım, züppe. dağınık, şüpheci. değişken, kıskanç. Zayıf fikirli. Kendisi için üzülmeye meyillidir. Sabitlenmiyor. Duyguları değiştirmek.

Yönetici gezegen: Ay
Element: Su Öne çıkan
özellik: Piooner
Şanslı sayılar: 3, 7
Gün: Pazartesi
Şanslı taş: İnci
Renk: Beyaz, deniz mavisi, gümüş
Tarot kartı: Ay
Hayvan: Deniz kabuklusu
Bitki: Delphinium, nilüfer, devedikeni
Değerli taş: Aytaşı, kehribar
Değerli metal: Gümüş

Yengeç
Kariyeri

Kanserin hassas, kırılgan ve duygusal yapısı iş hayatında da kendini göstermektedir. Doğrudan hedefe gitmek yerine, Yengeç'in etrafta dolaşması, şartları anlamaya ve güven kazanmaya çalışması daha olasıdır. Bu özellik iş hayatına temkinli adımlar, güvenli girişimler ve sonuç alınabilecek adımlar olarak yansımaktadır.

Bir öncü olan Yengeç, aslında kendisinden beklenmeyen liderlik özelliklerini taşır. Duygusal yönü onu insan ihtiyaçlarına duyarlı hale getirdiği için özellikle yönetim seviyelerinde başarılıdır. Kanser, çalışma ortamının güvenli, uyumlu ve huzurlu olmasını sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapar.

Ayrıca sezgisini iyi kullanan Yengeç

koruyucu ve dayanıklı yapısıyla sevilen bir meslektaş ya da patrondur. Sadakat ve sorumluluk duygusu, başladığı her işi bitirmesine ve başarıya ulaşmasına yardımcı olur.

Dünyayı fethedecek kadar güçlü olmasa da kendisine ve birlikte olanlara güzel bir dünya yaratacak güce ve sevgiye sahiptir. Aileye, atalara ve toplayıcılığa düşkünlüğü nedeniyle iş hayatında gereksiz israf ve harcamalardan kaçınmak ister.

Cancer'ın ofisi, bir ev gibi görünecek kadar sıcak ve rahattır. Ailesinden kalan koleksiyonlarını ya da kalıntılarını sergilediği bu yer, zaman zaman kendi mahremiyeti için kabuğuna çekildiği bir sığınaktır.

En tipik Kanser meslekleri yiyecek ve içecek, misafirperverlik ve yiyecek alanlarından gelmektedir. Buna ek olarak, Kanser sabırlı ve dikkatli doğası nedeniyle çok iyi bir öğretmen, dadı, hemşire ve doktor olur. Emlakçılık ve denizcilik gibi meslekler de severek yapacakları işler arasındadır.

Yengeç Parası

Yengeç'in sezgileri ve içgüdüleri çok yoğun olduğu için ekonomik trendlerdeki değişiklikleri öngörme potansiyeline sahiptir. Yengeç, genel olarak desteğe ihtiyaç duysa da güvenliğine çok düşkündür ve finansal konularda da çok dikkatlidir.

Hayatının finansal alanında planlama ve uygulamada her zaman başarılıdır. bireysel amaçlar için değil, ailesinin günlük geçimini ve geleceğini garanti altına almaya çalışmaktan kendini büyük ölçüde sorumlu hissediyor.

Yengeç'in en tipik yatırım aracı gayrimenkuldür. Kendi ihtiyaçlarından dolayı araziye ve yapılara büyük önem vermektedir. Öncelikle tüm ailenin rahat, tam güvenlik ve konfor içinde oturabileceği bir eve sahip olduktan sonra, gelir elde etmek ve sağlıklı yatırımlar yapmak için gayrimenkul almaya devam eder.

Ayrıca koleksiyonerliği nedeniyle topladığı antikalar ve sanat eserleri de yatırım aracı olarak kullandığı diğer alanlardır. Genel olarak, Yengeç biriktirici bir yapıya sahip olduğu için kenara para ayırması çok zor değildir.

Yengeç'in hayatında yemek çok önemli olmasına rağmen, giyim masraflarını minimumda tutmayı tercih eder. Kendine para harcamayı sevmeyen Yengeç, özellikle ailesi için son derece cömerttir.

Sadık Yengeç'in en büyük mali dezavantajı

eski alışkanlıklarından vazgeçememesidir. Yengeç'in gerçekten verimsiz, belki de riskli banka ve yatırım yöntemlerinden vazgeçmesi uzun zaman alıyor.

Empati mekanizması çok gelişmiş olan kanser, ihtiyacı olanlara yardım ederek manevi anlamda kendini güvende ve tatmin hisseder. Hiç tanımadığı insanlara yemek vererek yardım etmesinin temel nedeni beslenme dürtüsünün yoğunluğudur.

Gibi Boğa , Yengeç borçlanma ne de borç verme ne sever. En zor koşullarda bile borcunu mutlaka geri veren Yengeç, güçlü hafızasıyla verdiklerini asla unutmaz. Zor zamanlar geçirdiğinde harcamalarını minimuma indirir ve neredeyse hiç şikayet etmez ve zor değildir.

Kanser Aşkı

Bir ilişkinin başlangıcında, Yengeç'in ilk adımı atmasını ya da sevdiği kişiye duygularını açıkça göstermesini asla beklememelisiniz. Utangaç ve doğrudan yaklaşamayan Yengeç, aşkta pasif olmayı tercih eder. Yengeç, geleneksel ve eski moda tarzlara daha yatkın olduğundan, ilk buluşmada bir tiyatro ya da romantik bir akşam yemeği, onun daha rahat hissetmesine yardımcı olacaktır.

Romantik ve nostaljik Yengeç ile geçmiş hakkında konuşmak, onun kişiliği ve hayatı hakkında bilgi edinme fırsatı da sağlayabilir. Yengeç her fırsatta takdir ve değer görmek ister. İltifatlar ilişkide ilerlemeye yardımcı olur.

Partnerinizin farklı konularda fikirlerini sormak ve tavsiye istemek de onun Yengeç için değerli olduğunun bir göstergesidir. Yengeç reddedilmekten nefret eder ve korkar. Hayır almak, küçük sorunlarda bile derin hasara neden olur.

Mükemmel bir hafızaları vardır ve oldukça kıskançtırlar. Kolay kolay unutamayacağı için samimi ve dürüst olmayan yaklaşımlar, ilişkinin kolayca yıkılma riskini de beraberinde getirir.

Affetmek ve unutmak çok zordur. Duygusal olarak yaralandığında, ilişkideki davranışlarını ve beklentilerini de değiştirebilir. Duygusal ve finansal güvenlik, ilişkideki en büyük ihtiyaçtır.

Partneri ilişkide ihtiyacı olan güveni sağlarsa, ömür boyu mükemmel bir partnere sahip olur. Kocasının gösterdiği güven ve ilgiye karşılık, onu beklediğinden çok daha yoğun bir sevgi, şefkat ve bağlılıkla besler.

Kanserin Cinsel Yaşamı

Hayatında hiçbir arzusuna doğrudan yaklaşmayan kanser, cinsellik söz konusu olduğunda geri planda kalmayı ve isteklerini kendine saklayarak karşıdakinden emin olmayı bekler. Hayatta çok önemli bir yere sahip olan kanser, özellikle yoğun duygular olduğunda cinsel olarak aktif hale gelir.

Ay'ın yönetimi altında Yengeç burcu, Ay'ın evreleri gibi değişken bir ruh haline sahiptir. Özellikle Yengeç kadınları bu değişimden fiziksel olarak etkilendiği için hormon seviyelerindeki dalgalanma cinsel isteklerinde de kendini gösterir.

Çok zengin bir hayal dünyasına sahip olmasına rağmen, uzun yıllar flört etmesine rağmen fantezilerini partnerine açıklamakta tereddüt eder. Eleştiriye ve alaya tahammülü olmadığı için kendini ve kırılganlığını korumak ister.

Sadakat onun en büyük özelliği olduğundan,

kuşkusuz tek eşli bir yapı sergilemektedir. Partneri onu terk etse bile başka biriyle uzun süre birlikte olamaz, uyum sorunları yaşar.

Alışkanlıkları ve hafızası çok güçlü olan Yengeç'in basit bir cinsel macera bile olsa aldatılmayı kabul etmesi imkansızdır. Bu maceradan sonra unutmak imkansız olduğu için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Merhametli ve düşünceli bir partner olan Yengeç, birlikte olduğu kişinin ihtiyaç ve isteklerine karşı inanılmaz derecede hassastır. Partnerini ruhsal olarak beslemek için aşk oyunları kullanır. Yemek hayatının ayrılmaz bir parçası olduğu için, sevgilisiyle seksten sonra ya da ilk kez yatakta yemek yemekten büyük zevk alır.

 

Post a Comment

Daha yeni Daha eski